منا را Brotherton در آرکانزاس’ رادار

Category: آرکانساس Comments: No comments

روز شنبه در بازدید از آرکانزاس به منا تنگ پایان ماسون Brotherton فرصتی برای صحبت به تنگ می رسد مربی جان کوپر و دیدن جایی که او ایستاده بود.

“ما فقط شروع به صحبت کردن در یک یا دو ماه پیش” Brotherton گفت. “او به من گفت من فقط به عنوان نزدیک به عنوان هر نوع دیگر تنگ پایان گرفتن یک پیشنهاد است. او فقط دیده نشده و من در فرد نشده است. او می خواهد به دیدن من حرکت در اطراف در فرد است. او گفت: او را به پایین وجود دارد این بهار و تماشای تمرین و پس از آن ما از وجود دارد.

او گفت: “من یک فرصت واقعا خوب. آنها مقدار زیادی از ایمان من است.”

Brotherton, 6-3, 225 پوند است و ارائه می دهد از کانزاس, Memphis, Coastal Carolina, لوئیزیانا-مونرو و مرسر همراه با بهره از آرکانزاس ایالتی می سی سی پی, لویی, Missouri, کنتاکی و دیگران.

قادر بودن به خود را در آرکانزاس بازی فوتبال بود یا نه برجسته از سفر.

“من سعی می کنم به آن نگاه کنید اگر من در اینجا به بازی فوتبال اگر من فقط می خواهم در اینجا به یک دانش آموز که من هنوز هم لذت بردن از آن؟” Brotherton گفت. “مثل این است که در دانشگاه و چه چیزی نیست و من فکر می کنم من واقعا می خواهم. فرصت های بزرگ آنها را در اینجا و مربیان. مربیان بزرگی نیز است. آنها می تواند به من کمک کند با هر چیزی میشه یا در این زمینه است.”

Brotherton تا به حال 21 جلب برای 272 متری و 5 touchdowns به عنوان یک تازه وارد. او با ثبت 27 جلب برای 476 متری و 2 touchdowns به عنوان یک دانشجوی سال دوم.

آرکانزاس خواهد شد که سه دانش, تنگ به پایان می رسد در فهرست در پاییز با ارشد بلیک کرن خروج پس از این فصل است.

“آنها می خواهند پنج تنگ می رسد و در فهرست همان چیزی است که من شنیده ام اما هنوز مطمئن شوید که چگونه بسیاری از آنها در امضای من کلاس” Bortherton گفت.

او ثبت 4.84 ثانیه در 40 yard dash در ممفیس مگا اردوگاه تابستان گذشته. تنگ پایان موقعیت در آرکانزاس کوتاه در عمق توطئه او.

“بدون شک. من می دانم که هر کجا بروم من را مجبور به رقابت برای نقطه” Brotherton گفت. “تا آنجا که جلوتر از من من واقعا نگران است. من قصد دارم به در آمده و رقابت و کسب و کار من هر کجا بروم. این فرصت را به بازی در اوایل واقعا جذاب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>