گوشت شمع در انبارها به عنوان وحشت زده کامیونداران در خانه بمانند

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

گاو که در آن?

نیویورک سوپر مارکت ها پر بسیاری از قفسه های خود را پس از موج وحشت خرید اما کارشناسان هشدار می دهند گوشت ادارات شروع خواهد شد به دنبال پراکنده.

“خواهیم دید حداقل 20% کاهش در انواع آیتم های موجود گفت:” ریچارد Romanoff, مدیر اجرایی Nebraskaland بزرگ مواد غذایی توزیع کننده در برانکس. “آن منعکس خواهد شد در فروشگاه ها به عنوان در حال حاضر.”

عرضه مشکل نیست. انبارهای پر از گوشت و دیگر اشکال از پروتئین است. وجود دارد فقط کافی نیست کامیونداران برای آوردن غذا به فروشگاه.


وینسنت Pacifico رئیس ویستا ارز غذا و چند بزرگ گوشت فروشان در این شهرستان گفت: تا 60 درصد از رانندگان در حال نشان دادن دیگر برای کار به دلیل آنها می ترسند که ساخت تحویل می تواند آنها را در معرض coronavirus. Pacifico است که محدود کردن محصول از تامین کنندگان و انجماد موجودی. اما او فقط می تواند انجام دهد که برای مدت طولانی به دلیل صنعتی فضای ذخیره سازی است که تقریبا غیر ممکن است برای پیدا کردن و نخست گوشت نیاز به مقدار زیادی از آن.

“گوشت فروش آن و یا بوی آن کالا,” او گفت:.

مایک دورانت رئیس جمهور از صنایع غذایی داد نیویورک یک کنسرسیوم از سوپر مارکت اپراتورها گفت: زنجیره تامین قوی باقی می ماند اما رانندگان است “در حال ظهور جدید فشار است.”

“انبارها در حال غرق,” او گفت:

Kendra Hems, رئيس جمهور از انجمن حمل و نقل از نیویورک گفت: شرکت هایی که تخصص در حمل و نقل غیر ضروری موارد هستند که داوطلب خدمت سربازی به ارائه مواد غذایی.

“سوخت hauler در سیراکیوز در حال تخلیه به صورت یک زنجیره مواد غذایی,” Hems گفت.

او شنیده ها از شرکت های حمل و نقل به عنوان دور به عنوان آیووا که تمایلی به ارسال رانندگان به نیویورک به دلیل شیوع کروناویروس.

“مسئله این است که ترس” او گفت:.

آن را کمک نمی کند زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیروی کار در اوایل این هفته توصیه می شود هر کسی که برای بازدید از شهر به خود قرنطینه برای 14 روز.

“ما به رانندگان این یک پیشنهاد نیست یک دستور” Hems گفت.

اما نه همه قطعات از مواد غذایی بازار تحت تاثیر قرار توسط راننده کامیون کمبود. فروشگاه همچنان به انبار میوه و سبزیجات تازه و بدون وقفه.

“تحویل در حال اقدام فقط به عنوان آنها قبل از انجام” گفت: همین هافمن, سخنگوی شکار نقطه تولید و بازار است.

دنی کین رئیس Teamsters Local 202 که نشان دهنده 2,000 کامیونداران در توزیع مواد غذایی گفت: نیمی از اعضای “نگران” در مورد رفتن به کار می کنند اما غیبت معتدل است.

“سیستم تیره و تار مانند هر چیز دیگری,” او گفت:. “خبر خوب این است که مواد غذایی است که هنوز تحویل داده شود.”

کین افزود که مصرف کنندگان می تواند کمک به کاهش فشار خرید در طی این هفته به جای انتظار برای آخر هفته.

“است که به ما اجازه گسترش تغییرات بیشتر و بلند فشار زیادی,” او گفت:.

زمانی که مردم مواد غذایی-فروشگاه آنها ممکن است متوجه است که به صورت محلی ساخته شده سوسیس از بین رفته اند و احتمالا به این دلیل که تولید کننده نیست که کارکنان برای تولید آنها.

پس از نیویورک به رهبری, در داخل خانه, گوشت گاو, خرید و فروش افزایش یافته است حدود 5 درصد غیر منتظره ای تیز حرکت برای کالا.

قیمت گوشت گاو غرق در هفته گذشته به عنوان رستوران فروش موجودی و سپس بهبود کمی قبل از افتادن دوباره در روز پنج شنبه با گاو زنده قراردادهای آتی کاهش 3% در بورس شیکاگو.

Romanoff می خواهد به استخدام 50 رانندگان و انتخاب که انتخاب سفارشات در انبارها. او معمولا به فروش می رساند 1 میلیون پوند گوشت در هر روز, اما دیروز او خریداری 200000 پوند از یک رقیب که او گفت فاقد مردم برای دریافت سفارش.

وجود دارد یک دلیل ساده او خرید بسیار است.

“مردم خسته از مرغ” او توضیح داد.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>