مایک ORNDORFF: شهرستان کدهای که ما را تقسیم

Category: آرکانساس Comments: No comments

سال پیش من تا به حال امیدوار است از دو ساختمان خانه های مقرون به صرفه در یک مقدار زیادی. من تا به حال طرح های کشیده شده برای دو بسیار زیبا از خانه های کوچک که درست به سبک تاریخی ما محله. در حدود 800 متر مربع من امیدوار به قیمت هر کدام از آنها جایی بین 100k $و $120k.

اما من اشتباه یک کد شهرستان و به زودی در بر داشت که من را مجبور به رفتن را از طریق یک فرایند طولانی و گران قیمت شامل لایه های متعدد از شهرستان بررسی قبل از اینکه مجوز خواهد بود صادر شده است. در عوض من تغییر طرح و ساخته شده است $225,000 خانه در بسیاری. عالی بود برای این محله اما نه در همه آنچه بیشتر در نظر مقرون به صرفه مسکن. وجود دارد بسیار کمی را نقد کنید و من می توانم جلو و یک مجوز در همان روز که من را مشاهده کنید برنامه.

به عنوان شهر اقدامات لازم را برای اصلاح نژادی و بی عدالتی و حذف تفرقه بناهای تاریخی از اماکن عمومی من امیدوارم که ما نیز صحیح ى و مورد نیاز ساختمان در مرکز شهر, که به احتمال زیاد انگیزه مسابقه و کلاس سیاست است. به عنوان یک سازنده خانه در مرکز شهر محله کد مورد نیاز را تشویق من به تنها ساخت خانه های که غیرقابل تحمل برای اکثریت میراث همسایگان.

در دو مورد من می خواستم برای ساخت بیش از یک خانه در یک سایز استاندارد بسیاری است. این اجازه می دهد تا هزینه زمین به تقسیم بین خانه و افزایش شهر املاک مالیات بر درآمد و جمعیت که منجر به فروش و مالیات بر درآمد.

اما در هر دو مورد من نیاز به رفتن را از طریق گران ماه-فرایند طولانی با هیچ تضمینی وجود ندارد که آن را اجازه داده می شود. من باید اشاره کنم که در محله وجود دارد به عنوان کوچک به عنوان 1,900 فوت مربع آن را غیر معمول نیست برای دیدن کوچک خانه های کوچک بسیاری در سراسر مرکز شهر محلات.

در سمت تلنگر از این تجربه اگر کسی برای خرید دو یا سه یا چهار بسیاری هستند که در کنار آنها می تواند به درمان بسیاری به عنوان یک برای ساخت یک خانه بدون این شهرستان با توجه به هر گونه بازخورد از همسایگان در حالی که به طور همزمان کاهش این شهر پتانسیل درآمد. شهر بدهی–خیابان محدود کردن پیاده رو و فاضلاب–همان باقی بماند اما یکی از توسعه تولید بسیار کمتر درآمد برای نگهداری از شهر را تعهدات.

من می خواهم همسایه’ انتقادات و پیشنهادات به خصوص کسانی که در اطراف در اینجا بیش از من است. طولانی روند بررسی را فراهم می کند برای همسایگان به نظر. این یک مزیت برای کسانی که به معنی خرید متعدد ،

ساختمان در مرکز شهر دارای یک مزیت بیش از تحولات جدید: ما حداقل از فوت مربع اندازه اصلی. این اجازه می دهد تا ما را به ساخت خانه های کوچک که ما را دو بار انجام می شود. یکی از آن ساخته شده بود بدون پرسیدن هر گونه مجوز. اما حومه ى الزامات تحمیل گردیده و در محله های شهری. سازندگان را مجبور به پرش از طریق hoops زیادی و با کسب اجازه از همسایه ها در یک بلوک از بسیاری ساخت که در آن خانه نشسته و فقط چند سال پیش.

شهرستان کدهای نیست فقط تاثیر جایی که ما زندگی می کنند, آنها, تاثیر, چگونه زندگی می کنیم. در سن covid-19 شروع یک کسب و کار خانه در حال ساخت بیشتر و بیشتر حس. متاسفانه کد شهرستان منسوخ شده است و محدود به جز در صورتی که شما مایل به ساخت “بندگان چهارم.” بله فعلی شهر کد این اجازه خواهد داد.

برای بسیاری از کسب و کار خانه اگر شما در حال رفتن به نیاز این شهر اجازه. از لحاظ تاریخی کار از خانه همیشه یک موضوع حق حتی ضرورت است. آن است که تنها در حال حاضر است که شما نیاز به اجازه. این شمارنده به خود

اعتماد به نفس و خود مختاری.

در خانه من من باید کاملا قادر به ارائه برای خانواده من. من می تواند خوراک خودم از باغ و برداشت انرژی از خورشید از سقف من اما اگر من می خواهم به ارائه برای خودم با استفاده از منابع من در دسترس به عنوان یک کسب و کار خانگی, کد شهرستان محدود است که از اتفاق می افتد. آن را اجازه داد در برخی از مناطق است اما بسیار قابل تنظیم به عنوان به آنچه که در آن.

در اکثر موارد در مرکز شهر شما می توانید ساخت دوبلکس-و نه یک چیز وحشتناک است–اما اگر شما می خواهید برای ساخت دو خانه در بسیاری طبقه بندی به صورت چند این نیاز به یک ماه-فرایند طولانی برای اجازه, با وجود این واقعیت است که به طور معمول جدا از خانه به ارزش بیش از duplexes و آن را در فروش بیشتر درآمد مالیاتی به ذکر است بهتر و بیشتری را ارزش به محله.

محله ها قلب تپنده یک شهر است. پس چرا یک شهرستان که کل بودجه متکی به مالیات املاک و مالیات بر فروش, درآمد, انجام این کار به خودی خود ؟

بسیاری از کدهای ما هدایت امروز در محل قرار داده شد مدتی حدود سال 1937 و مدون در 1960s. در سراسر امریکا قوانین مشابه به تصویب رسید و در بسیاری از شهرستانها این هیچ راز است که این قوانین در جای خود قرار گرفتند به نگه داشتن مردم فقیر و یا سیاه و سفید مردم از “سفید” محله.

در سال redlining متعدد وجود دارد احزاب همدست: بانک و بیمه و شرکت های عوامل املاک و مستغلات و سیاستمداران است. و در طول سال ما گرفته اند گام برای از بین بردن این سیستم که برای سرکوب مردم از رنگ. بانک ها و شرکت های بیمه و عوامل املاک و مستغلات باید تمام اقدامات برای اصلاح سیاست های بد. این شهر نیست. به قول شهردار فرانک اسکات جونیور: “آن زمان است.”

هر سیاستمدار و من می دانم که در آرکانزاس موعظه و یا مبارزات بر اهمیت مسکن مقرون به صرفه گزینه های. من می خواهم برای ساخت مسکن مقرون به صرفه. اما شهرستان کدهای تشویق من و هر ساز و کاری ساده تر است. در حال حاضر مسکن و توسعه در لیتل راک ، در نظر گرفتن یک بنای تاریخی است که بسیار ساده تر و جذاب تر از پیاده سازی یک سیستم در محل قرار داده برای سرکوب مردم از رنگ.

من امیدوارم که رهبران شهر را نمی خواند این را به عنوان یک sucker punch. به جای این باید به عنوان خوانده شده یک رالی گریه. اجازه دهید خودمان را به نفع و بازسازی این شهر به طوری که هر کس می تواند به رشد.

مایک Orndorff یک مرکز شهر لیتل راک خانه سازنده و توسعه دهنده املاک و مستغلات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>