مایکل دل Vecchio بحث حقوقی اشتباهات کارآفرینان باید برای جلوگیری از زمانی که شروع

Category: وب وایر Comments: No comments

یکی از ثابت چیزهایی است که در یک بازرگان را در ذهن زمانی که آنها شروع یک کسب و کار جدید هستند و از نظر قانونی مسائل. غم انگیز آن است که در واقع این نوع از چیزهایی که سفر آنها و غرق می توانید سازمان خود را. با بررسی همه جنبه های حقوقی در نظر گرفته شده کسب و کار قبل از شروع کار کارآفرینان بالقوه خود را تنظیم سریع و اغلب زشت شکست. مایکل دل Vecchio چاشنی کسب و کار اپراتور که مدیریت حقوقی و مالی مقالات برای شرکت های چند ملیتی در پاناما مالت ایالات متحده و بیشتر به بحث های رایج حقوقی اشتباهات کارآفرینان باید برای جلوگیری از زمانی که راه اندازی یک تلاش جدید.

بیش از حد تعدادی از کارآفرینان بی توجهی به ایجاد ساختار حقوقی مناسب برای سازمان خود هستند. دیر یا زود این خسارت آنها را از آنجا که آنها نیاز به خارج متخصصان مالی سازمان را ترک و یا از آنها شکایت یک مشتری و یا نماینده. نه حق داشتن ساختار می توانید آنها را باز کنید تا برای فرد خطر است.

در نقطه زمانی که می آید زمان برای فروش سازمان و یا یک مبتکر برگ یک سرمایه گذار را درک دستیاران همه فعالیت. آشفتگی منجر خواهد شد بدون چنین درک. ادعا میکند del Vecchio “که یک وکیل پیش نویس معتبر ثبت است که چگونه مسائل را حل و فصل خواهد شد در سرمایه گذاران و آنچه رخ می دهد در شانس فعال است که یکی از برگ های نیش گرد و غبار و یا از هم جدا می شود.”

سازمان های کوچک در یک وضعیت دشوار است چرا که آنها لازم نیست که کارگر دفترچه راهنما برای مدیریت مستقیم خود ، وجود دارد محبوب موارد فوق العاده پربار سازمان های شکست بیش از ادعاهای قبلی از نمایندگان. به دنبال هدایت یک انسان دارایی مشاور (یا در هر صورت نرم افزار مهارت) به طرح انسان دارایی استراتژی است که متناسب با سازمان است.

ترفند برای شرکت های خصوصی به تمسخر رقبای خود را علنا یا مخفیانه بر روی وب در حال توسعه است. داشته باشیم بنابراین به عنوان نه به نقد آنها. می افزاید: del Vecchio, “به دنبال هدایت یک وکیل برای چه انتقاد و چه راست به صحبت آزادانه از گفتمان.”

جلوگیری از گرفتن یک ثبت اختراع و کپی رایت و یا علامت تجاری. متعدد شرکت های مستقل بی توجهی به پیدا کردن یک راه برای اطمینان از محافظت نوآوری تا یکی دیگر از مراحل سازمانی در آن را. به دنبال مشاوره از یک وکیل برای انجام یک سهام از سازمان حفاظت نوآوری است.

نمی توانید شکایت-مبارک. افراد منفجر کردن و سو یکدیگر است. این بادها تا هزینه دو طرف یک تن از پول نقد و حذف انتخاب خود را از دست. برتر تنظیم است که به طور مداوم به چانه زدن به عنوان مخالف به تعقیب. هر وکیل می گویند چیزی بسیار مشابه است.

مطمئن شوید که مشتری داده است امن در وب سایت. سرمایه گذاری های مستقل هستند و در بیشتر جدی برای به خطر هک شدن. این موضوع نه تنها سایت پایین رفتن بلکه قابل تصور از دست دادن ظریف و اطلاعات مشتری. کشف خدمات مانند SiteLock به مطمئن شوید که در مورد سایت و اطلاعات قبل از آن رخ می دهد.

استفاده نمی کنید و کار رایانه های شخصی برای سرگرمی. آن است که در حال حاضر غیر قابل درک برای شرکت های مستقل به ممانعت از نمایندگان با استفاده از وب برای دلایل فردی در حالی که در این کار است. بلوک های قدر مقصد امن و سازمان های مختلف کارگران است. در هر حال حاضر و دوباره صفحه نمایش سایت استفاده از سازمان های رایانه های شخصی به صورت مناسب استفاده کنید.

به نوبه خود به خارج از متخصصان مالی در صورت لزوم. کارآفرینان متعدد به دست آوردن خارج سرمایه گذاری اگر آنها نیاز به پول نقد برای کسب و کار. اما در آن نقطه آنها را به مشکلات اجرا با چه سازمان است اجرا می شود و سرمایه گذاران می توانند سازش مشروع فعالیت است. متحده del Vecchio, “شخصیت سرمایه گذار است به عنوان قابل توجهی به عنوان مقدار پول نقد آنها را به سازمان است. انتخاب با احتیاط.”

در نهایت بدون توجه به آنچه همیشه مطمئن شوید که به حواله مالیات حقوق و دستمزد (یا اتهام فروش) اطلاعات درستی به مناسب نهاد دولت و یا اشخاص. توضیح می دهد del Vecchio, “شرکت های مستقل باید مشروع جمع آوری دارایی و مالیات فروش. نه انتقال این اعداد به ادارات دولتی را دریافت مستقل سرمایه گذاری تعطیل. استفاده از امور مالی دولت برای انتقال کارمند و کارفرما مالیات به طور طبیعی. مجموعه رکورد های مختلف برای طبقه بندی و فروش و استفاده از اتهامات عنوان شده علیه.”

در مورد مایکل دل Vecchio

مایکل دل Vecchio یک تزئین جانباز نیروهای مسلح ایالات متحده که در راه اندازی خود را حرفه ای در امور مالی و حسابداری پس از اتمام نظامی تور وظیفه. او که در پشت چندین موفق کسب و کار بین المللی و کمک کرده است صدها نفر از افراد با خود برنامه ریزی مالی در طول سال.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>