مارس 5, 2020 ترکیب کلی جلسه: جلسه بود پشت درهای بسته برگزار شد

Category: وب وایر Comments: No comments

Air Liquide ترکیب مجمع عمومی برگزار خواهد شد در سهشنبه, مه 5 سال 2020 در 3:00 بعد از ظهر (به وقت پاریس) در اولین تماس در دفتر مرکزی این شرکت در 75 quai d’orsay, 75007 Paris, France. با توجه به COVID-19 شیوع Air Liquide تصمیم گرفته است در این سال به نفع برگزاری این نشست در پشت درهای بسته برای حفاظت از سلامت و ایمنی کارکنان و سهامداران. سهامداران دعوت به دنبال جلسه آنلاین زنده.

فرمان شماره 2020-321 منتشر شده در 25 مارس سال 2020 تغییر قوانین برای برگزاری 2020 جلسات عمومی به عنوان یک نتیجه از COVID-19 شیوع و اجازه جلسات عمومی برگزار می شود و بدون اعضا و سایر افراد واجد شرایط به شرکت در حال حاضر (پشت درهای بسته). به منظور حفاظت از سلامت و ایمنی کارکنان و سهامداران و به فکر در دعوت به مجمع عمومی منتشر شده در روزنامه رسمی (بولتن des Annonces Légales Obligatoires – BALO) در 25 مارس سال 2020 Air Liquide ترکیب مجمع عمومی برگزار خواهد شد و در پشت درهای بسته.

سهامداران دعوت خواهد شد به دنبال نشست زنده, آنلاین, ارائه شده, البته که شرایط به صورت زنده پخش می شود. برای حفظ گفت و گو با سهامداران که این گروه به خصوص متصل سهامداران خواهد شد که این امکان را به سوال بپرسید[1] از طریق یک پلت فرم اختصاص داده شده که در دسترس خواهد بود در طول هفته قبل از نشست یعنی از جمعه, مارس 27 سال 2020 است. رئیس به سوالات پاسخ خواهد داد داشتن تولید بیشتر بهره زنده در روز ملاقات.

سهامداران مطلع هستند که اقتباسی از رای گیری شرایط لازم خواهد بود و ساخته شده موجود در وب سایت این شرکت به عنوان به زودی به عنوان برنامه فرمان فرمان شماره 2020-321 منتشر شده است.

با توجه به این که این جلسه برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته بدون پذیرش کارت صادر می شود و پروکسی به اشخاص ثالث باید پردازش با توجه به شرایط شرح داده شده در وب سایت این شرکت. آرا قطعنامه ها و پروکسی به رئیس باید مدیریت شود به عنوان معمول است.

رای گیری از طریق اینترنت امکان پذیر است پس از 31 مارس سال 2020 است.

سهامداران دعوت می شود به طور منظم مشورت مجمع عمومی صفحه: (https://www.airliquide.com/shareholders/2020-annual-general-meeting) خواهد شد که به روز رسانی هر زمان که لازم است. دستور کار همراه با اسناد مختلف مربوط به این جلسه همچنین ممکن است مشورت در این صفحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>