مایکل دل Vecchio مورد بحث چگونه coronavirus است مجبور به تغییر در عملیات کسب و کار

Category: وب وایر Comments: No comments

Coronavirus در حال حاضر تکان دهنده در سراسر جهان برون سپاری صنعت به عنوان مستندات از بنگلور به بنگور شرکت را مجبور به “reshore” اشتغال و با هوش مصنوعی (AI) به حرکت بیشتر از نیاز جسمی کارکنان. محدودیت های معمولی جنبش در همه کشورها ساخته شده اند استراتژیک خواب بد برای مدیران مراکز تماس و دیگر پشت در اتاق گروه های آموزشی خارج از شرکت. مایکل دل Vecchio یک رهبر کسب و کار است که نظارت عملیات برای شرکت های چند ملیتی در آمریکا, مالت, پاناما و دیگران نوشته شده است مقالات متعدد در موضوع توسعه کسب و کار و سهام چگونه هوش مصنوعی کمک به شرکت های اشتغال زایی در خانه.

AI نوآوری ساخته شده است آن را آسان تر برای کسب و کار خود را تنظیم عملیات و تکیه به شدت بر برون سپاری اشتغال است. داشتن کارکنان ارتباط از راه دور است و سخت در نظر گرفتن قوانین تجویز درمان از ظریف, مواد, برای مثال, پول مربوط به مبادلات بانکی مشتریان از اسکاتلند به سان فرانسیسکو.

علاوه بر این متخصصان متعدد در مکان هایی مانند هند و فیلیپین زندگی می کنند در مربا بسته بندی شده مسکن, با کیفیت پایین پهنای باند در حالی که چند شرکت نیاز به سخت افزار بیشتری مانند ایستگاه های کاری را به نمایندگان. “برون سپاری صنعت متناسب نیست راه دور,” توضیح می دهد del Vecchio. “عمدتا سازمان ها استفاده می شود که به درخواست نمایندگان ترک حتی خود قلم و مداد در خارج از محل کار در حساب از نگرانی های امنیتی در حال پیدا کردن یک محیط مساعد اجازه می دهد کارکنان خود را به کار از خانه.”

به منظور اقامت عملیاتی با برون سپاری بخش برخی از شرکت ها مجبور به کارکنان اجازه می دهد به زندگی که در آن کار می کنند. وودافون هند برای مثال می گوید که “مرتب کردن ناپایدار ماندن دوره از عمل” در سرور آن مناطق کشاورزی و سازمان یافته مواد غذایی در دسترس بودن در مکان های خاص. در مقایسه با شیوه های دیگر منجر به خشم در بخشی از کارگران اتحادیه های کارگری. فایننشال تایمز در مارس توزیع عکس که در آن گفت: به نظر می رسید برای نشان دادن کارگران dozing در کف یک مرکز تماس در فیلیپین زندگی در آنچه که آنها به تصویر کشیده شده به عنوان “مادون انسان” شرایط.

بود که آن را به عنوان ممکن است بیشتر پایدار تغییر از این بیماری همه گیر خواهد شد و احتمالا شامل گسترده تر استفاده از هوش مصنوعی برای مقابله با وظایف در حال حاضر انجام شده توسط مردم است. توضیح می دهد del Vecchio, “مبتنی بر کامپیوتر هوش نیست و نیاز به زمان. این کار می تواند در هر دقیقه از هر روز و نمی شود به نزدیک به تعدادی از عوارض دیده می شود با زندگی کارکنان است.”

Telstra برای مثال بود که در آن نقطه که مایل به تکه مشتری کمک تماس با 66% 2022 در حال حاضر وسیله ای برای تسریع استفاده از آن از هوش مصنوعی. Coronavirus مجبور است این شرکت به منظور تسریع برنامه های خود را بیشتر دیجیتالی و اتوماسیون تغییرات در نور مداوم و همه گیر.

Covid-19 انجام شده در شش تا حدود دو ماه چه حامیان اتوماسیون شده اند قادر به رسیدن به بیش از پنج سال است. هنوز “onshoring” اشتغال و گسترش استفاده از هوش مصنوعی را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار سازمان ملل که برای مدت قابل توجهی از زمان را سود با در نظر گرفتن این دفتر وظایف شرکت های چند ملیتی. هند به طور خاص پیشگام. با شروع در سال 2017 صنعت مورد استفاده حدود 4,000,000 سرخپوستان و گرد درآمد بیشتر از ما 150 میلیارد دلار (S$213.93 میلیارد دلار) به عنوان در هر ارز بدن NASSCOM. در فیلیپین این صنعت آغاز شد و بدون هیچ گونه آماده سازی در اواسط 1990s و در عین حال توسط 2019 آن درآمد شد معادل 7.3 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور با استفاده از 1.3 میلیون نفر.

Coronavirus باعث شده است کل برون سپاری مدل کسب و کار به طور مجدد مورد بررسی قرار گرفت و منجر به تغییرات در نحوه کسب و کار. به عنوان del Vecchio پرسد “این ایده که تقریبا هر چیزی را می توان برون سپاری به هر نقطه در جهان است در حال حاضر به عنوان شایع آن را به عنوان یک بار بود. COVID-19 مجبور است از تغییرات در, در حال حاضر برون سپاری شغل های موفق و با پیشرفت دیده در زمینه هوش مصنوعی در حال حاضر ممکن است برای کسب و کار به آوردن بسیاری از کسانی که شغل بازگشت به خانه.”

در مورد مایکل دل Vecchio

مایکل دل Vecchio یک تزئین جانباز نیروهای مسلح ایالات متحده که در راه اندازی خود را حرفه ای در امور مالی و حسابداری پس از اتمام نظامی تور وظیفه. او که در پشت چندین موفق کسب و کار بین المللی و کمک کرده است صدها نفر از افراد با خود برنامه ریزی مالی در طول سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>