مدیر پزشکی در لیتل راک خانه سالمندان با 35 ویروس موارد می گوید تلاش های مداوم برای جلوگیری از گسترش

Category: آرکانساس Comments: No comments

مدیر پزشکی در یک سنگ کوچک خانه سالمندان که در آن 35 ساکنان آزمایش مثبت برای کروناویروس گفت: خانه کار کرده است برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس در حالی که به حداقل رساندن مشکلات در ساکنان.

“ما در حال تلاش ما بهترین را برای حفظ زندگی به صورت عادی مثل همیشه” دکتر Bushra شا گفت: کارگران در Briarwood پرستاری و توانبخشی.

صحبت با خبرنگاران در دفاتر آرکانزاس مراقبت های بهداشتی در ارتباط است که نشان دهنده خانه های پرستاری او گفت: Briarwood شده است دستورالعمل زیر را از دولت وزارت بهداشت و مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری از جمله نگه داشتن ساکنان که آزمایش مثبت در یک منطقه جداگانه از کسانی که آزمایش منفی است.

[تصویری نیست بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای: youtube.com/watch?v=B3cUZBnSibY]

کارکنان که کار با آنهایی که مثبت آزمایش ها کار نمی کند با کسانی که آزمایش منفی است.

شش کارکنان که باید آزمایش مثبت در حال نگه داشته جدا شده و در خانه های خود را با توجه به بخش بهداشت و درمان.

شاه گفت: او خودش را آزمایش منفی است.

او گفت: خانه سالمندان برای اولین بار مطلع روز چهارشنبه که یکی از ساکنان آن را تا به حال تست مثبت است.

وزیر بهداشت دکتر Nate اسمیت گفت: یکشنبه ساکن بود “دیگر مسائل مربوط به سلامت” بود و در یک بیمارستان در آن زمان است که یک سواب گرفته شده برای آزمایش ویروس. زمان نتیجه برگشتم ساکن منتقل شده است بازگشت به خانه سالمندان, او گفت:.

با استناد به یک بهداشت فدرال قانون حفظ حریم خصوصی شا کاهش یافته است می گویند که آیا این هیات در خانه سالمندان آگاه بودند که ساکن بوده و تست شده برای covid-19 در آن زمان ساکن منتقل شد بازگشت به خانه سالمندان.

این است چگونه ناشناخته این ویروس رو به خانه Sha گفت.

“این سخت است برای پیگیری آن را,” او گفت:. “کسی که در معرض? به همین دلیل ضروری است که همه ما به دنبال این بخشنامه که پایین آمدن از CDC از فرماندار ما” از جمله شستن دست ها و “اجتماعی فاصله.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>