شهردار اولویت حفظ و نگهداری بیش از مقرون به صرفه-ساخت و ساز مسکن

شهردار بیل د Blasio ممکن است قادر به صرفه جویی در خود را در طرح مسکن — اما او ممکن است قادر به صرفه جویی در خانه خود را.

این دموکرات آمد خود بدبینی دولت از شهر سخنرانی در روز پنج شنبه و ضربات مکرر به تلاش های خود را به محیط را تغییر دادن محلات برای ساخت و ساز جدید با اعلام روز جمعه که دولت او خواهد شد از این پس تمرکز بر حفظ کم درآمد نیویورک در آپارتمان خود را به جای آنها ساختمان تمام خانه های جدید است. این اظهارات در د Blasio را به طور منظم صبح جمعه بخش WNYC.


“این یک تکه بزرگ از آنچه که من در مورد صحبت دیروز: حرکت تمرکز ما به آنچه ما تماس بگیرید ‘حفظ'” شهردار گفت. “این بدان معناست که پرداخت یارانه خانواده به ماندن در آپارتمان آنها در حال حاضر است.”

شهردار قول داد که قبل از خروج از دفتر در سال 2022 او کمک خواهد کرد 78,000 ساکنان پنج منطقه باقی می ماند در زمان حفاری و پرداخت بیش از 30 درصد از درآمد خود را نسبت به اجاره.

“است که یک ابزار کامل برای رسیدگی به مشکلات gentrification و جابجایی,” او گفت:. “ما در حال رفتن به تکیه به این ابزار خیلی بیشتر از آنجا که ما در حال پیدا کردن کار می کند و من می خواهم که به بیشتر و بیشتر تاکید ما طرح است.”

شهردار طرح در حال حاضر به شدت بر حفظ و نگهداری بیش از خلقت: از 147,933 واحد در آن طول می کشد اعتبار برای 98,770 ذخیره شد در مقایسه با 49,163 تامین مالی برای ساخت و ساز. اما افزایش سرعت محله ى قوانین اجازه می دهد تا ارتفاع بیشتر و چگالی و در نتیجه بیشتر واحدهای جدید—ثابت کرده است که بزرگترین چالش de Blasio دوره دوم با تشکر از bridling فعالان محلی و سرکش شورای شهر.

اعضای شورا از Bushwick بروکلین و برانکس جنوبی تحت فشار از ترکیبات به تازگی رد شهردار دیدگاه برای جوامع خود و یک قاضی زده د Blasio موفق rezoning از منهتن در اینوود. معاون شهردار مسکن ویکی تازگی اعتراف کرد که دولت نمی خواهد آمار آن rezoning اهداف قبل از انقضای آن در دو سال است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید