ممفیس در مارس حوادث لغو برای سال با توجه به کروناویروس

Category: آرکانساس Comments: No comments

ممفیس — این Beale Street جشنواره موسیقی قهرمانی جهان مسابقه آشپزی کباب و دیگر ممفیس در مارس حوادث لغو شد دوشنبه با توجه به شیوع کروناویروس در تنسی, شهرستان.

هر دو جشنواره موسیقی و مسابقه آشپزی کباب اساس شهر monthlong گردشگری رویداد در ماه مه. آنها جذب طرفداران موسیقی و آشپزی کباب تیم های از سراسر جهان است.

در ماه مارس ممفیس در مارس حوادث تحت فشار قرار گرفتند که اواخر ماه سپتامبر و اکتبر در امیدوار است که شیوع ویروس را آهسته.

اما ویروس موارد و بستری شدن در بیمارستان در ممفیس افزایش یافته است در روزهای اخیر به تأخیر انداختن برنامه ریزی شده حرکت می کند به سهولت محدودیت در کسب و کار مانند رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی این هفته است.

ممفیس در این هیئت مدیره ملاقات پنج شنبه و تصمیم به انصراف از این سال حوادث به دلیل نگرانی های ایمنی عمومی یک بیانیه ای که در وب سایت خود گفت.

رودخانه می سی سی پی شهر به شدت متکی به درآمد گردشگری از ممفیس در ماه مه.

“سالانه ممفیس در ممکن است بخش مهمی از فرهنگی پارچه از شهر ما, اما این بیماری همه گیر است نهفته در مقیاس بزرگ رویدادهای عمومی در سراسر جهان و ممفیس این قاعده مستثنی نیست.” گفت: James L. Holt, رئيس جمهور از ممفیس در مارس جشنواره بین المللی, در بیانیه ای.

Covid-19 گسترش می تواند در جشنواره که شامل یک گروه بزرگ از مردم ایستاده نزدیک به هم و راه رفتن در اطراف برای یک مدت زمان طولانی.

Shelby County Health Department مدیر آلیسا Haushalter گفت: این امر می تواند عاقلانه به جشنواره در سال 2020 و به 2021. او گفت که این گروه شده است بررسی طرح های پیشنهادی از سازمان از چندین جشنواره.

“جشنواره دارنده به تصمیم گیری اگر آنها را برآورده می تواند که ما در حال رفتن به جلو و این که آیا آن از لحاظ اقتصادی امکان پذیر برای آنها را به انجام این رویداد را” Haushalter گفت: در طول یک آنلاین در کنفرانس خبری پنج شنبه.

The Lumineers, Three 6 Mafia, The Avett برادران Lil Wayne و فوق العاده کدو تنبل در میان اعمال موسیقی برنامه ریزی شده برای اجرا در جشنواره موسیقی قبل از به تعویق افتادن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>