شهردار و فرماندار ارسال تناقض پیام در شهر قرنطینه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو رد شهردار, بیل د Blasio پیشنهاد روز سه شنبه بعد از ظهر که سراسر شهر بود قرنطینه می تواند اجرا شود در دو روز آینده به توقف گسترش coronavirus.

“به نظر من من فکر می کنم هدایت برای همه جدید نیویورکی است که حتی اگر یک تصمیم است هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده توسط شهرستان و یا دولت من فکر می کنم جدید نیویورکی باید آماده در حال حاضر امکان یک پناهگاه در محل سفارش” د Blasio گفت.

صحبت از یک پناهگاه در محل سفارش de Blasio گفت: “این اتفاق افتاده است نشده است, اما آن است که قطعا یک امکان در این نقطه است. من معتقدم که تصمیم گیری باید در 48 ساعت آینده.”

کومو را بلافاصله تحت فشار قرار دادند پشت در شهردار پیشنهاد یک پناهگاه در محل منظور و اشاره کرد که تنها فرماندار اقتدار به تصمیم می گیرید که اندازه گیری.

“اورژانس سیاست هایی که صادر شده است از ایالت تاثیر و فرماندار است که ساخت هر تلاش برای هماهنگ کردن این سیاست ها با ما اطراف متحده” ملیسا Derosa, وزیر امور دفتر به فرماندار در بیانیه ای گفت:. “هر پتو قرنطینه یا پناهگاه در محل سیاست نیاز به اقدام دولت و به عنوان فرماندار گفت: هیچ نظر گرفتن که برای هر محل در این زمان است.”

سردرگمی بین این دو رهبر در یک زمان می آید از نگرانی های بزرگ برای نیروهای جدید است.

پس از د Blasio و کومو با صدور دستور اجرایی به حالت تعلیق در مدارس و تمام غیر ضروری کسب و کار بسیاری از نیویورکی تعجب اگر citywide قرنطینه اتفاق می افتد.

اگر چه این شهر گرفته شده اقدامات بی سابقه حاوی ویروس کومو تا کنون حاضر به قبول این امکان جرم شده است.


“من هیچ علاقه ای به آنچه به قرنطینه هر شهرستان” فرماندار گفت: از آلبانی.

شهردار گفته بود که در مجموع shutdown از شهرستان بود و قصد خود را. در مصاحبه با NY1 در دوشنبه شهردار گفت که او نمی خواست به بستن جاده یا پل یا قرار منع رفت و آمد به اثر با محدودیت های مسافرتی. اما او افزود: “در هر نقطه در این مسیر ما را تغییر دهد که توجه به این حقایق است.”

سهشنبه, De Blasio گفته سی ان ان Alisyn Camerota که او “کاملا با توجه به” خانه امن-در-محل فرمان که قیمومیت که در نیویورک اقامت در خانه های خود را تا زمانی که داده ترخیص کالا از گمرک به ترک شهر و یا مقامات دولت است.

“این می تواند به, که برای اطمینان حاصل کنید. آن می تواند مانند که برای کل کشور” د Blasio گفت. “من فکر می کنم نیویورکی باید آماده در حال حاضر امکان یک پناهگاه در محل سفارش.”

اگر چه او تا این که تصمیم de Blasio دولت-از-اضطراری اعلام می کند و اجازه می دهد او را به محدود کردن سفر در داخل و خارج از شهرستان و همچنین اعمال مقررات منع رفت و آمد.

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی خواسته ساکنان دولت خود را به ماندن در خانه خود را از 8 p. m. به 5 صبح

در حال حاضر اولویت بالا برای دولت و شهر دولت تحمیل اجتماعی-دورى سیاست های طراحی شده برای جلوگیری از سرایت و پیشگیری از آن از قریب به اتفاق سیستم مراقبت های بهداشتی.

ایالت نیویورک در حال حاضر 53,000 تخت بیمارستان و 3000 فشرده-مراقبت-واحد تخت. فرماندار گفت: انتظار می رود اوج ویروس است که حدود 45 روز در اوایل ماه مه—که او گفت: دولت می تواند با دیدن موارد بیشتر از آن سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند اداره کند.

نیویورک آزمایش 10000 نفر تا به امروز با 1,300 موارد مثبت از جمله 432 جدید مثبت. کومو گفت: تعدادی از شهرستانهای با موارد همچنان به رشد. شده اند وجود دارد 12 مرگ و میر گزارش شده در دولت است.

کومو و د Blasio باید با تمرکز بر پایان دادن به تعامل میان مردم و عمدتا توسط بسته شدن این شهر سیستم مدرسه با محدود کردن رستوران ها به بایگانی اطلاعات و تحویل ممنوعیت تجمع بیش از 500 نفر و با درخواست از همه غیر ضروری شهرستان پرسنل برای کار از خانه. اما یک مطلب جامع اجتماعی-دورى طرح می تواند کاشته شده در این ماه.

“ممکن است ما را بیشتر چشمگیر closings” کومو گفت: با توجه به ایتالیا رو به نقطه ای که در آن تنها کسب و کار باز گذاشته بودند مواد غذایی و داروخانه ها.

این شهرستان دارای یک طرح احتمالی در محل اگر محدود تر اقدامات صورت گرفته گفت: کاترین Wyldeرئیس جمهور و رئیس اجرایی از همکاری برای شهر نیویورک است.

Wylde گفت که پس از 9/11 زمانی که پایین منهتن تعطیل ضروری کارمندان بخش خصوصی که لازم برای حفظ شهر و اقتصاد عملکرد دریافت کارت شناسایی. کارت مجاز خصوصی کارکنان برای ورود به مناطق محدود شده است و به حرکت آزادانه در شهر که در آن آنها با کار ضروری بخش عمومی پرسنل.

“هر نوع محدودیت و قرنطینه از یک باند گسترده از جمعیت که نیاز به این نوع از سیستم به خدمات ضروری را می توانید نگه دارید,” Wylde گفت Crain را.

Wylde گفت: post-9/11 سیستم در حال حاضر مورد بحث قرار گرفته توسط نهادهای دولتی و خصوصی در نیویورک است. هر دو طرف در حال انجام همه چیز آنها می توانید برای آماده سازی او گفت:.

در حال حاضر مردم خود اعمال اجتماعی فاصله. این شهرستان در نظر دارد به رول عمومی-آموزش مبارزات انتخاباتی از طریق رادیو و تلویزیون و اینترنت برای آموزش شهروندان چگونه برای به حداقل رساندن جامعه سرایت.

به عنوان یک پتانسیل سراسر شهر بود مستند Wylde گفت: این امر ضروری به رهبران شهر به اندازه کافی توجه کنید.

“بزرگترین ترس خواهد بود تعجب مستند. که به سادگی فلج کل شهر,” او گفت:. “وجود دارد به آماده سازی.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>