مک انتیر تاثیر گذار در کالج شروع

Category: آرکانساس Comments: No comments

آرکانزاس دانشجوی سال اول راست دست خواهد مک انتیر بود که شارپ در اولین شروع خود را سهشنبه به عنوان او در کالج اولین سه روز پیش از آن.

مک انتیر اجازه اجرای بیش از شش نوبت در شماره 15 Razorbacks’ 6-1 پیروزی بیش از گراند کانیون. آرکانزاس (10-5) موفق به کسب سه در یک ردیف و می خواهد برای اواسط هفته رفت و برگشت جمعه در 3 p. m.

مک انتیر که در آرکانزاس مربی Dave Van Horn گفت: هفته گذشته بود که خسته کننده ترین پارچ برای hitters به چهره در پیش فصل تمرین اجازه داده است یک اجرا از طریق هشت نوبت. او انداخته فقط 87 رزین در این سال 68 که آمد روز سه شنبه.

مک انتیر, اجازه هفت بازدید, زده, سه, شد و ذینفع برخی از قوی دفاعی بازی در اوایل نوبت. GCU را Juan Colato پرتاب شد توسط آرکانزاس گیر کیسی Opitz تلاش برای سرقت پایه دوم برای پایان دادن به اولین ورود و ورود دوم به پایان رسید که Razorbacks مرکز fielder مسیحی فرانکلین انداخت از دومینیک Grissom در پایه سوم. Grissom سعی کردم به رفتن اول تا سوم در یک واحد کم عمق ،

آرکانزاس به ثمر رساند و چهار اجرا می شود در پایین دوم را 4-0 منجر شود. این Razorbacks’ No. 5, 6, 7 و 8 hitters – Braydon وب Opitz یعقوب Nesbit و رابرت مور – همه به طور خاص برای رهبری کردن زمین باز یافته علیه GCU چپ دست کال لمبرت.

این بازدید توسط Nesbit در 3-2 زمین گذشته اولین baseman و مور در یک 1-0 تعداد تا وسط گل اجرا می شود. کول Austin به دنبال با یک RBI groundout و مت Goodheart خاص در اجرا با دو outs.

GCU (9-8) به ثمر رساند خود را تنها اجرا بر روی دیوید Avitia به انفرادی اجرای خانه به سرب سوم زمین باز یافته به جلو و در عرض 4-1. آرکانزاس اضافه شده اجرا می شود در چهارمین کیسی Opitz را قربانی پرواز به نمره هستون Kjerstad و در پنجم زمانی که Kjerstad خاص به نمره مور.

Kjerstad پایان بازی 3-برای-3 به گسترش ضربه خود را خط به 16 بازی. او همچنین درباره پیاده روی و گرفته شده از بازی در هشتمین دور زمانی که او با یک زمین در نزدیکی راست خود مچ دست. Kjerstad گفت: بعد از بازی که او خوب بود.

آرکانزاس در خارج-آمار GCU 12-8 اما Razorbacks تلاش برای پیشبرد دونده در زمان و رشته 11. آرکانزاس پایان بازی 5-برای-17 با دوندگان در به ثمر رساندن موقعیت.

این Razorbacks زده از 13 بار در برابر GCU کوزه لمبرت و برودی کوپر-Vassalakis. آرکانزاس shortstop کیسی مارتین تا به حال چهار نفر از strikeouts و فرانکلین leadoff hitter زده را سه بار.

لمبرت دچار دوم خود را از دست دادن و در یک زمین باز یافته شروع می شود. لمبرت مجاز 10 بازدید و رفت 3 و 4 از 5 اجرا می شود به دست آورده بودند.

آرکانزاس دوم Caden Monke به دست آورده خود را برای اولین بار ذخیره کنید با سه بدون گل نوبت در تسکین مک انتیر که در آن او مواجه بالا در حداقل.

روز سه شنبه برنده شده بود 699th برای ون شاخ در آرکانزاس است. او در 18 فصل به عنوان Razorbacks’ مربی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>