Megacap رکود میکشد پایین نزدک; نفت نوسان

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

بزرگترین تکنولوژی آمریکا سهام کاهش یافت وزن در عمده سهام سنج به عنوان مصرف کننده اعتماد به نفس سقوط کرد و بیشتر شرکت ها انصراف درآمد راهنمایی. دلار تضعیف شده است.

S&P 500 شاخص کمی تغییر و با سود توسط کازینو اپراتورهای خطوط کروز و دیگر coronavirus حساس سهام جبران ضعف در megacaps مانند Facebook, Amazon.com و Netflix بکشد. شاخص Nasdaq Composite با سقوط به عنوان داده ها نشان داد که ضریب اطمینان مصرف کننده در ایالات متحده کاهش یافته است در ماه آوریل به پایین ترین سطح از سال 2014.

“به نظر می رسد مانند یک چرخش در جریان است” گفت: Sameer Samana ارشد بازار جهانی استراتژیست در ولز فارگو سرمایه گذاری موسسه. “”سوال این است که آیا دوام تغییر و یا ضد روند حرکت می کند.”


شاخص Stoxx Europe 600 با صعود به هفت هفته اخیر به چند اقتصادهای بزرگ نقل مکان کرد و به سمت شل شدن محدودیت. قیمت های آتی نفت در نیویورک کاهش یافت و به حدود 10 دلار در هر بشکه قبل از بریده ضرر و زیان در یک فرار جلسه. گنجينه افزایش یافت.

با ایالات متحده سهام بیش از 25% از پایین مارس سرمایه گذاران در جستجوی جدید کاتالیزور به درایو بیشتر سود. این هفته تصمیم گیری در سیاست ناشی از فدرال رزرو و بانک مرکزی اروپا و همچنین درآمد هنوز هم از برخی از بزرگترین شرکت های جهان در میان آنها Amazon.com Inc. ، شرکت مایکروسافت و سامسونگ الکترونیک شرکت. در همان زمان معامله گران در حال نظارت بر coronavirus عفونت نرخ ها و بحث های جاری چگونه به راه اندازی مجدد فعالیت است.

“هیچ کس از ما انتظار دارد که به بازگشت به جایی که ما به سمت چپ خاموش اما حداقل وجود دارد مراحل برای باز کردن back up” گفت: Chris گفنی جمهور از بازارهای جهانی در TIAA. “ما قصد داریم برای دیدن ادامه نوسانات.”

چین دانشمندان برتر گفت: این رمان coronavirus را نمی توان ریشه کن پیوستن به یک اجماع رو به رشد است که پاتوژن احتمال بازگشت در امواج. اسپانیا گفت: آن را به هدف بلند خود را مستند در هشت هفته به اروپا حرکت می کند به شل محدودیت. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر استراتژی به گسترش ایالات متحده تست از جمله همکاری با زنجیره های خرده فروشی.

در درآمد مقابل, الفبای, Inc. در میان کسانی که هنوز به گزارش روز سه شنبه. Caterpillar Inc. و PepsiCo, Inc. پیوست از شرکت های قفسه بندی درآمد پیش بینی برای بقیه سال. Merck & Co. گزارش سود که ضرب و شتم تخمین می زند در حالی که UBS گروه AG به دست آورد پس از درآمد افزایش یافت.

در جای دیگر آن را متلاطم جلسه در آسیا که در کره جنوبی و هنگ کنگ سهام صعود سهام در ژاپن به پایان رسید کمی بالاتر و کسانی که در استرالیا لبه پایین.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>