Mikey بوستس در نقطه ای در دل شکسته تقلید مسخره امیز احمق سرفه

Category: کیو نیوز Comments: No comments

ادارات بهداشت در سراسر جهان باید استخدام Mikey بوستس برای خود COVID-19 اطلاعات عمومی مبارزات. از آنجا که… فیلیپینی کمدین ناخن های آن در دل شکسته تقلید مسخره امیز ‘احمق سرفه’.

پایین احمق سرفه vid

Mikey بوستس منتشر تقلید مسخره امیز از دل شکسته ها انتشار ‘Stupid Love’ روز شنبه با یک صدای جیر جیر به دل شکسته خودش.

تبلیغات

“مادر عزیز هیولا

“من ساخته شده این به این دلیل من یک فن از StupidLove و مهربانی پانک جنبش!

“من بیش از حد از این سیاره CHROMATICA و من همیشه یک هیولا حتی در صورت coronavirus COVIDー19 💞”

Mikey بوستس یک کار بهتر توضیح ویروس و آنچه که ما نیاز به انجام بیش از هر چیزی در عین حال تولید شده توسط کارشناسان در سراسر جهان است. این مرد جهانی وزیر بهداشت دیروز! در آخرین آیه از این آهنگ Mikey می پرسد “و به اشتراک گذاری این برد را به همه, همه به این آهنگ می رود ویروسی oh! هیچ جناس در نظر گرفته شده!”

Mikey آرزو فرمان ما است بنابراین در اینجا آن است.

احمق سرفه (Lady Gaga ‘STUPID LOVE’ طنز)

Mikey بوستس

متولد شده از پدر و مادر فیلیپینی در کانادا, Mikey بوستس خود را آغاز کرد سرگرمی حرفه ای به عنوان یک شرکت کننده در کانادا بت. او در ادامه به انجام در سراسر کانادا و ایالات متحده او همچنین محبوب در پدر و مادر خود را در کشور باز می کند مانند Pussycat Dolls و Christina Aguilera در فیلیپین.

مورچه-نگهداری لوازم

در علاوه بر این به کار خود را به عنوان یک خواننده و کمدین Mikey نیز به فروش می رساند مورچه-نگهداری لوازم. او در استخدام کارگران در فیلیپین به منابع او به فروش می رساند از کانادا فروشگاه.

در عید پاک یکشنبه 2019 Mikey بوستس اعلام کرد در یک Instagram پست که او یک عضو از LGBTIQ جامعه است. او به اشتراک گذاشته تصاویر با مدیر خود که معلوم است همچنین دوست پسر خود.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>