مرسدس بنز بانک مجموعه سوابق در سال 2019

Category: وب وایر Comments: No comments

در سال 2019, مرسدس بنز, بانک AG ارسال شده جدید لیزینگ و تامین مالی قرارداد برای خودروهای سواری و خودروهای تجاری جمعا به 13.3 میلیارد یورو رسید. است که یک رکورد جدید برای اشتوتگارت-بر اساس شرکت است. “با ما خدمات مالی ما در مجاورت بسیار نزدیک به مشتری و پشتیبانی فروش وسایل نقلیه از دایملر در آلمان است. در انجام این کار ما قرار داده و حدود 400,000 وسایل نقلیه از شرکت ما مارک های مرسدس بنز, AMG, هوشمند, Setra و Fuso در جاده ها در سال 2019 به تنهایی می گوید:” بندیکت Schell رئیس هیئت مدیره مرسدس بنز بانک.

نمونه کارها از همه قرارداد به کار گرفته شده توسط مرسدس بنز بانک به مبلغ 25.9 میلیارد یورو در پایان سال 2019 شد و در نتیجه کمی پایین تر از سال قبل است. دلیل این کار این بود موفق تعادل ABS معامله در مقدار 1.25 میلیارد یورو است که اجازه قرار دادن securitized مطالبات با سرمایه گذاران است. مرسدس بنز بانک ساخته شده سهم مهمی در سال گذشته را اعلام کرد در حال حاضر سود عملیاتی (کسر) از دایملر تحرک AG از 2.1 میلیارد یورو رسید.

موفقیت تجاری با وسایل نقلیه بیمه و فراگیر بسته

توسعه مثبت از آمار فروش در آلمان در سال 2019 شد یک عامل برای موفقیت مرسدس بنز بانک. در کسب و کار تجاری خودرو, مرسدس بنز, بانک AG ارسال شده جدید لیزینگ و تامین مالی قرارداد بالغ بر 4.1 میلیارد یورو (تا 5 درصد از 2018) و در نتیجه تنظیم یک رکورد است. به خصوص موفق شد همه شامل بسته مانند CharterWay خدمات لیزینگ ارائه می دهد که وسیله نقلیه تجاری مشتریان یک محصول نرم افزاری از لیزینگ و خدمات به صورت ثابت ماهانه پرداخت.

در 9.2 میلیارد یورو خودرو جدید کسب و کار با مرسدس بنز و هوشمند بود و اندکی پایین تر از سطح سال گذشته (9.2 میلیارد یورو). مرسدس بنز بانک قادر به ایجاد سود با سیاست های بیمه مربوط به تحرک. برای مثال این اولین بار بود که شرکت به این نتیجه رسیدند بیش از 24,000 گارانتی قرارداد افزایش 24 درصد بیش از سال 2018 است. ضمانت قرارداد حفاظت مشتریان در مقابل غیر منتظره هزینه تعمیر. مشتریان واریز وجوه به رشد 11.9 میلیارد یورو از 10.9 میلیارد یورو در سال قبل است. مرسدس بنز بانک با استفاده از سپرده به عنوان یک refinancing اساس برای لیزینگ و تامین مالی ارائه می دهد برای دایملر وسایل نقلیه.

خدمات مالی برای سوئیچ به تحرک الکتریکی

وسایل نقلیه الکتریکی تا حد زیادی بودن اجاره. است که چرا مرسدس بنز بانک می بیند پتانسیل های کسب و کار جدید در ماه های آینده و سال با توجه به راه اندازی بازار متعدد ترکیبی جدید و وسایل نقلیه الکتریکی – مانند پلاگین در ترکیبی از انواع A – به کلاس S مرسدس-بنز الکتریکی هوشمند مدل یا EQC. بعلاوه, مرسدس بنز, بانک جامع را فراهم می کند پوشش بیمه برای باتری های هیبریدی و برقی وسایل نقلیه به منظور ورود و سوئیچ به شرکت2-خنثی تحرک برای مشتریان به عنوان ساده به عنوان امکان پذیر است و در قابل پیش بینی ثابت ماهانه پرداخت. در ارتباط با مرسدس بنز و دایملر تحرک این شرکت ارائه می دهد خدمات اضافی و سخت افزار مرتبط با برق تحرک. در میان دیگران آنها عبارتند از تحرک بسته از طریق مرسدس بنز, اجاره, برای, مکمل های الکتریکی تحرک برای سفرهای طولانی و یا ایستگاه شارژ استقرار سیستم برای مشتریان تجاری با برق خودرو ناوگان.

“با این طیف وسیعی از محصولات ما رضایت تمام نیازهای مشتری مربوط به برق تحرک و تقویت کسب و کار اصلی ما تامین مالی لیزینگ و بیمه محصولات. با ما خدمات مالی ما خواهد شد به طور فعال کمک به حمایت از معرفی هیبریدی و برقی وسایل نقلیه از دایملر گروه می گوید:” Schell.

چشم انداز

مرسدس بنز بانک همچنان به پیش بینی بازار خواستار محیط زیست به صورت مالی فعلی تا سال 2020. این شرکت انتظار دارد به منظور کمک به اعلام هدف بازگشت دایملر تحرک AG بر این اساس هدف آن است که برای تنظیم بازده حقوق صاحبان سهام از 12 درصد در این سال است. برای این منظور, مرسدس بنز, بانک ادامه خواهد داد به دنبال در حال حاضر آغاز اقدامات به عنوان به خوبی به عنوان جدید شروع به طرح های مربوط به هزینه های کنترل دیجیتالی و بهینه سازی فرآیند در جهت تبدیل شدن به حتی بیشتر متمرکز بر مشتری چالاک و کارآمد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>