مک کانل را به پرده جدید, ویروس, کمک, با وجود توافق شورش

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل تنظیم شده است به پرده $1 تریلیون COVID-19 بسته نجات در روز پنج شنبه هل دادن گذشته یک جمهوری خواه شورش بیش از هزینه های بزرگ و اختلاف با کاخ سفید به عنوان ویروس بحران بدتر.


بسته به نام مراقبت II ساخته شده است لایحه جداگانه از 10 سناتور مک کانل به عنوان به دنبال تکرار زودتر استراتژی برای راه اندازی مذاکرات با دموکرات ها ، اما راه سخت تر خواهد بود در این زمان. اوباما و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تضاد هستند بیش از اولویت ها و دموکرات ها می گویند آن را تقریبا به اندازه کافی به ساقه بحران بهداشت و درمان بازگشایی مدارس و گسترش کمک به بیکاری آمریکایی است.

خواه رهبر است انتظار می رود برای ارائه یک سخنرانی در مدت کوتاهی پس از سنا باز می شود و سپس سناتور آغاز خواهد شد نورد از بخش های جداگانه خود را از بسته بندی با توجه به یک جمهوری خواه اعطا گمنامی به بحث در مورد برنامه.

“بسیار سازنده نشست” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: در حالی که خروج از یک جلسه اواخر روز چهارشنبه در کنگره.

محور این مذاکرات تلاش باقی مانده است مک کانل مسئولیت سپر برای محافظت از کسب و کار و مدارس و دیگران از coronavirus مربوط به پرونده های حقوقی.

بسته است و نمی رود به ارائه هر گونه پول جدید برای پول در بسته متحده و شهرستانها هستند که تقاضاهای مصرانه برای بودجه اما جمهوری خواهان پیشنهاد دادن $105 میلیارد دلار برای کمک به بازگشایی مدارس و 15 میلیارد دلار برای مراکز مراقبت از کودکان برای ایجاد محیط امن برای جوانان در طول این بیماری همه گیر.

$600 هفتگی بیکاری افزایش است که انقضای جمعه کاهش خواهد یافت و به احتمال زیاد به 200 دلار و در نهایت تنظیم با توجه به دولت مزایای بیکاری نرخ. برخی از جمهوری خواهان می گویند که افزایش یک عامل بازدارنده به کار می کنند اما دیگران ترجیح می دهند یک رویکرد مرحله به مرحله.

“ما نمی توانیم اجازه می دهد وجود دارد به یک صخره در بیمه بیکاری داده شده ما هنوز در حدود 11 درصد بیکاری” گفت: سناتور. راب پورتمن, R-اوهایو.

این لایحه است که به احتمال زیاد به سکوت در پتانسیل بحران مسکن به عنوان یک فدرال اخراج مهلت قانونی برای میلیون ها نفر از واحد اجاره منقضی می شود در روز.

یک کلید holdup در مذاکرات بود مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای مالیات بر حقوق برش با توجه به یک جمهوری خواه اعطا گمنامی به بحث خصوصی شد. به سختی هر اوباما و حمایت از این ایده. به جای مجلس نمایندگان آمریکا و برخی دیگر از جمهوری خواهان ترجیح می دهند دور دیگری از مستقیم 1200 دلار پرداخت نقدی به آمریکایی ها است.

مارکو روبیو سناتور. R-Fla., گفت: وجود خواهد داشت یکی دیگر از افزایش برای کسب و کار کوچک وام در چک حفاظت از برنامه. “این بزرگ شود,” او گفت:.

صورتحساب را نیز شامل معافیت های مالیاتی برای کسب و کار به استخدام و حفظ کارکنان و کمک به مغازه ها و محل های کار مجددا با ابزار جدید پروتکل های ایمنی.

دستیابی به موفقیت در تست پول کلید, پس از چند روز بحث بین جمهوری خواهان و کاخ سفید است. جمهوری خواهان می خواستم از 25 میلیارد دلار اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: 9 میلیارد دلار در unspent بودجه از قبلی کمک های مقابله کافی بود. دو طرف حل و فصل در اضافه کردن 16 میلیارد دلار به unspent وجوه برای رسیدن به 25 میلیارد دلار سناتور گفت. نیز وجود داشته باشد وجوه تازه برای واکسن.

از $105 میلیارد دلار برای آموزش و پرورش خواهان 70 میلیارد دلار برای کمک به K-12 بازگشایی مدارس, $30 میلیارد دلار برای کالج ها و 5 میلیارد دلار برای فرمانداران اختصاص دهد. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواست مدرسه پول مربوط به reopenings اما در مک کانل بسته پول برای K-12 خواهد بود به احتمال زیاد تقسیم بین کسانی که در شخص یادگیری و کسانی که نمی.

دموکرات ها که در حال حاضر مورد تایید مجلس نانسی پلوسی را گسترده تر از 3 تریلیون بسته دو ماه پیش گفت: ایران با اختلافات با تهمت بود به تاخیر انداختن کمک های مورد نیاز به آمریکایی ها در طول بحران.

“ما فقط چند روز به دور از بحران مسکن است که می تواند مانع گفت:” الیزابت وارن سناتور. D-توده.

در بسته بندی خود را دموکرات ها خواستار $430 میلیارد به بازگشایی مدارس بزرگتر مزایای بیکاری و مستقیم کمک های چک و جارو $1 تریلیون دلار برای دولت های ایالتی و محلی. آنها همچنین می خواهید یک دور تازه از وام مسکن و اجاره کمک و جدید بهداشت فدرال و الزامات ایمنی برای کارگران است.

مک کانل تماس پیشنهاد خود را یک “نقطه شروع” در مذاکرات با دموکرات ها ، کنگره در ماه مارس تایید عظیم 2.2 تریلیون دلار مراقبت, بسته بندی, بزرگترین از نوع خود در تاریخ ایالات متحده است.

شدت طولانی مدت ویروس شیوع upending زندگی آمریکایی. مدارس به تأخیر انداختن سقوط دهانه متحده در حال بستن جدید اقامت-خانه سفارشات و خرید اینترنتی این است که ناهمواری از طریق یک اقتصاد teetering با نرخ بالای بیکاری و عدم اطمینان کسب و کار. جدید AP-NORC نظرسنجی نشان می دهد که تعداد بسیار کمی از آمریکایی ها می خواهند کامل مدرسه جلسات بدون محدودیت در پاییز.

هنوز هم برخی از جمهوری خواهان گفت که آنها بعید است به تصویب هر گونه کمک های جدید.

“من فقط نمی بینید نیاز به آن” دیابت Ron Johnson, R-Wis., به خبرنگاران گفت: در روز چهارشنبه.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید