میانه فرمانداران دریافت نمرات بالا برای coronavirus پاسخ به نظر سنجی می یابد

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

یک فمن از پاسخ دهندگان تایید راه دولت فرمانداران در حال دست زدن به COVID-19 بحران در مقایسه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اکثریت اساس یک نظرسنجی از چهار Midwest states.

این Baldwin Wallace University دریاچه های بزرگ, نظرسنجی انجام شده از مارس 17-25 سوال خود شناسایی رای دهندگان ثبت شده در اوهایو و میشیگان پنسیلوانیا و ویسکانسین در مورد شخصی خود و دیدگاه های سیاسی در COVID-19 بیماری همه گیر.

“اگر چه رئیس جمهور تهمت است دیدن برخی از بهبود در او favorability رتبه بندی در دریاچه های بزرگ, خود عملکرد محدودتر در مقایسه با فرمانداران در این کشورها گفت:” دکتر رابرت الکساندر استاد علوم سیاسی در دانشگاه اوهایو شمال.

مغلوب ساختن پیشی جستن favorability رتبه بندی در بازه زمانی بین 41 و 47 درصد با شماره های بالاتر در میان اوهایو و پنسیلوانیا پاسخ دهندگان.

دریاچه های بزرگ نظرسنجی پرسید: آیا شما تایید یا رد از راه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است دست زدن به COVID-19 و آیا شما تایید یا رد خود را از فرماندار این است که دست زدن به COVID-19?

شکست از کسانی که به شدت تایید و یا تایید از کار ناروا انجام شد میشیگان در 51% اوهایو در 58% پنسیلوانیا, در 52% و ویسکانسین در 53%. پاسخ دهندگان که به شدت تایید و تصویب از چه مربوطه خود فرماندار است که دست زدن به این بحران شد میشیگان در 69% اوهایو در 80% پنسیلوانیا در 69% و ویسکانسین در 68%.

بسیاری از کسانی که در پاسخ به این نظرسنجی گفت: coronavirus است یک تهدید واقعی: 64% در میشیگان 65% در اوهایو (61 درصد) در پنسیلوانیا و 65% در ویسکانسین. جمهوری خواهان به احتمال زیاد به می گویند که این بیماری همه گیر شده است از نسبت دمیده شده.

وجود حمایت قاطع در میان رای دهندگان برای بسته شدن مدارس و کافه ها و رستوران ها و محدودیت های دیگر شده اند که تحمیل شده در طول همه گیر و بیش از 80 ٪ از پاسخ دهندگان پشتیبانی تصمیم برای تعلیق ورزش حرفه ای.

مراقبت های بهداشتی در صدر همه مسائل دیگر به عنوان مهم ترین و با اقتصاد به عنوان دومین مهم با توجه به نظر سنجی.

سه چهارم از پاسخ دهندگان گفته آنها “بسیار” یا “متوسط” نگران اثر COVID-19 بحران در امور مالی شخصی خود را و بیش از 88% پشتیبانی مزایای بیکاری برای مردم از دست دادن کار با توجه به بحران است.

به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر از 80 ٪ از پاسخ دهندگان در هر ایالت می گویند “آنها را تغییر داده اید تا خود را به روال” با حدود 75% اجتناب از تماس 80%-85% شستن دست های خود را بیشتر و حدود 75% صرف زمان بیشتری را در خانه.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>