راه اندازی یک کسب و کار به معنی پر کردن طبقه بندی مشاغل: مدیر عامل شرکت CFO سر تبلیغ آن بخش preparer مالیاتی, کارمند, و بیشتر. وجود دارد انتظار برای جذب اطلاعات برای هر یک از این مشاغل بدون در نظر گرفتن که آیا شما نبود نظارت بر آنها در حالی که تلاش برای توسعه کسب و کار شما. از این حسابداری به ویژه می تواند مخاطره آمیز به خصوص برای هر فردی که نمی داند ریاضی یکی از جامد مناسب. در برخورد با کسب و کار شما’ حسابداری خودتان را می توانید در مورد طبقه بندی منظم حسابداری اشتباهات. وجود دارد روش اساسی برای حفظ استراتژیک فاصله از این اشتباهات وجود دارد و نیز روش به نیروی تازه یافتن در شانس فعال است که شما مواجه می شوند هر یک از آنها. مایکل دل Vecchio چاشنی مشاور مالی و حسابداری کارشناس که نگه داشته است مقالات به منظور شرکت در پاناما ما مالت و دیگران توضیح می دهد که چگونه برای جلوگیری از و نحوه اصلاح اشتباهات حسابداری.

وجود دارد چند نوع اشتباهات در شیوه های حسابداری که کارآفرینان احتمالا برای اجرا به. آنها ترکیب ترکیب هزینه های فرد با هزینه انجام کسب و کار و ریاضی, اشتباهات مخدوش استانداردهای حسابداری و غفلت را به پایان برساند پول تعهدات مربوط. هر یک از این اشتباهات ساده برای جلوگیری از. در برخی از موارد, شما اساسا نیاز به یک برتر از درک اساسی حسابداری ایده های. برای مسائل مختلف سرمایه گذاری انرژی اضافی یدکی می تواند شما را از نگران بودن بعد.

به طور منظم کارآفرینان جدید استفاده از کارت های اعتباری خود را و معین به پرداخت برای هزینه های عملیاتی خود را. در حالی که این روش به نظر می رسد کافی آن می تواند سریع مسائل دور نیست. برای مثال چند مشتریان ممکن است فکر می کنم از آن به عنوان گردشگری اگر نام شما در تقاضاها به جای نام کسب و کار شما. بیشتر چه, ترکیب هزینه های می تواند باعث مشکلات در زمان شارژ و می تواند شما را به تصویب مزایای مانند تنزیل هزینه های عملیاتی.

ادعا میکند del Vecchio “یک روش ساده برای حفظ استراتژیک فاصله از این اشتباه است که برای منزوی کردن هزینه های خود پی ببرید. شروع یک کسب و کار کارت شارژ و تعادل مالی را به این روش ساده تر است. در شانس فعال است که تمامیت خود را کسب و کار با استفاده از خود کارت اعتباری کسب و کار شما نمی خواهد نیاز به فکر می کنم در مورد آنچه به خرید بودند در زمان مالیات. نگه داشتن در ذهن شما نیاز به کلاچ تمامیت رسید خود را به نشان می دهد چه هزینه ها بوده است.”

پیشرفت در نوآوری برای مثال حسابداری, برنامه های کاربردی کامپیوتر می تواند تشخیص دهد و به شما کمک کند با که dodging مجموعه ای از اشتباهات ریاضی. در هر صورت حتی بهترین برنامه نویسی به احتمال زیاد خواهد شد قادر به گرفتن یک خطای اساسی. با وجود transposing رقم و یا برخورد نامناسب شماره خود صفحه کلید نیز این احتمال وجود دارد که اطلاعات وارد شده نادرست ستون و بیشتر. به همین ترتیب دور برخی از اطلاعات یک نگرانی است که چرا از آن مهم است برای نظارت بر مالیات بر فروش مجدانه به عنوان برخی از کشورهای خاص انتظار شما به فایل اظهارنامه مالیاتی بدون در نظر گرفتن اینکه آیا شما نمی جمع آوری هر گونه در طول این دوره است.

یک روش برای دور ماندن از این اشتباهات این است که به طور خودکار با این حال بسیاری از روش های خود به عنوان منطقی می تواند انتظار می رود. می گوید del Vecchio “نگاهی به یک چاقو در مبادلات تجاری از وب سایت خود را مبتنی بر بانکداری بنابراین شما می توانید دوباره مرتب کردن اطلاعات به یک صفحه گسترده و یا برنامه های کامپیوتری به عنوان مخالف به ورود به آن جسمی است. برخی از محصول به شما اجازه می دهد تا رابط کاربری خود را به بانک و مستر کارت حساب پس سوابق حسابداری کشیده هستند به طور طبیعی است.”

درآمد مجموع مبلغ حقوق و دستمزد کسب و کار خود و تولید در داخل یک دوره خاص. این ارزش تعیین می شود قبل از اینکه شما تفریق هر, هزینه, برای مثال, وظیفه, فتنه و کار هزینه. در حالی که آن را ضروری است برای پیگیری از آن درآمد به تنهایی نمی دهد یک تصویر دقیق از چگونگی کسب و کار شما است مراتب.

تکالیف مانند برنامه ریزی مالی خلاصه و ضبط اتهامات یک قطعه بسیار مهم از حفظ یک کسب و کار است. تکان دهنده, این تعهدات می تواند سقوط توسط ایستگاه فرعی هنگامی که شما با برخورد با کارهای روزمره خود را. غفلت بررسی مالی-اطلاعات مربوط به طور مداوم می تواند اعلان نتایج نامطلوب; برای مثال نداشتن مایع پول در دسترس برای پوشش ناگهانی هزینه. علاوه بر این برگزاری تا آخرین لحظه به آماده شدن هزینه archives گسترش فشار و نیز می توانید اعلان های گزاف مسائل مانند IRS نقد و بررسی.

هر ماه بررسی کسب و کار خود و حساب و رعایت تمام ارزیابی قطع بار” توضیح می دهد del Vecchio.

“در این صورت شما باید کارکنان شما باید به رکورد سه ماهه. صرف نظر از اینکه شما لازم نیست به رکورد سه ماهه, شما می توانید سود با مستند سه ماهه ارزیابی می آید و به پوشش خود مالیات سالانه از جمله هر گونه مالیات خود اشتغالی.”

چند اشتباه برای مثال تحکیم کسب و کار شما و هزینه های فرد شما می توانید خودتان حل و فصل. با وجود این واقعیت است که آن را نیاز به برخی از سرمایه گذاری و اعمال این باید به شما الهام بخش برای پرهیز از ارتکاب rehashed خطا است.

برای متفاوت اشتباهات به دنبال کمک از خارج است دقیق و تصمیم گیری است. یک حسابدار خبره می تواند تضمین کند که شما عبور نمی کردن درآمد یا ساخت شارژ اشتباهات است که می تواند بی درنگ یک بررسی. در صورتی که شما نیاز به کمک با هزینه یک مشاور مالی می تواند یک انتخاب مناسب است. رفتن جلوتر, شما باید در نظر استخدام یک حسابدار. نتیجه گیری del Vecchio, “اندازه گیری از زمان و پول شما یدکی توسط dodging اشتباهات می تواند بیش از بیش از هزینه از گرداندن مراکز فساد کسی. علاوه بر این آنها می تواند کمک به درمان از اشتباهات در حسابداری.”

در مورد مایکل دل Vecchio

مایکل دل Vecchio یک تزئین جانباز نیروهای مسلح ایالات متحده که در راه اندازی خود را حرفه ای در امور مالی و حسابداری پس از اتمام نظامی تور وظیفه. او که در پشت چندین موفق کسب و کار بین المللی و کمک کرده است صدها نفر از افراد با خود برنامه ریزی مالی در طول سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im