مک دونالد می دهد دور نزدیک به 4 میلیون با تشکر از شما وعده های غذایی به بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ دهندگان در شش روز

Category: وب وایر Comments: No comments

فقط در چند روز از شما تشکر می کنم وعده غذایی برنامه مک دونالد رستوران خدمت کرده اند نزدیک به 4 میلیون وعده های غذایی رایگان به ارزش بیش از 20 میلیون دلار به بهداشت و درمان کارگران امدادگران آتش نشانان و افسران پلیس و دیگر اولین پاسخ دهندگان نگه داشتن امریکا امن و سالم در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

این خط مقدم قهرمانان به ما داده اند افتخار خدمت به آنها را در رستوران های مک دونالد در تمام 50 ایالت و ما در حال آماده به خدمت به میلیون ها نفر بیشتر قبل از پیشنهاد به پایان می رسد در مارس 5, ارائه یک حس عادی و شادی در طول این زمان بحران.

“از آنجا که ما راه اندازی شد با تشکر از شما غذا برنامه هفته گذشته پاسخ از ما franchisees خدمه رستوران و مشتریان باور نکردنی شده است” گفت: جو Erlinger دونالد رئیس جمهور ایالات متحده. “من نزدیک به 20 سال در مک دونالد من هرگز افتخار تر از مک دونالد سیستم آمده است با هم به پشت در جوامع ما در خدمت است.”

بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ دهندگان از سراسر کشور به اشتراک گذاشته اند برخی از تجربیات خود را با ما در طول راه: (نگاه کنید به تصویر)

ما همچنان سپاسگزار به تمام کارکنان مک دونالد که آن را ممکن است برای ادامه خدمت به جوامع ما و کارگران ضروری که نیاز سریع گزینه های مقرون به صرفه در طول این زمان به چالش کشیدن.

در مورد مک دونالد Corp. آمریکا COVID-19 امداد تلاش
مک دونالد رویکرد به موقعیت های چالش برانگیز است که توسط هدایت باور ما این است که ما همه در این با هم و سیستم ما آمده است با هم در راه فوق العاده ای برای کمک به هر یک از دیگر مشتریان ما و جوامع ما در خدمت است. در ایالات متحده ما باقی می ماند متعهد به پیشرو به عنوان مثال به عنوان یک سازمان به همین دلیل است که ما اهدا 3.1 میلیون دلار در مواد غذایی برای حمایت از جوامع محلی ساخته شده تعهدات به حمایت از رانندگان کامیون در سراسر کشور اهدا شده 1 میلیون N95 ماسک به شیکاگو ایالت ایلینویز و اهدا مبلغ 1 میلیون دلار به ایالت ایلینوی COVID-19 پاسخ صندوق برای اطمینان از غیر سود در خانه ما دولت باید منابع مورد نیاز در طول این زمان. مک دونالد همواره یک پایگاه برای جوامع ما و ما مفتخر به ارائه آرامش و آسایش را برای آنها در طول این بحران است. ما در اینجا به خدمت می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>