مایکل دل Vecchio چگونه هوش مصنوعی می تواند در پیشبرد استراتژی های کسب و کار

Category: وب وایر Comments: No comments

کسب و کار است که ظاهرا ورود یکی دیگر از دوره تحول سوار توسط اطلاعات است. چه یکی پس از دیگری فضای علمی تخیلی تصاویر متحرک هوش مصنوعی (AI) در اطلاعات کسب و کار است که تشکیل شده است به روال کسب و کار. انجمن در حال حاضر آماده برای استفاده در محاسبات به رسمیت شناختن نمونه و بیت از اطلاعات در reams اعم از داده ها را انتخاب کنید و سریعتر تصمیم گیری است که شاید موقعیت آنها را به شدت جدی است. به عنوان قابل توجه کسب و کار و کارشناس مالی مایکل دل Vecchio می داند آن است که قطعا یک روش اساسی برای انجمن ها شامل هوش مصنوعی را در حال حاضر کسب و کار و سیستم های اطلاعاتی; اما آن را ندارد به غالب شدن عملیات. داشتن کسب و کار موفق عملیات و نگهداری مقالات به منظور شرکت در پاناما مالت ایالات متحده و بیشتر del Vecchio درک مفاهیم هوش مصنوعی در محل کار و توضیح میدهد: “هوش مصنوعی است که فقط یک کانتینر – ریاضی و کد/سپس برنامه نویسی. این حداقل خواستار راه من می تواند به تصویر کشیدن آن است.”

به عنوان هوش مصنوعی بدست نشاط, اما, قابل توجه برنامه نویسی ارائه دهندگان رفته گذشته ایجاد منظم پروژه های در حال توسعه به تدریج ذهن ترا درهم میشکنند ترتیبات که بهتر مکانیزه و اطلاعات کسب و کار. قابل توجه سازمانها, برای مثال, General Electric, SAP و زیمنس ارائه چنین برنامه های کاربردی برنامه نویسی و دل Vecchio تاریخ طولانی در کسب و کار به او داده فراوان به درک برای تمام مفاهیم و اهداف هر یک از آنها.

SAP AI مرحله حنا است مورد استفاده برای تبدیل به امری عادی پایگاه داده فوق العاده به اطلاعات قابل توجهی. آن است که یک ابر مرحله است که انجمن ها با استفاده از به طور مستقیم از پایگاه داده از داده های جمع آوری شده است که می تواند تکرار و مصرف سازماندهی داده ها – برای مثال معاملات ترتیبات یا مشتری اطلاعات از پایگاه داده های اجتماعی و برنامه های کاربردی.

این مرحله را می توان با آشنا همچنان در حال اجرا در این نزدیکی هست از طریق ارتباط با سرورهای یا از طریق ابر. HANA مونتاژ اطلاعات مختلف از معابر از جمله رایانه های شخصی پول مربوط به مبادلات سنسور و مونتاژ گیاهان. اگر کسب و کار کارکنان با استفاده از قرص و یا تلفن های همراه در این زمینه به رکورد خرید ترتیب این ارزش مبتنی بر اطلاعات را می توان از هم جدا و کشف رمز توسط HANA به نقطه نمونه و ناهنجاری.

Domo یک توسعه کسب و کار مدیریت سازمان برنامه نویسی ساخته شده است یک داشبورد است که استقرار اطلاعات برای کمک به سازمان ها با برخورد با پویا روش. ابر مبتنی بر داشبورد می توانید مقیاس با بسیاری از انجمن پس از آن به خوبی می تواند مجموعه ای به عنوان بسیاری از 50 یا تحت بیشتر تلاش.

این انجمن با استفاده از Domo یک راه برای مقابله با کشیدن داده ها از Salesforce, مربع, Facebook, Shopify و برنامه های مختلف است که استفاده از آنها برای دریافت درک درستی از مشتریان خود ترتیبات یا چیزی سهام. مثلا Domo مشتریان که شرکت های باربری می توانید داده های خود را از Shopify انگیزه ارائه و کسب و کار الکترونیکی برنامه نویسی استفاده شده است که به طور مستقیم از فروشگاه های آنلاین.

وجود تکنیک های مختلف هوش مصنوعی می تواند اجرا شود برای بهبود برنامه های کاربردی. یکی از این Apptus ارائه می دهد که طرح های پیشنهادی در حرکت است که انجمن ها می تواند به بهبود معاملات کانال. Apptus اقتدار است در واسط مشتری هدف به خرید با درآمد واقعی, سن, یک سازمان است.

این Apptus ما ، esales بازی طرح پیشنهاد شده است که در میان کیفیت های مختلف به طور خودکار ترویج استفاده از prescient درک خریدار خرید طرح است. آن را جامد مقدار زیادی از داده ها و هوش مصنوعی را چگونه می توان حس که همه چیز ممکن است در ارتباط با یک مشتری بالقوه به عنوان آنها به دنبال در وب سایت و یا پیشنهاد.

می گوید del Vecchio, “شبیه سازی هوش و هوش مصنوعی سیستم عامل در حال بهبود در ساختن انتظارات برای مثال درک آنچه که مشتری در جستجوی وابسته به اطلاعات خود را.” او در ادامه می گوید که “یادگیری عمیق” یک زیر مجموعه ای از هوش مصنوعی است که در حال حاضر دقیق به 96% و خواستار توجه به این است که برای تمام مفاهیم و اهداف یک سطح مشابه که مردم اند.

مشترک تلاش در میان Accenture و مایکروسافت باعث شکل گیری یکی دیگر از مرحله Avanade. این با بهره گیری از هوش کورتانا مجموعه فقط به عنوان برنامه های مختلف برای ارائه prescient بررسی شده databased و نتایج.

دفتر حفاظت از اقیانوس آرام تخصص شنود گذاشته Avanade برای ساخت یک بررسی مرحله به کارکنان آن درک بیشتر از فعالیت های کسب و کار. هدف این بود برای استفاده از مشتری و روش داده ها به توانمند سازی جمع آوری و به درایو بیشتر بهبود است. با درک policyholder مستقیم و طرح از طریق شکستن اطلاعات هدف این بود برای ایجاد جریان بیشتری آیتم های بهتر.

در حالی که دولت بخش سود فوق العاده از پیشرفت در هوش مصنوعی آن نیز ساخته شده باور نکردنی پیشرفت در مناطق مختلف مثلا به صورت مدرن و مونتاژ مناطق. مرکزیت چک کردن چگونه زمان تجهیزات انجام خواهد شد محدود برخی از تامین کنندگان محصول برای مثال زیمنس برای استفاده از آن AI نوآوری برای بزرگ و کسب و کار. در سال 2016 این رو آن MindSphere مرحله که با استفاده از دستگاه دستگاه بررسی در نظر گرفته شده برای صفحه نمایش دستگاه armadas به تصمیم می گیرید که آنها باید تنظیم شود.

“MindSphere می تواند توسط سازمان های مدرن به دنبال تجهیزات و ماشین آلات در کارخانه, فقط به عنوان به صفحه نمایش اعدام جنبش” روشن دل Vecchio. “این می رود به مراتب برای تضمین دنده نگه داشته است در شکل بهینه با کمک رزرو پیشگیری پشتیبانی و چگونه به بهترین نظارت بر سخت افزار به گسترش امید به زندگی”

این یک نقطه بسیار مهم در زمان برای سازمانها در کسب و کار های متعدد. AI آماده است برای دریافت گنجانده بیشتر به سمت داخل توابع از تعداد زیادی از سازمان ها و به نوبه خود به یک منبع کلیدی برای چگونه انتخاب شده و چه وظایف و دارایی در حال نظارت.

در مورد مایکل دل Vecchio

مایکل دل Vecchio یک تزئین جانباز نیروهای مسلح ایالات متحده که در راه اندازی خود را حرفه ای در امور مالی و حسابداری پس از اتمام نظامی تور وظیفه. او که در پشت چندین موفق کسب و کار بین المللی و کمک کرده است صدها نفر از افراد با خود برنامه ریزی مالی در طول سال.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>