رسانه ها از سقوط, ایتالیایی, باند تبهکار, ممنوعیت توییتر شوخی

Category: کیو نیوز Comments: No comments

یک شوخی حساب توییتر در اوایل امروز موفق به احمق ساده لوح رسانه با اعلام ممنوعیت مجالس, رابطه جنسی در تروی و gangbangs در کمون Bugliano. شهردار محلی ظاهرا ممنوع چندین شریک جنسی به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر گسترش coronavirus.

تبلیغات

اما یک معاینه سریع می اندازد تا دو سرنخ است که این خبر احتمالا نیاز به تحقیق بیشتر. اولا تاریخ اعلام نظر می رسد در اوایل برای coronavirus پاسخ — 9 فوریه. ثانیا تعداد 69 به خصوص در ارتباط با هر چیزی از یک طبیعت جنسی, معمولا نشان دهنده یک شوخی است. اعلام شماره است 00069/2020.

اجمالی از طریق کمون توييتها نیز وجود دارد دیگر اعلامیه که کشش محدودیت اعتبار. یکی از اعلام تعلیق در ممنوعیت شکار به طوری که روستاییان می توانید گوشت خود را و اجتناب از جمع آوری در فروشگاه های مواد غذایی.

“کسی دیده من گربه پرسید:” یکی ratepayer در پاسخ.

“در جنگ و قحطی گربه ها به نام خرگوش” کسی که جواب داد.

ممنوعیت سیگار معلق

در یکی دیگر از اعلام کمون معلق محلی, ممنوعیت سیگار کشیدن در ساختمان های عمومی. شهردار ادعا کرد که “سیگار کشیدن را مانع گسترش ویروس. این با توجه به نظرات دکتر هومیوپاتی Mantrugiani و tobacconist Ampelio.”

چه شرم استرالیا مدنی مقامات را ندارد بیشتر مشاوره در مورد مسائل مربوط به سلامت از توتون.

اما, آن است که در Facebook صفحه از کمون از Bugliano ارائه می دهد که شواهد قطعی از طنز طبیعت کمون را در حساب های رسانه های اجتماعی.

این صفحه نوشته شده توجه فوق العاده از یک جامعه جلسه شورای برنامه ریزی شده برای 12 مارس.

در میان موارد در دستور کار جلسه:

“درجه حرارت بدن اندازه گیری. *

“بحث در مورد پیشنهاد امور خارجه ارزیاب M5S Luigi Di Cicco به خرید یک دستگاه با 6 سر به صورت چند رسانه ای در کلاس درس از Bava Beccaris مدرسه ابتدایی.

“متفرقه و ممکن است که ما را فراموش کرده و گذشته شورای شهر.

تبلیغات

“از راه دور, سلام, گروه, عکس, دماسنج بازگشت.

“* درجه حرارت بدن اندازه گیری انجام خواهد شد رکتال با گلپر (که پارکینسون). ما عذر خواهی برای هر زحمتی.”

در اینجا در QNews ما ارسال نعمت به خواهر گلپر خوب شهردار کمون از Bugliano و ما نیز امیدواریم که پسر خود را می یابد ،

در اوایل این سال, اخبار رسانه های سراسر جهان کاهش یافت و برای مسخره داستان در مورد جهان نما در سیبری فروشگاه اسباب بازی. هیچ یک از رسانه های که انجام شده این داستان تا کنون منتشر جمع شدن و یا اصلاح.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>