به طور کلی آن را دشوار خواهد بود برای نگه داشتن ظرفیت بالا در یک کسب و کار کوچک که در آن اشتغال و جنبش دهانه نیست غیر قابل انکار به تصویر کشیده است. ساختمان کارمند طول عمر پاداش افرادی که مداوم اضافه شده به سازمان رفاه, اما همچنین نشان می دهد تاریخ و کارگران که مزیت وجود دارد به ماندن. مایکل دل Vecchio یک تاجر برجسته و مشاور مالی که نگهداری مقالات به منظور شرکت در پاناما مالت ایالات متحده و دیگر کشورها و, مذاکرات در مورد چگونه برای پاداش دادن به نمایندگان و ارائه آنها پیشرفت بالقوه برای فعال کردن کسب و کار برای توسعه.

شناخت کارکنان مزایا و تجهیز آنها را با فرصت های پژوهشی این ویژگی در داخل کسب و کار اساسی است. “کار با کارکنان به درک آنچه آنها تمایلات و ویژگی ها به شما ارائه می دهد فرصت برای توسعه موقعیت های جدید و یا تشخیص نقاط قوت برای بالا انجام کارگران می گوید:” del Vecchio.

برای مثال یک کارمند اداری با انرژی برای تبلیغات باید به انتظار اقتدار بیش انجمن وب ترویج حضور. دادن که فرد فرصت خواهد اطمینان از صاف تغییر دهید. “ممکن است آن را تنظیم به زمان محدوده مسئولیت و یا تغییر به یک موقعیت جدید بنابراین شما تضمین ارائه مقدار زیادی از کمک و برنامه ریزی” شامل del Vecchio.

در خصوصی تلاش micromanagement را به طور کلی طبیعی است. به کارگران فضا را به ایستادگی کردن; به آنها اعتماد و قضاوت خود را. در حال حاضر و دوباره کارآفرینان کسب و کار تجربه مشکل از دست دادن کنترل به منظور حفظ آن کیفیت کارکنان و صاحبان کسب و کار نیاز به اعتماد به آنها و آنها را به یک بخش از تعهد است. بی نظیر متخصصان تمایل برای که تعهد و اعتماد.

این همیشه امکان پذیر نیست به در خانه آموزش به کارکنان. به جای تقویت آنها با خارجی فرصت برای توسعه و پیشرفت است. پرداخت کارگران را به دوره های آموزشی به منظور توسعه استعدادها و محدودیت های مربوط به کسب و کار. “من پیدا کرده اند که از طریق تهیه و زمانی که فرصت وارد کرده است به جذب بیشتر موقعیت من به طور منظم در بسیاری از واجد شرایط بالا و بدو خدمت که در حال حاضر استفاده می شود و بدست استعدادها است که من باید در موقعیت جدید” اعلام del Vecchio.

زمانی که سازمان پرداخت هزینه برای آموزش کارکنان خود را در این نمایشگاه به انتظار آن دسته از کارکنان به ماندن با این شرکت برای یک مقدار مشخصی از زمان بعد از معمولا دو یا سه سال است. اگر متخصص متوقف می شود قبل از آن زمان آنها پاسخگو برای بازپرداخت آموزنده هزینه های تایید شده توسط انجمن. این سیستم درگیر کارگران پشتیبانی پس از مالک قرار داده دارایی را به ظرفیت خود را.

نگه داشتن کار و زندگی برابری منطقی اساسی به عوامل جوان. برای بعضی از نمایندگان تعهد خود را بستگی به یک انجمن کمک های قوی زندگی فردی به جای تدریج قابل توجه پرداخت. دیدن این عامل “نیاز” می تواند حیرت انگیز از منابع برای حمایت از.

“وادار کردن کارکنان خود را برای ایجاد قبل از اینکه طولانی و قابل اعتماد از طریق تندرستی بررسی روزنامه نگاری و یا فرار می گوید:” del Vecchio. “این نویسههای مربوط به لهجههای مختلف بر روی آنها قبل از زمانی برآورده خواهد شد در داخل و بعد در حالی که ساختمان immovability و اعتماد است.”

غیر معمول کمی از انعطاف پذیری کار در یک کسب و کار کوچک است که کارکنان با استعداد به طور معمول اذعان کشیده تعهدات است که توانمند سازی آنها را به تنظیم جدید استعدادها به سرعت. حرکت نزولی این است که آن را به طور مداوم ممکن است به پیشرفت دهانه در داخل خود انجمن و نمایندگان ممکن است به جستجو برای آنها را در جای دیگر. “شما باید جشن هنگامی که آن فرد همچنان جلوتر در تماس های خود را” del Vecchio می گوید. “درمان آن را مانند یک فارغ التحصیلی. در حساب از بهبود او تجربه کرده در حالی که کار برای شما آماده شده است برای این بعد از فعالیت. راضی باشد که با. لذت بردن از گسترش شهرت در منطقه شما. هنگامی که شما انجام این کار, شما جذب به طور مداوم بالا مردم است.”

در مورد مایکل دل Vecchio

مایکل دل Vecchio یک تزئین جانباز نیروهای مسلح ایالات متحده که در راه اندازی خود را حرفه ای در امور مالی و حسابداری پس از اتمام نظامی تور وظیفه. او که در پشت چندین موفق کسب و کار بین المللی و کمک کرده است صدها نفر از افراد با خود برنامه ریزی مالی در طول سال.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de