ملاقات موزه را به $7 متر برش تحت de Blasio را مقایسه کردن بودجه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

موزه متروپولیتن را از دست بدهند $6.85 میلیون در شهرستان بودجه تحت شهردار, بیل د Blasio کمربند سفت بودجه.

علاوه بر ملاقات کرد که از دست دادن بیشتر از هر نهاد واحد از شهر گروه امور فرهنگی به قطع بودجه این موزه بروکلین را از دست دادن بیش از $1 میلیون دلار 12 درصد کاهش از شهرستان کمک نسبت به سال گذشته است. ملکه باغ گیاه شناسی را از دست بدهند $1.89 میلیون و 65 درصد از بودجه شهرستان تحت طرح بودجه.


پیشنهاد کاهش می آیند در یک زمان بسیاری از موسسات درهای بسته خود را در میان Covid-19 همه گیر دیده می شود و درآمد خود را بدتر. با که عمده درآمد جریان موثر خاموش, هنر جهان به تماشای مشتاقانه برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد به دیگر عمده منابع مالی کمک های مالی خصوصی و عمومی کمک های مالی.

در ملاقات شهرستان کمک های مالی تشکیل 6.9 درصد از درآمد در سال 2019. در آکادمی موسیقی بروکلین از مجموعه ای به از دست دادن بیش از 400.000 دلار, شهرستان, بودجه 8.1 درصد از درآمد, به گفته های اخیر خود را حسابرسی صورتهای مالی از سال 2018 است.

اما سهم می تواند بسیار بزرگتر برای موسسات کوچکتر. ملکه باغ گیاه شناسی به عنوان مثال دیدم بیش از یک سوم از آن عامل درآمد حاصل آمده از این شهر با توجه به های اخیر خود را حسابرسی صورتهای مالی از, مالی 2018.

بزرگترین برش توسط تلخ de Blasio بودجه $54.1 میلیون و تمیز به برنامه های فرهنگی در سراسر شهرستان. فرهنگی و امور $بود 83.4 میلیون به صرف این که سال گذشته است.

برخی از کاهش برنامه ریزی شده بود قبل از Covid-19 بیماری همه گیر. از امور فرهنگی که doles کردن بودجه به موزه و تئاتر در میان دیگر نهادهای فرهنگی در سراسر شهر ساخته شده در سراسر-هیئت مدیره کاهش در طرح اولیه برای سال مالی 2021 که از آن ارائه شده به شورای شهر در مارس 4. در این پیشنهاد این برنامه ریزی به 1.6 میلیون کمتر به ملاقات و $358,000 کمتر به ملکه گیاه شناسی نسبت به سال قبل.

زمانی که بخش ارسال شده که پیشنهاد آن برنامه ریزی شده بود در یک $148.13 میلیون بودجه. شهردار بودجه اسلش که توسط بیش از 10 میلیون دلار.

اگر چه شدید پیشنهاد کاهش در تخصیص بودجه ممکن است به عنوان یک شگفتی آمده. شهردار بودجه پیشنهاد بیش از 2 میلیارد دلار کاهش است. که تلاش برای پوشش $7.4 میلیارد دلار درآمد مالیاتی کمبود de Blasio گفت: پنج شنبه.

د Blasio بودجه را به شورای شهر برای بررسی و تصویب نهایی است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>