دیدار با Covid-19 تماس تحقیقی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

زمانی که نیویورک دریافت یک تماس از کیمبرلی Jocelyn آن را به احتمال زیاد یک پیگیری به اخبار اخیر که در آنها آزمایش مثبت برای Covid-19. اما Jocelyn تازه روت تماس تحقیقی است که ماهر در دست زدن به بحران و او را آماده برای کمک به.

این ماه Jocelyn, 29 شروع به کار تمام وقت به عنوان یک سرپرست برای این شهر به تازگی راه اندازی تست و ردیابی سپاه ناوگان 1,700 تماس با ردیاب رهبری نیویورک بهداشت شهرستان و بیمارستان ها. در گذشته چند روز او را به صحبت با بیش از 20 Covid-19-مثبت افراد به اینسو انسو جمع کردن مهم بهداشت عمومی اطلاعات و همچنین ارائه پشتیبانی.

Jocelyn شده است انجام تماس از خانه خود در بروکلین برای ردیابی از گسترش این ویروس از فردی به فرد به منظور کاهش انتقال آن. او خواستار گذشته تا 45 دقیقه و با او در مورد هفت در هر روز.

او می پرسد برای جمع آوری اطلاعات دموگرافیک و همچنین جزئیات در مورد یک فرد علائم و مردم با آنها تماس. Jocelyn نیز متصل کسانی که او را به نام به سلامت و بیمارستان های ارائه دهنده خط تلفن, بهداشت روان, منابع و حتی هتل ها باید آنها نیاز به یک محل بیشتر منجر به خود-جدا از خانواده یا هم اتاقی.

بسیاری از مردم او را phoned شده اند پذیرای اگر خوشحال نیست—در مورد شنیدن از او. آنها سپاسگزار از کسی تماس فقط برای گوش دادن به تجربه خود Jocelyn گفت. قرار دادن مهارت های گوش دادن فعال به کار شده است مهم است.

“ما می خواهیم به ارائه پشتیبانی و محبت و احترام علاوه بر منابع” او گفت:.

Jocelyn قبلا در منابع انسانی و خدمات اجتماعی شده است و بحران مشاور برای کودکان و خانواده ها است. همدلی مورد نیاز برای تبدیل شدن به موثر تماس تحقیقی است که به طبیعت دوم او.

او معتقد است وسیع تلاش لازم است به نیویورک بازگشت به کار.

“این بسیار تاثیرگذار ابتکار چرا که به عنوان Covid-19 تکامل می یابد ما هنوز در حال یادگیری” Jocelyn گفت. “این بسیار مهم است برای شفاف باشد.”

در اصل از نیوجرسی, Jocelyn تا به حال خیلی علاقه به سلامت عمومی است. که به رهبری او را به بازگشت به مدرسه برای تکمیل مدرک کارشناسی ارشد در این زمینه و همچنین به عنوان یک استاد در کار اجتماعی در دانشگاه کلمبیا.

پس از فارغ التحصیلی او را به عنوان یک بهداشت عمومی تحلیلگر مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است. در آن نقش Jocelyn به نمایش در فرودگاه مسافران برای Covid-19. اما او به سرعت متوجه شدم که او می خواست به عمیق تر در تعامل با مردم است.

“آنها باید بدانند که آنها نه تنها” Jocelyn گفت. —جنیفر هندرسون

فیور مدیر عامل صحبت در مورد تجارب خود را با نژاد پرستی


دکتر فیلیپ Ozuah مدیر عامل شرکت فیور پزشکی گفت: ایالات متحده بوده است در مقابله با دو آفت در هفته های اخیر—Covid-19 و نژاد پرستی—و آن را به مرتب کردن بر اساس همان اجتماعی تلاش به آدرس تعصب به عنوان آن را در زمان به درایو پایین محلی coronavirus موارد است.

Ozuah به اشتراک گذاشته شده است که پیام و همچنین تجربیات خود با نژادپرستی در نیویورک تایمز op-ed در این هفته و در MSNBC صبح جو پنج شنبه صبح. او گفت که او تا به حال تجربه در حال کشیده شدن توسط پلیس بدون توضیح خواسته بودن به گام از خودرو و داشتن صبر 40 دقیقه در محدود کردن در حالی که مواد مخدر-خرناس سگ جستجو ماشین.

“من می دانم که تجمعی بار این تجربه روز به روز هفته به هفته و ماه پس از ماه, دهه پس از دهه” Ozuah نوشت: در زمان.

Ozuah یک نیجریه-اطفال متولد در زمان بیش از به عنوان مدیر عامل فیور سیستم در ماه نوامبر و او یکی از شهر سیاه و سفید چند بیمارستان اجرائی. او گفت: Crain را او احساس او در یک موقعیت منحصر به فرد برای صحبت کردن بعد از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس داده فیور محل در کانون Covid-19 شیوع.

“من از تماشای کشور ما مواجه با دو بحران هم از آن خود را مورد آزمایش قرار داده اند ما شکیبایی. این Covid-19 ویروس تهدید ما به عنوان افراد و یکی دیگر از ویروس در نژاد پرستی ما را تهدید می کند به عنوان یک جامعه” گفت: Crain را. “من نوشت: op-ed به عنوان یک تماس به عمل به عنوان رئیس اصلی سیستم بهداشت و مبارزه با Covid-19 همه گیر و پس از آن به عنوان با تجربه خود من با نژاد پرستی.”

بحث از Covid-19 و نژاد شده اند و در هم تنیده با سیاه و اسپانیایی ساکنان شهر نیویورک در حال مرگ در دو برابر نرخ سفید ساکنان هنگام تنظیم برای سن.

Ozuah گفت: نابرابری نه تنها رانده شده توسط خدمات بهداشتی و اما عواملی مانند آموزش و پرورش اشتغال و آلودگی است. او گفت: فیور نیاز به همکاری با سازمان های دیگر و سازمان های دولتی برای ارتقاء برانکس ایستاده به عنوان شهرستان با بدترین نتایج در دولت است.

“به حدی پیام گرفتن از یک اثر مثبت است که می تواند یک چیز فوق العاده” Ozuah گفت. “من ادامه خواهد داد برای گوش دادن بیشتر و با من صحبت خواهد کرد زمانی که من چیزی بگویم.” —جاناتان LaMantia

کار آغاز می شود در لانگ آیلند جامعه برای فعال سالمندان


Gurwin سیستم بهداشت و درمان آغاز شده اولیه سایت کار در ساخت و ساز مستقل زندگی بازنشستگی پیچیده در آن کممکک پردیس.

10 هکتار توسعه Fountaingate باغ و زنجان به خانه 129 آپارتمان برای افراد 62 ساله و مسن تر Gurwin گفت. متعددی وجود دارد که در ادامه مراقبت از جوامع بازنشستگی در لانگ آیلند اما Gurwin را می افزاید: یکی در غرب شهرستان Suffolk.

Fountaingate خواهد بود گسترش Gurwin موجود ارائه شده که شامل زندگی کمک پرستاری تخصصی و کوتاه مدت توانبخشی, سیستم مراقبت های بهداشتی گفت. یک CCRC فراهم می کند کامل استمرار مراقبت در سایت Gurwin اشاره کرد.

استوارت Almer, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Gurwin گفت: در بیانیه ای که سیستم مراقبت های بهداشتی هیجان زده بود به گسترش ارائه خود را به فعال مستقل سالمندان در لانگ آیلند.

Gurwin گفت: آن را دریافت کرده است شهر مصوبات اجازه می دهد زیرساخت برای شروع در Fountaingate. و پیشگامانه برای توسعه است انتظار می رود در پاییز.

پیچیده است که حدود 65% presold, Gurwin گفت.

هر چند CCRCs وجود دارد در سراسر کشور آنها یک مفهوم خارجی در این شهرستان تا RiverSpring بهداشت تصویب شد و در سال 2018 به گسترش موجود در آن رد پای در عبری صفحه اصلی دانشگاه در ریوردیل. —جنیفر هندرسون

H+H exec: آماده شدن برای سقوط بحرانی حاوی ویروس


به عنوان Covid-19 موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر روند پایین و رهبری تیم در شهر نیویورک بهداشت + بیمارستان ها متمرکز شده است در پاییز و احتمال این که یک Covid-19 تجدید حیات می تواند همزمان با فصل آنفولانزا.

سلامت سیستم در حال حاضر خود را آغاز آنفلوانزا آماده سازی برای سقوط مارک اولین است که تا کنون اتفاق افتاده است دکتر اندرو Wallach, افسر ارشد پزشکی به صورت سرپایی مراقبت در شهر نیویورک بهداشت + بیمارستان گفت: Crain را.

که شامل اطمینان از سلامت سیستم اضافی واکسن آنفولانزا و فکر کردن در مورد repurposing برخی از زیرساخت ها در محل قرار داده برای Covid-19 برای اداره آن واکسن, او گفت:. این احتمال وجود دارد که افراد با ارائه flulike علائم در پاییز خواهد بود swabbed و تست شده برای Covid-19 و آنفلوانزا در همان زمان.

“من فقط می خواهم مردم را به یاد داشته باشید که ما هنوز یک بیماری همه گیر در رفتن” Wallach گفت: “و این مهم است نه خود راضی می شوند.”

در حال حاضر به عنوان شهر عازم آن مرحله به مرحله بازگشایی جهانی تست بسیار مهم برای موفقیت آن تلاش Wallach گفت.

این شهرستان در حال حاضر در سرکوب فاز از این بیماری همه گیر و از این رو هدف این است که برای حفظ و انتقال این ویروس به سطح بسیار پایین است. عفونت های جدید نیاز به در اوایل دوره بیماری خود را به طوری که افراد مبتلا می توان از هم جدا شده و تحت نظارت است.

که در آن تست را به بازی می آید.

Wallach تاکید کرد که تست نیست “و انجام” برای همه است. تکرار آزمایش توصیه می شود برای افرادی که به اعتقاد آنها در معرض شده اند و یا در معرض خطر هستند و یا برای افرادی که partaken در فعالیت های گروه.

“این واقعا یک کلید پیام به عنوان ما صحبت در مورد تست ما استراتژی در اینجا در شهر نیویورک” خوب گفت.

برای کمک به گسترش دسترسی به, تست, H+H باز کرده pop-up مراکز تست در برخی از شهرستان را بیشتر تحت تاثیر قرار محلات از جمله Soundview در برانکس و باغ کیو در کوئینز. آن را نیز ارائه تست از طریق یک جفت کامیون های تلفن همراه علاوه بر آن در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی درمانی.

Wallach گفت: آخرین چیزی که او می خواهد علامتی مردم را به انجام است که به سه حالت مختلف از حمل و نقل عمومی را مورد آزمایش قرار.

در علاوه بر این به تست بیشتر, سایت, ظرفیت ضروری است برای تست او اشاره کرد.

H+H سخت در تلاش است برای افزایش خود را تست آزمایشگاهی ظرفیت و ایجاد روابط جدید. یک منبع مداوم از بینی سواب و ویال به حمل و نقل آزمون و همچنین مواد شیمیایی به خواندن آنها نیز مهم است. —J. H.

در یک نگاه


COVID پاسخ: وال استریت ژورنال منتشر جامع حساب نیویورک مقامات دولتی و بیمارستان ها’ پاسخ به Covid-19 پیدا کردن شواهدی که نیویورک مقامات قرار دادن بیماران در معرض خطر توسط نادرست بیمار نقل و انتقالات انزوا پروتکل های نیروی انسانی و تامین تدارکات.

پزشک تاثیر: دکتر بانی Litvack رئيس جمهور از جامعه پزشکی از ایالت نیویورک گفت: در بیانیه صادر شده پنج شنبه که یک مطالعه جدید از نمایشگاه سلامت را تائید می کند “کاملا ویرانگر” تاثیر Covid-19 بحران تا به حال در مورد پزشک دفاتر در سراسر کشور. “ما دوباره می خواهیم نیویورک هیئت نمایندگان کنگره برای ادامه تلاش های خود برای اعطای بودجه اختصاص داده شده در بسته محرک برای این سخت-آمار جامعه, شیوه نه تنها به حفظ صدها نفر از هزاران نفر از شغل پزشک دفاتر ارائه در سراسر کشور اما مهمتر از همه به اطمینان حاصل شود که ما می تواند همچنان به درمان بیماران ما که بستگی خدمات ما” Litvack گفت.

مجازی فارغ التحصیلی: پس از خدمت در خط مقدم از Covid-19 بحران 300 ساکنان و همراهان در Downstate SUNY علوم سلامت دانشگاه در حال فارغ التحصیل شدن به عنوان “نبرد سخت جانبازان” از همه گیر این موسسه گفت. آنها در شرکت های مجازی شروع پنج شنبه شب. “حضور خود را در خط مقدم مراقبت از خود را نشان می دهد تعهد و درک ما منحصر به فرد جامعه و تأکید چرا بسیاری از ما ساکنان و همراهان به ادامه کار با ما منحصر به فرد جمعیت” گفت: Dr. Wayne رایلی Downstate SUNY جمهور, در بیانیه ای.

خانه های سالمندان: بيماران در هامونتن مرکز توانبخشی در هامونتن, N. J. گفت: اعضای هیات نادیده گرفته و تماس های خود را برای کمک و آنها را در خطر ابتلا Covid-19 رویترز گزارش داد. تسهیلات اجرا شده توسط مراکز مراقبت های بهداشتی که در عمل خانه در نیویورک نیز گزارش کرده 238 Covid-19 عفونت و 39 مرگ و میر. رویترز اشاره کرد که سیستمیک understaffing در خانه های سالمندان و همچنین ناکافی بودجه دولت کمک کرده به 40 درصد از Covid-19 مرگ و میر است که متصل به دراز مدت مراقبت از امکانات.

کودکان و COVID-19: WNYC به دنبال 5 ساله اسرائیل Shippy یک بیمار در بیمارستان کودکان در فیور که برای درمان multisystem سندرم التهابی. پزشکان معتقدند این بیماری ناشی از پاسخ سیستم ایمنی بدن به Covid-19. به عنوان فیور تلاش می کند برای درک بهتر این سندرم به نام MISC آن راه اندازی درمانگاه برای کودکان بیماران پیگیری بازدیدکننده داشته است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>