روز ولنتاین ممکن است آمده اند و رفته اند اما کسانی که عشق سه ماهه کوبنده®* هنوز هم می تواند شادی! برای نزدیک به 50 سال چهارم رطل برگر بوده است craveable و خوشمزه فن های مورد علاقه. ما می دانیم و عشق است که همیشه در هوا برای ما جان سخت برگر علاقه مندان بنابراین ما راه اندازی چهارم رطل Fan Club به همه ملموس راه را برای عموم نمایش محبت خود را به صورت داغ و خوشمزه و آبدار 100% گوشت گاو تازه** چهارم رطل.

این هفته GoldenArchesUnlimited.com این است که حذف همه جدید محدود به زمان خط fan club کوله پشتی به طور انحصاری برای سه ماهه کوبنده علاقه مندان است. از اصلی فن کلاب t-پیراهن به یک برگر-محور 2020 تقویم سه ماهه کوبنده هنردوستان می توانید اضافه کردن برخی از تازگی و طراوت خود را به لوازم جانبی که آیا آنها می خواهند برای نشان دادن شور و شوق خود را حق در آستین خود را و یا یک یادآوری روزانه مورد علاقه خود را به مک دونالد همبرگر.

Follow @مک دونالد در Instagram برای دیدن هنگامی که این یکی-از-یک-نوع چهارم رطل کالا تبدیل خواهد شد در دسترس در طول هفته. مقادیر بسیار محدود است بنابراین آماده برای عمل سریع برای گرفتن دست خود را در این مورد باید. منحصر به فرد چهارم رطل Fan Club merch شامل:
 

  • چهارم رطل شمع معطر بسته: از آنجا که وجود دارد هیچ بهتر بو از 100% گوشت گاو تازه و یک ترکیب کامل از توپینگ.
  • زوج چهارم رطل دستکش: برای نگه داشتن دست و نگه دارید و داغ و خوشمزه و آبدار چهارم رطل پخته شده فقط برای شما مناسب است هنگامی که شما سفارش.
  • 2020 چهارم رطل تقویم: در این سال ممکن است خود را روز بود پر از شادی. و 100% خالص, آمریکای شمالی, تازه, گوشت گاو.
  • “ربع رطل با عشق” Locket: برای کسانی که figurately حفظ چهارم رطل نزدیک به قلب خود را. در حال حاضر شما می توانید. به معنای واقعی کلمه.
  • چهارم رطل فن کلاب T-Shirt: وجود دارد تی شرت. پس از آن وجود دارد t-پیراهن با برگر مربوط به fan club آرم بر روی آنها. این است که در یک ثانیه و آن را برای ساخته شده با 100 ٪ پنبه برای یک irresistibly بسیار راحت و مناسب است.
  • “من می خواهم به جای خوردن یک چهارم رطل” برچسب: آره ما بیش از حد!
  • چهارم رطل کلوپ طرفداران پین: یک مینی یادآوری است که در سه ماهه رطل هر چیزی است اما زیرکانه!

اما این همه نیست…ما نیز جشن یک جامعه است که واقعا سهام یک عشق برای سه ماهه کوبنده. در فوریه 26, ما خواهد بود تجلیل یک شهر خوش شانس است که طول می کشد خود را fandom برای سه ماهه کوبنده به ارتفاعات جدید. به پرداخت ادای احترام خواهیم بود رونمایی تر از زندگی بنای تاریخی از این یاد برگر. چقدر بزرگ است ؟ تصور کنید یک مجسمه برنزی بنابراین به یاد ماندنی است که دانه کنجد در مستی بیش از 20 برابر اندازه شما تجربه خوشمزه چهارم رطل.

در ارتباط باشید برای پیدا کردن آنچه در شهرستان اضافه خواهد شد یکی دیگر بزرگتر از زندگی بنای تاریخی به آن مجموعه.
تا آن زمان شما هنوز هم می تواند لذت بردن از یک داغ و خوشمزه و آبدار 100% گوشت گاو تازه سه ماهه کوبنده در محلی خود را به مک دونالد. آن را کامل است. ساخته شده perfecter.

در مورد مک دونالد ایالات متحده آمریکا
مک دونالد USA, LLC خدمت انواع گزینه های منو ساخته شده با مواد با کیفیت به حدود 25 میلیون مشتری در هر روز است. نود و پنج درصد از مک دونالد 14,000 ایالات متحده رستوران ها به طور مستقل و متعلق به اداره شده توسط تجار و بازرگانان و زنان است. برای اطلاعات بیشتر www.mcdonalds.com و یا دنبال ما را در توییتر @مک دونالد و Facebook.

* وزن قبل از پخت و پز 4 اونس.
**تازه همبرگر گوشت گاو موجود در بسیاری از رستوران ها در ایالات متحده پیوسته است. در دسترس نیست در آلاسکا و هاوایی و ما سرزمین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im