مایکل دل Vecchio ارائه می دهد چند نکته برای کارآفرینان

Category: وب وایر Comments: No comments

آغاز دیگری انجام می شود به انتساب. وجود دارد دیگر افرادی که فقط از طریق شگرد از عامل بازدارنده و متوجه شدم چه کار می کند و چه چیزی نیست. یکی از این مایکل دل Vecchio یک زمان طولانی و موثر رهبر کسب و کار که نوشته شده است مقالات در مدیریت کسب و کار برای شرکت در پاناما مالت ایالات متحده و بیشتر او می دهد 14 نکات است که هر کسب و کار رویایی به سادگی آغاز می توانید پیوستن به آنها اعزام ترتیبات.

برای شروع خودتان ببینید چقدر نشاط شما مایل به ارسال مقدار شما می توانید خطر و تا چه حد شما مایل به رفتن به کشف دستاورد است. اطمینان حاصل شود که استراتژی های خود را در سقوط با توجه خود را فقط به عنوان خانواده خود و اهداف و دارایی.

اطمینان حاصل شود که شما انتخاب کنید کسب و کار است که به طور مستقیم برای شما. کشف یک نیاز و پر کردن آن – این است که احتمالا بیشتر تاسیس معادله برای آغاز یک کسب و کار دیگر. روشن دل Vecchio “این راه به پیشرفت است کشف نیاز است که می تواند پر شود و آن را می توان پر شده توسط شما. این اجازه خواهد داد که شما برای شروع به ارائه حقوق و دستمزد به یک مولد تلاش است.”

در خط با چیدن صحیح کسب و کار شما نیاز به اطمینان حاصل شود که شما نیاز دارید نیاز به پر کردن یک بازار است. تجار متعدد شروع به پذیرش که در بازار وجود دارد در پرتو این واقعیت است که بازرگان ترجیح آیتم و یا دولت. انجام اکتشاف صحبت با خریداران (و نه به سادگی عزیزان) و اطمینان حاصل شود که شما یاد بگیرند که چه چیزی قابل تصور و چه چیزی نیست.

برنامه ریزی برای پیشرفت. هنگامی که شما تصمیم گرفته اند تا خود را به هدف و بازار خود را گسترش زمینه آزمایش استراتژی وابسته به آن داده است. شما باید در تنظیم این تنظیم به عنوان شما فشار پیش – به عنوان اطلاعات جدید نازل شده است – و در عین حال این به شما می دهد یک فکر در این دوره که در آن شما در حال رفتن.

سعی کنید به نشستن در اطراف. “به عنوان یک قاعده” متحده del Vecchio “کسب و کار رویایی می ایستد بیش از حد طولانی است. فرد نیاز به اطمینان حاصل شود که جزئیات هر امن است قبل از هل دادن جلو. این است که فراتر از قلمرو تخیل و نه آن است که مهم است. هیچ کس تا کنون می داند که تمام مهارت های قبل از آنها آغاز خواهد شد; با این حال آنها آماده و مایل به ایجاد تغییرات به عنوان کسب و کار می آید به نتیجه برسد.”

این کمک با آغاز کمی محدوده و توسعه از آن نقطه. بخش بزرگی از رهبران کسب و کار موفق است و به دنبال این چارچوب رو کنترل چالش ها نسبت به فرمت. آزمون با توجه به چیزهایی که پایین درجه یک و مونتاژ و تغییر با توجه به آنچه با این نسخهها کار.

استفاده از شبکه خود را برای افزایش بینش خود را. جستجو از مربیان پیوستن به گروه که شامل افراد که فکر می کنم مانند شما و یادگیری, اما, اندازه منطقی می تواند انتظار می رود در مورد کسب و کار. کسانی که تنها شده نه دور هستند و بهترین سرچشمه اطلاعات است.

آنچه شما انجام کسب و کار است و باید فکر آن را به عنوان چنین از آنجا شروع می شود. نظارت بر بودجه fastidiously نگه داشتن کسب و کار پشتیبانی از جدا شدن از فردی پول نقد و اطمینان حاصل شود شما باید یک دسته قوی در چه دستورالعمل اعمال می شود به فعالیت های خود را.

تبدیل شدن به آشنا با کارشناسان مالی. اگر کسب و کار شما شروع خواهد شد نیاز به بودجه مقامات برای ایجاد آنچه که شما می توانید برای پیدا کردن چه مزایا در حال پویش و که در آن برای پیدا کردن افرادی که ممکن است محل دارایی به نوع خود را از کسب و کار.

خود را شناخته شده است. می گوید del Vecchio “در موارد متعدد افراد مایل به کار با کسانی که با آنها آنها را به عنوان در حال حاضر آشنا. تلاش برای گسترش خود را شناور در اوایل با این حال بسیار به عنوان منطقی می تواند انتظار می رود به طوری که برای دریافت مستقیما به کسب و کار.”

بازاریابی همواره بخش مهمی از کسب و کار رفاه – به دولت وجود ندارد نقدی در بودجه مالی برای تبلیغ خدمات و یا خوب است به دولت است که شما نیاز به کسب و کار به شکست. در حال حاضر بازار پیشرفته, نمایشگاه بهترین دارایی و تعهد باید به یک متخصص سایت به دنبال مهارت ایمیل تماس بگیرید و عادی تقرب از طریق وب سایت مبتنی بر شبکه های رسانه ای.

به عنوان مشتریان تغییر, بنابراین انجام بخش های کسب و کار. تجار باید به طور مداوم آموزش خود را بدانید و تلاش چیزهای جدید و آماده برای تنظیم. به طور مداوم نگاهی به کسب و کار از خریدار نقطه نظر.

در نهایت باقی می ماند متمرکز و در عین حال سازگار است. به عنوان کسب و کار باعث پیشرفت آن با وجود همه چیز باید مالیده که انگار تازه از جعبه جدید. سعی کنید خود راضی انتظار است که در هر زمینه ای توسعه خواهد بود rehashed در نتیجه — یک کسب و کار نیاز به ثابت در نظر گرفتن در مورد تبدیل شدن به موثر است.

در مورد مایکل دل Vecchio

مایکل دل Vecchio یک تزئین جانباز نیروهای مسلح ایالات متحده که در راه اندازی خود را حرفه ای در امور مالی و حسابداری پس از اتمام نظامی تور وظیفه. او که در پشت چندین موفق کسب و کار بین المللی و کمک کرده است صدها نفر از افراد با خود برنامه ریزی مالی در طول سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>