میچلین و Enviro شریک به منظور توسعه فن آوری های نوآورانه برای تبدیل لاستیک استفاده می شود به مواد خام

Category: وب وایر Comments: No comments

برای صنعت تایر و مشتریان خود را بازیافت مساله اصلی است. هر سال حدود 1 میلیارد لاستیک رسیدن به پایان زندگی خود را. به لطف این تکنولوژی بازیافت لاستیک به عنوان استفاده می شود به هنگام تولد به کیفیت جدید از مواد خام است.

سوئد شروع از 20 کارمند در سال 2001 تاسیس Enviro توسعه فن آوری برای تغییر ترکیب شیمیایی و فیزیکی فاز پنوماتیک مواد در طی فرایند تجزیه در اثر حرارت در حالی که اطمینان از حداقل مصرف انرژی است.

این بسیار نوآورانه فن آوری را قادر می سازد به تولید محصولات با کیفیت بالا از جمله بهبود کربن سیاه, تجزیه در اثر حرارت نفت و فولاد و یا گاز و محصولات است که می تواند پس از آن دوباره گنجانیده شده تولید مدار های مختلف صنعتی. به لطف این تکنولوژی بازیافت لاستیک که در حال حاضر در نظر گرفته شده به عنوان زباله را بازیافت می به مواد خام است.

این پیش بینی مشارکت بین میچلین و Enviro است که بر اساس چهار محور:

  • توسعه توافق برای استقرار Enviro را تجزیه در اثر حرارت تکنولوژی در مقیاس بزرگتر
  • میچلین سهام +20% از Enviro پایتخت به مقدار 32,526,262 SEK (حدود 3 میلیون €) و یا معادل 116,165,223 سهام, ساخت Michelin بزرگترین سهامداران. این گروه را حمایت از توسعه Enviro توسط آن هیئت مدیره نمایندگی رود به پیشنهاد سهامداران رای دادن. این shareholding اشتراک امضا شده در مارس 15th.
  • مشترک پروژه برای ساخت یک کارخانه را برای صنعتی شدن این فن آوری است. محل کارخانه را تایید و در تاریخ بعد.
  • مشترک عرضه توافق بین میچلین و Enviro.

این همکاری امکان را می دهد که مکمل بدانید چگونه از این دو شرکت به هم مخلوط به منظور سرعت بخشیدن به پیشرفت در بازیافت تایر. میچلین به ارمغان بیاورد صنعتی خود را می دانید-چگونه به گیاه ساخت و ساز پروژه و آن دانش از نظر تحقیق و توسعه و تولید است. Enviro خود را به ثبت رساند تجزیه در اثر حرارت تکنولوژی که تولید محصولات با کیفیت بالا.

همکاری ما فقط امضا شده با Enviro کاملا متناسب با میچلین “همه پایدار” چشم انداز. پس از کسب لهیق فن آوری در سال 2017, یک متخصص در فن آوری بالا میکرو پودر حاصل از بازیافت لاستیک این است که بیشتر اثبات Michelin را تعهد دراز مدت به بازیافت و تحرک پایدار.

سونیا Artinian-Fredou خدمات و راه حل های فن آوری بالا مواد کسب و کار مدیر

بحث در حال حاضر بین این دو شرکت با هدف به انعقاد یک توافق نهایی تا اواسط سال 2020 است.

*این تکنولوژی شامل یک ماده شیمیایی تجزیه یک ترکیب آلی با یک افزایش ناگهانی در درجه حرارت آن است. این اجازه می دهد تا استخراج از محصولات جدید در ابتدا موجود در ترکیب آلی.

در مورد Michelin
میچلین پیشرو تحرک شرکت اختصاص داده شده است برای افزایش مشتریان خود تحرک پایدار; طراحی و توزیع مناسب ترین لاستیک خدمات و راه حل برای آن نیازهای مشتریان; ارائه خدمات دیجیتالی و نقشه ها و راهنماهای برای کمک به غنی سازی سفر و سفر و آنها را به تجربه منحصر به فرد و در حال توسعه بالا-تکنولوژی مواد است که در خدمت صنایع مختلف از. که مقر آن در کلرمون فران فرانسه میچلین در حال حاضر در 170 کشور بیش از 127,000 کارکنان و عمل 69 تایر امکانات تولید آن هم تولید حدود 200 میلیون لاستیک در سال 2019.
(www.michelin.com)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>