رفتن به نوشته‌ها

مک کانل نیاز به رهبری را دنبال کنید و یا از راه دریافت در بودجه زیرساخت

اگر رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل جدی است در مورد کمک به اقتصاد امریکا را دوباره بجای اول برگشتن او را عمل جسورانه طرح زیرساخت که ایجاد میلیون ها شغل طبقه متوسط. هنوز کمی بیش از شش هفته پیش سناتور آشکار رد این ایده گفت: “زیرساخت های نامربوط به این بیماری همه گیر کوروناویروس.”

به عنوان مدیر عامل بزرگترین انجمن اتحادیه سازندگان و پیمانکاران در ایالات متحده گیج شده بودم که او گفت: این.


اگر تا کنون یک زمان وجود دارد به سرمایه گذاری است که ثابت کرده اند که برای ایجاد شغل و حمایت از رشد و ارائه یک مسیر به طبقه متوسط برای کسانی که مبارزه تحت خرد اقتصادی وزن سیستمیک نژادپرستی در حال حاضر در آن است. اما بدون توضیح به سنا می ایستد در راه از هر گونه هزینه های زیربنایی حتی اگر رئیس جمهور و آمریکا از آن پشتیبانی می کند.

یک ضرب المثل قدیمی است که می رود: “سرب دنبال و یا خارج شدن از راه.” مک کانل نیست پیشرو, بنابراین او نیاز به خارج شدن از راه و اجازه دهید یک زیرساخت لایحه تصویب.

در بسیاری از راه های سرمایه گذاری در زیرساخت های پل مسائل هسته ای است که با کشور ما است حساب امروز. زمانی که اقتصاد قوی بود شغل جدید در بخش بزرگی شد و در پایان پایین تر از مقیاس پرداخت. این–همراه با ضعیف یا ناکافی مراقبت های بهداشتی و کمبود فرصت های آموزشی و اجرای قانون و سیستم به شدت نیاز به اصلاحات–ساخته ویران کردن مردم از رنگ ها در سراسر کشور ما است. Covid-19 تسریع و تشدید این مشکلات است.

اما در وسط این ساخت و ساز یک نقطه روشن.

در دهه گذشته صنعت شروع روند مقابله با ما نیاز به تنوع و آن را دنبال کرده است و از طریق تعهد به ساخت و ساز بیشتر انعکاسی از کشور ما و جوامع است. در شهر نیویورک—بزرگترین بازار ساخت و ساز در امریکا—55 درصد از اتحادیه کارگران ساختمانی هستند و لاتین.

ما پیمانکاران قوی کارآموزی برنامه هایی که ارائه فرصت برای کسانی که نیاز مشاغل—اولویت دادن به دانش آموزان دبیرستان, بازگشت جانبازان و زنان است. ما همچنین یک بخش در حال رشد از اقلیت و زنان متعلق به شرکت و تعهد به ادامه باز کردن فرصت ها برای این به طور سنتی محروم کسب و کار برای شرکت در پروژه های کوچک و بزرگ. این کارگران و شرکت هایی که بیشترین سود را از عظیم فدرال سرمایه گذاری در پروژه های زیربنایی.

آمریکا را مطرح 500 $میلیارد دلار طرح که شامل بودجه برای جاده ها, پل ها, حمل و نقل عمومی و پروژه های سبز و پهن باند. در حالی که گریه به دور از تریلیون ها دلار از سرمایه گذاری که کشور ما نیاز به آن را یک شروع خوب و از آن خواهد شد یک راه طولانی به سوی کاهش برخی از اقتصادی و سیستمیک درد است که ما در حال دست و پنجه نرم کردن با حال.

اگر مک کانل حتی نمی تواند به این توافق گام به گام برای بازسازی ملت ما روشن است او هرگز متعهد به انجام آنچه مورد نیاز است در این لحظه.

به عنوان رئیس فدرال جروم پاول گفت: در مارس: “این زمان برای استفاده بزرگ مالی قدرت ایالات متحده را به انجام آنچه ما می توانیم برای حمایت از اقتصاد و سعی کنید از طریق این با آسیب به دیگر اجرا ظرفیت تولیدی اقتصاد به عنوان امکان پذیر است.”

عظیم سرمایه گذاری در زیرساخت ها است که فقط در این نسخه این ملت نیاز به آدرس شمار از چالش های ما امروز به عنوان یک ملت بود این مسابقه, روابط ایجاد شغل مراقبت های بهداشتی و یا مسکن. مک کانل نیاز به انجام بخشی خود را برای ایجاد این اتفاق می افتد.

اگر سنا قادر و یا تمایلی به تصویب عظیم آثار عمومی برنامه وجود دارد یکی دیگر از گزینه برای نیویورک.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو اشاره کرده است که نیویورک کمک بیشتر به دولت فدرال از هر دولت دیگر و اجرا می شود “کسری” در شرایط چقدر آن را دریافت از دولت فدرال است. بنابراین سناتور اگر شما نمی خواهد با تصویب ملی زیرساخت لایحه فقط به نیویورکی خود را سخت به دست آورده دلار مالیات به عقب و اجازه دهید ما ساخت این پروژه خودمان.

ما یک سابقه بسیار خوبی از انجام این کار.

لو Coletti مدیر عامل معاملات ساختمان انجمن صنفی کارفرمایان.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

منتشر شده در کرین نیویورک

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول