میچلین است بسیج در همه جبهه ها به تولید ماسک ها و پشت بام ها

Category: وب وایر Comments: No comments

پس از شروع زمان بحران بهداشتی در یک مسابقه در برابر ساعت شروع به افزایش تعداد ماسک های موجود در فرانسه و در سراسر جهان است. در پاسخ به این اورژانس میچلین به بسیج آن تیم فوق العاده ای ظرفیت نوآوری و همچنین به عنوان گروه تخصص در تحقیقات مواد و تولید علمی و اطلاعاتی برای توسعه تولید و ارائه انواع مختلفی از ماسک در مقادیر زیاد و در مدت بسیار کوتاه زمانبندی. از طریق این ابتکار میچلین در حال پخش است یک بخش فعال در نبرد جهانی علیه Covid-19 گیر هر دو با افزایش تعداد ماسک آن اهدا به مراقبت های بهداشتی کارگران در کشورهایی که آن را در عمل و با حفاظت از سلامتی و ایمنی کارکنان خود را با ارائه آنها را با ماسک.

میچلین راه اندازی تولید فولاد* ماسک در 10 گیاهان

پس از initialisation فاز در حال حاضر در جریان Michelin تولید خواهد شد برخی از 400,000 دسته 1 فولاد ماسک صورت هفتگی یا در خود کارگاه های آموزشی و یا در همکاری با همکاران و یا پیمانکاران فرعی. ده سایت** * * * در اروپا در حال حاضر انتخاب شده, از جمله لا Combaude در کلرمون فران (فرانسه) الشتین (لهستان) و زلئو (رومانی). اروپا ظرفیت تمدید خواهد شد در هفته های آینده با تشکر از به کارگیری طرح های مشابه در شمال امریکا است.

علاوه بر این MICHELIN اتحاد پیوست و دیگر شرکت های LED و با هماهنگی گرونوبل مبتنی بر جمعی VOC-COV در طراحی و در مقیاس بزرگ از اجرای یک قابل استفاده مجدد است.

این OCOV® FMP1 یا FMP2 ماسک به طور کامل توسعه یافته و تولید شده در فرانسه را Auvergne-Rhône-Alpes منطقه در زمان ثبت است مقرون به صرفه و پایدار است. می توان آن را در مقادیر زیاد تولید و مورد استفاده مجدد قرار تا 100 برابر با تشکر از پنج قابل شستشو, تعویض فیلتر.

تولید یک نمونه اولیه دسته ای از 5000 واحد در جریان است. هدف این است که برای تولید یک میلیون ماسک در هر هفته ممکن است منجر به مجموع تولید بیش از پنج میلیون ماسک تا پایان ماه ژوئن معادل 500 میلیون تک-استفاده از ماسک است.

STERILISABLE پلی کربنات محافظ غشاء و فرآیندهای غشایی برای بیمارستان ها

به درخواست چند بیمارستان Michelin راه اندازی کرده است تولید sterilisable پلی کربنات در پشت بام ها برای سلامت کارگران است. به عنوان اوایل هفته آینده این گروه خواهد شد مدیریت برون سپاری تولید 10,000 غشاء و فرآیندهای غشایی.

میچلین فعال است در بسیاری دیگر از پروژه های مربوط به فن های پزشکی, قطعات دستگاه, بیمار-موقعیت بالشتک و ضد عفونی کننده دست.

* شناخته شده به عنوان ماسک های جراحی در اروپا و ماسک صورت در ایالات متحده است.

** لیست سایت های در اروپا:

  • آلمان: بامبرگ
  • فرانسه: بورژ, La Combaude (کلرمون فران), Golbey, Joué les Tours, Ladoux (کلرمون فران)
  • ایتالیا: Alessandria تورین
  • لهستان: الشتین
  • رومانی: زلئو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>