مایکل دل Vecchio ارائه می دهد استراتژی برای کسب و کارهای کوچک به دنبال تعامل با مشتریان بهتر

توصیف حق فروش روش می تواند به معنای تفاوت بین داشتن یک پربار و یا از دست دادن در هنگام راه اندازی. از گسترش ایمیل خود را در تلاش به رسمیت شناختن تخصص ترویج دیدن نحوه گرفتن در راه درست می تواند بسیار به دستیابی به دوام درآمد. مایکل دل Vecchio است دیرین کارآفرین و کارشناس مالی که باعث شده است تا شرکت های چند ملیتی در آمریکا, مالت, پاناما و بیشتر است و نویسنده مقالات متعدد در مورد این موضوع از رشد یک کسب و کار است. او سهام بینش در مورد چگونگی بهتر تعامل با مشتریان برای کسب و کار کوچک برای رسیدن به موفقیت بیشتر.

بی شماری کسب و کار متفکرین و فروشندگان اجرای یک سیستم کسب و کار است که نتواند یک کلید ثابت – چه موضوع قابل درک است با این مورد و یا خدمات. در نقطه زمانی که شما منجر بشه با رفتن به طور مستقیم به بسته نرم افزاری و یا هزینه ای است که مشتری می تواند بهره برداری شما از دست دادن قابل توجهی در ارتباط با فرد مورد نظر. شما نشان می دهد که شما در حال تلاش به آنها را دریافت کنید و یا نیازهای خود را و آن را دشوار است برای دادن پاسخ برای نگرانی خود را.

کسب و کار خود و چارچوب نیاز به رهبری با آشکار روشن از آزمون شما آماده به درک. روشن دل Vecchio, “مطرح شجاع تلاش برای بررسی پیش شرط خود را جلوتر از زمان و شروع به خود را اعمال گفتگو با توضیح این که چگونه ممکن است سود خود را دارد.”

مردم خرید نتایج نه فقط به محصولات و یا خدمات است. در نقطه ای که شما بدست امکان خود را با در نظر گرفتن آنچه که آنها توانایی رسیدن به پیوستن به خود جواب آن را در حال حاضر زمان برای پدیده روشن کند که چگونه این اتفاق رخ خواهد داد و آنچه که آنها را دریافت کنید. محصول نهایی افزایش به اعتماد به نفس است.

شما می توانید در مجموع ساخت reasonability تلاش خود را با تمرکز بر صریح forte بازار از مردم که نا امید با زاویه شما می توانید در خصوص آدرس. به جای رسیدن به انجمن ها از هر اندازه و بر اساس شرایط خاص به سختی درگیر بخش از مشتریان.

در میان کسب و کار خود و مکالمات شما معمولا رفتن به اجرای بیش از مشکلات جدید و مستقل از تقاضاها از امکانات خود را. این خوب به نظر می رسد پس از هر ارتباط شما را با کار تشکیل شده است که به برخی از درجه بهتر است برنامه بازی های داخلی استراتژی ها و اهداف. “شما نیاز به ماندن سازگار” تأکید del Vecchio. “به طور مداوم در تلاش برای روشن کردن تنظیم یقین و دور از هر گونه مفهوم است که شما نمی تواند پاسخ نیازهای خاص خود را. کسب و کار باید سیستم سازگار به اندازه کافی به این گزینه برای تنظیم در عجله بسر می رسانید.”

در صورتی که شما در حال برخورد با یک جارو حجم آگهی آمیختن منجر به ثمر رساند – یک نقطه چارچوب به رتبه امکانات – به کسب و کار خود و روش صاف کردن نیاز دارید. پس کاملا مقدماتی کسب و کار خود و امکانات منجر به ثمر رساند را توانمند سازی شما برای سرودن امکانات خود را متکی ترین پایه باور, برای بسته بندی, تنظیم سرعت—قبل از شروع اعمال خود را تلاش.

در صورتی که شما در حال دادن یک مقدمه و یا یک نمایشگاه و احساس می کنید که ممکن است وجود دارد برخی از آسیب پذیری و یا سرگشتگی نمی انتشار آن – کشف و رسیدگی به مسائل. عين کشیدند که آیا وجود دارد هر گونه آسیب پذیری می تواند معکوس تخلیه – جمعیت ممکن است واکنش نشان می دهند و از ترس از ظاهری بی منطق. ارائه به واژه های دیگری بیان کردن داده ها و پرس و جو که آیا شما واقعا می تواند تفصیل شرح دادن و یا ارائه راهنماهای به راحتی روح و روان خود را. نگه داشتن در ذهن هدف نیست به معامله را; آن را به مشتری انتخاب می کنید برای خرید.

در نقطه زمانی که شما مطمئن شوید که شما مرتبط با حق تماس با فردی شما نیاز به یک پربار تلاش برای فروش چیزی; یکی که فکر شما امکان نگه می دارد و گفتگو حرکت به راه راست. اگر شما سرمایه گذاری بیش از زمان و یا نشاط صحبت در مورد خود انجمن upsides از پاسخ شما مشتریان کار کرده اید و یا چرا خود امکان باید در انتخاب امروز شما در معرض خطر از دست دادن فروش و مشتری قبل از آن واقعا می شود در حال حرکت است.

سعی کنید به یک گفتمان یا یک زمین بازشماری به یک داستان. این نمی خواهد فقط spellbind جمعیت و یا مدیر آن را نیز به یک certifiable مورد خود محصول و یا خدمات را به ارزش. می گوید del Vecchio, “داستان سرایی است, ایده آل سیستم فروش. ما از بسیاری ظرفیت بالاتر برای جذب اطلاعات هنگامی که آن را به از طریق یک داستان پس از آن ما را نگه می دارد قفل شده است. این را بدون شک بی درنگ بالاتر می پردازد.”

در مورد در حال اجرا راه اندازی دیگر همه به تنهایی و یا در تلاش برای ساخت کفایت فعلی سازمان این تکنیک زمانی که اجرا مناسب را برای کمک به کسب و کار موفق است.

در مورد مایکل دل Vecchio

مایکل دل Vecchio یک تزئین جانباز نیروهای مسلح ایالات متحده که در راه اندازی خود را حرفه ای در امور مالی و حسابداری پس از اتمام نظامی تور وظیفه. او که در پشت چندین موفق کسب و کار بین المللی و کمک کرده است صدها نفر از افراد با خود برنامه ریزی مالی در طول سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید