شهردار خواسته دادگاه بازگشایی برای کمک به جلوگیری از جرم و جنایت خشونت آمیز موج

شهردار بیل د Blasio خواستار بازگشایی فوری از سیستم دادگاه روز شنبه برای کمک به کاهش جرم و جنایت خشونت آمیز است که گریبانگیر این شهرستان در تابستان امسال است.

“خط پایین این است که ما سیستم عدالت کیفری نیاز به بازگشت به قدرت کامل” د Blasio گفت. “دادگاه های ما نه تنها نیاز به بازگشایی آنها نیاز به بازگشایی به طور کامل به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

شهردار به استناد یک “انبار بزرگ” در موارد مربوط به جرم و جنایت خشونت آمیز مشخص است که تنها 50 درصد از موارد مربوط به اسلحه گرم رسیده بود کیفرخواست.


به سرعت درخواست خود را د Blasio گفت: او با ارسال نامه ای به ریاست قاضی و وکلای منطقه از نیویورک, درخواست برای ورودی خود را در بازگشایی.

د Blasio ramped تا جامعه-پلیس و بحران-مدیریت طرح در هفته های اخیر سعی کنید برای جلوگیری از سنبله در تیراندازی مرگبار. که شامل مرگ 1-در بدفورد-Stuyvesant دو هفته پیش.

هنوز جنایت همچنان به رسیدن به سال گذشته هستند. وجود نزدیک به 200 درصد بیشتر تیراندازی حوادث و قربانیان بین 22 ژوئن و جولای 19 در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته. در این سال بیش از سال افزایش برای هفته جولای 13-19 بدتر بود: 77 قربانیان خشونت اسلحه در مقایسه با 25 سال گذشته است.

د Blasio نسبت به روند “طوفان کامل” از عوامل ایجاد این بیماری همه گیر کوروناویروس: عظیم بیکاری توقیف مدارس و افزایش فقر و غیر کارکردی سیستم های دادگاه.

“شما می توانید تمام این دررفتگی و اضافه کردن آنها را یکی در بالا و دیگری در بالای دیگر و همه نا امیدی و درد است که مردم را از طریق بوده است و انتظار می رود کسب و کار به طور معمول” شهردار گفت.

منتقدان گفت: وجود تقاطع بین nonfunctioning سیستم دادگاه و سربازان ارتش در تیراندازی اما شهردار گفت: دادگاه در حال حاضر یک قطعه از راه حل است.

“اگر کسی دستگیر شده است وجود دارد روند” د Blasio گفت. “پس از آن است که با تعریف یک بخش مهمی از این معادله است.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma