دیدار با ستاره افزایش ‘داستان وست ساید” در برادوی

زمانی که احیای “داستان وست ساید” باز می شود در برادوی, از آن خواهد شد در تاریخ. موسیقی می بیند 33 نفر جوان خود را برادوی آغاز بکار یک رکورد است.

نشان می دهد آزادانه در ویلیام شکسپیر “رومئو و ژولیت” تواریخ امر بین دو عاشق گرفتار در باند های خشونت آمیز جهان نه از خود ساخت.

جوان متنوع بازیگران می رسد در برادوی تئاتر از همه جا از کوبا به ماساچوست حاصل کار دو تیم به نمایندگی از هنرمندان در NBA تور مرحله جانبازان و رقصنده باله در لس آنجلس.


Ilda ماسون نیست فقط ساخت اولین برادوی این سال است. او همچنین ساخت از ویژگی های او اولین فیلم. هر دو نسخه از “داستان وست ساید.”

“مجنون” او اذعان دارد.

30 سال رقصنده از پاناما سیتی پاناما امتحان برای موسیقی برادوی در طول تمرینات برای استیون اسپیلبرگ کارگردانی فیلم نسخه ای که باز می شود در ماه دسامبر. “هر دو به طور کامل نسخه های مختلف از همان داستان” او می گوید.

ماسون بوده جذاب و حرفه ای است. او برنده پاناما نسخه از “رقص با ستاره ها.” او انجام “قانونا بلوند” در چین و کشور سفر کرد با “روی پای خود!” و “سیندرلا”. در حال حاضر او یک نوسان در برادوی, معنی او understudies پنج نقش و آماده برای رفتن در مورد بیماری و یا تعطیلات.

“داستان وست ساید” یک موضوع در محدوده زمانی معین در زندگی او است. او شده است در تولید در امضای تئاتر در آرلینگتون ویرجینیا و در کارخانه کاغذ سازی تاتر در نیوجرسی.

“این مهم است و مربوط است. این داستان من است. من یک مهاجر,” او می گوید. “من خوشحال به انجام یک نشان می دهد که صحبت می کند حقیقت من.”

در آینده او می خواهم به انجام سینما و تلویزیون کشیده شده توسط این فرصت را به انجام غیر ممکن است روی صفحه. “من می خواهم برای رفتن به فضا و من می خواهم به با دایناسورها. در واقع من می خواهم به در یک Steven Spielberg فیلم است.”


کار در تئاتر برادوی به یک معنای خاص برای Satori Folkes-سنگ 23 ساله اهل لس آنجلس. مادر او انجام شده در همان تئاتر است.

در اواخر دهه 1970 مادر Neisha Folkes در تولیدات “ویز” و “بچه ها و عروسک ها” در همان محل که دختر او در حال حاضر وارد هشت بار در هفته.

“من به یاد داشته باشید زمانی که من کردم این نشان می دهد او مانند” چه تئاتر شما هستند؟’ من گفتم: “من نمی دانم.’ او گفت که دیوانه می شود اگر شما در تئاتر است.’ البته او خواستار آن ‘من تئاتر'” Folkes-سنگ می گوید, خنده. “در حال حاضر از آن من تئاتر است.”

Folkes-سنگ با حضور Glorya کافمن بین المللی مرکز رقص در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است. او “آنی” به کودکان در چین انجام شده و در تولید “داستان وست ساید” در مدرسه.

او می ترسید بدترین زمانی که دانشجویان آغاز شد و اعلام کرد که آنها می خواهم رزرو برادوی احیای “داستان وست ساید.” او شنیده ام هیچ چیز در تمام طول روز از عامل و گریه در حمام, فکر کردن را از دست داده بود. در طول یک استراحت در اواخر شب تمرین برای یک پروژه ارشد او بررسی می شود تلفن خود را. او عامل به ترک یک پیام. او فرفره در پایان بازی مارگاریتا.

“داستان وست ساید” است و به همین دلیل او شروع به رقص. سال 1961 در فیلم نسخه الهام بخش او — آهنگ داستان این راه هر کس رقصید. “من گفتم:” من رو به حرکت است که می خواهم. که قالب من.’ در حال حاضر من اینجا هستم.”

برادوی برای او مادر بود فقط آغاز یک زندگی حرفه ای طولانی در هنر. او در ادامه به یک رقصنده اصلی برای Alvin Ailey American Dance Theater و طراحی شده برای فیلم و تلویزیون. رقص در دختر DNA.

“ما در حال شروع به زندگی می کنند بسیار موازی زندگی تا به این نقطه می گوید:” دختر خود را. “آن را به من به تصمیم می گیرید که در آن من قصد دارم به انحراف یا آنچه من انجام همان.”


اسرائیل دلم روساریو در یک دبیرستان کلاس تاریخ در فورت لادردیل فلوریدا زمانی که او یک متن از یکی از دوستان گفتن او در مورد محلی “داستان وست ساید” امتحانات ابتدائی.

دست خود را بلافاصله بالا رفت. از او پرسید: معلم اگر او می تواند استفاده از دستشویی. این یک دروغ.

“من به نام مادر من و او من را برداشت و دو ساعت بعد من در لیست ستاره های, فقط می خواهم که” او می گوید.

در حال حاضر در 18 او یکی از جوانترین بازیگران. او را تحمل سه دور از تماس پشت در فلوریدا دو در نیویورک که شامل 12 ساعت در روز و سپس یکی بزرگ و یکی از آخر.

“من به اندازه کافی خوش شانس به سنگ که در تماس با پشت و آن را” دل روساریو می گوید.

راه خود را گرفته و او را از فلوریدا به تنسی و دوباره تحصیل در رشته باله تئاتر و هیپ هاپ. او حتی انجام شده برای سه سال در مقابل ده ها هزار نفر به عنوان بخشی از ممفیس گریزلیز’ junior رقص تیم.

“من از رحم بودن با برکت ورزشی بلکه هنری خانواده می گوید:” دلم روساریو است که از دومینیکن و پورتوریکویی تبار.

او نخستین بار به رقص نشان می دهد “بنابراین شما فکر می کنم شما می توانید رقص است.” هیپ-هاپ و روی روال او را دیدم واقعا به او منتقل شد. “نگاه من به مادر من و من گفت:” من می خواهم به انجام این کار است,” او می گوید.

مادر او را در بر داشت یک هفته هیپ-هاپ و کلاس رقص و او به زودی رقابت در سراسر کشور. بعد مادر و پدر خواست باله آموزش, اما او مقاومت کرده است.

“من نمی خواهم به آن مرد انجام باله” او به یاد می آورد. “من در حال حاضر برای مقابله با کلیشه های یک مرد ، در حال حاضر من باید به مردم بگویم من در کلاس باله پوشیدن لباس تنگ? من نمی خواهم به انجام این کار است.”

او و مادر خود را از مبارزه در مورد آن برای یک سال اما او با اکراه رفت به کلاس باله. او را به گریه در ماشین خود را هر بار که او کاهش یافته است او را.

“در حال حاضر من قادر به نگاه به او و گفت” اوه خدای من من شما را خیلی دوست دارم برای انجام این کار است. از شما بسیار سپاسگزارم,’,” او می گوید. “من خیلی خوش شانس از آن بهره مند شوند.”

او فوق العاده هیجان زده به زمین ایفای نقش در فیلم “داستان وست ساید” اما دو نفر ممکن است شادتر — مامان و بابا.

“من فکر می کنم آنها تنها دو نفر بیشتر نشئه در این مورد از من فقط به این دلیل که آنها با من در هر مرحله از راه است,” او می گوید.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید