میلیون ها پناه در خانه به عنوان virus عمیقا شیفت زندگی در ایالات متحده آمریکا

Category: آرکانساس Comments: No comments

مینیاپولیس (AP) — میلیون ها نفر از آمریکایی ها شروع به کار خود در هفته پر از سوراخ در خانه در برابر coronavirus دوشنبه به عنوان افزایش شیوع طرح میتوانست به ملت روزمره در راه پیش از این هرگز دیده می شود در تاریخ ایالات متحده است.

با ردیف هایی از اقتصاد مرتعش به توقف سهام nosedived بیش از 11 درصد در وال استریت در یک نقطه در صبح در فروش خیلی تند آن باعث شده به صورت خودکار 15 دقیقه توقف به تجارت.

بهترین سناریو برای بسیاری از سرمایه گذاران در حال حاضر این است که شوک اقتصادی خواهد بود و تند اما با رشد دوره نقاهت بعد از این سال به عنوان فروشگاه و کسب و کار باز است. افراد بدبین هر چند در حال آماده سازی برای یک مسافت طولانی.

ایالات متحده جراح عمومی در عین حال گفت: تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده رسیده است سطح قابل مقایسه با آنچه که بیماری-کتک ایتالیا ثبت دو هفته پیش یک سیگنال که عفونت انتظار می رود که در امریکا است.

“ما در بحرانی نقطه عطف در این کشور مردم” ایالات متحده جراح عمومی دکتر جروم آدامز گفته فاکس نیوز. “هنگامی که شما نگاه کنید به پیش بینی وجود دارد هر فرصتی است که ما می تواند ایتالیا.”

دو هفته پیش وجود دارد از 1700 مورد از coronavirus در ایتالیا و کشور گزارش شده بود 34 مرگ و میر. در حال حاضر ایتالیا گزارش برآورد 25,000 موارد و بیش از 1800 نفر کشته شده اند.

ایالات متحده ثبت کرده است حدود 3800 عفونت و حداقل 65 مرگ دو سوم از آنها در سخت ضربه واشنگتن است.

در سراسر کشور, مقامات بهداشت و سیاستمداران و رهبران کسب و کار صحبت در مورد “اجتماعی فاصله” و “مسطح منحنی” و یا تشویق مردم برای جلوگیری از دیگران به طوری که به سرعت گسترش ویروس و نگه داشتن ایالات متحده در بیمارستان ها از بودن با غرق ناگهانی سیل از بیماران.

سالم داوطلب شد برای اولین بار یکی از شرکت کنندگان در یک کارآزمایی بالینی یک واکسن آزمایشی در برابر ویروس دریافت یک دوز در یک موسسه تحقیقاتی در واشنگتن است. مقامات دولتی هشدار داد که این هنوز یک سال تا 18 ماه به طور کامل تست و تایید هر واکسن.

چرخ دادگستری آهسته به عنوان دادگاه عالی ایالات متحده قرار داده شفاهی در خود نگه دارد — از جمله دعوا بیش از احضاریه برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی — برای اولین بار در 100 سال است. شش نفر از نه نفر از قضات در حال 65 ساله و مسن تر در معرض خطر بالاتر ابتلا بسیار بیمار از بیماری است. دو در 80s. دادگاه گذشته به تعویق افتاد استدلال در طول سال 1918 آنفولانزای همه گیر که به کشته شدن میلیون ها نفر از مردم است.

اکثر افرادی که با این بیماری نسبتا علائم خفیف اما آن می تواند کشنده برای برخی به خصوص افراد مسن و کسانی که با مشکلات اساسی. بسیاری از افراد مبتلا به این ویروس بازیابی در چند هفته.

بیش از آخر هفته فرمانداران و شهرداران بسته رستوران ها و مدارس به عنوان ملت غرق عمیق تر به بحران است. مسافران بازگشت به خانه از خارج از کشور گیر شد در خط برای ساعت ها در فرودگاه های بزرگ برای قراضه کهنه را فقط نوعی از فضاهای شلوغ است که مقامات بهداشت عمومی باید خواست مردم را به جلوگیری از.

در سراسر کشور مردم با عجله به خط مراقبت از کودک و ترتیبات برای کار از خانه و یا تلاش برای کشف کردن که چگونه به خود سرگرم کنند و حالا که تقریبا تمام گردهمایی های اجتماعی منع شده اند لغو شد یا به شدت دلسرد شده است.

برخی از افراد برنامه ریزی برای شراب خواری-سازمان دیده بان تلویزیون بگیر تا در کارهای روزمره مانند تمیز کردن زیرزمین, ورزش در خانه, جای بدنسازی, انجام بیشتر پخت و پز و یا ادامه مطلب.

“ما در حال ابتلا به ما خواندن. من فقط شروع به عشق در زمان وبا. آن مناسب به نظر می رسید گفت:” بورلی فایفر در سیلور اسپرینگ مریلند از گابریل گارسیا مارکز کلاسیک.

بیش از 650 نفر از اعضای گارد ملی نامیده شده اند تا توسط فرمانداران در 15 متحده برای کمک به مقابله با بحران با انجام چنین چیزهایی به عنوان توزیع مواد غذایی و بهداشتی اماکن عمومی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال آرام وحشت زده و عصبی ملت با اعلام دولت “فوق العاده ای” کنترل بر اوضاع و اصرار مردم برای جلوگیری از وحشت-خرید مواد غذایی اساسی است که تخلیه قفسه های فروشگاه در سراسر کشور. فروشگاه اسلحه شروع به دیدن مشابه اجرا بر روی سلاح و مهمات به عنوان ترس شدت یافته است.

برای بسیاری از آمریکایی ها ناگهان تغییر اقتصادی و معنی زندگی به زودی می تواند بسیار سخت است.

تایلر Baldwin یک متصدی بار در Taproom در سیاتل Pike Place Market, یکی از شهر بزرگترین جاذبه های توریستی بود تصفیوی یکشنبه شب پس از واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت که منظور تمام کافه ها و رستوران ها ،

بالدوین, 29, گفت: او تعطیل اولیه “بنابراین من می توانید به خانه بروید و شروع بدانند بیکاری و مواد غذایی تمبر واقعا هر آنچه در گام بعدی برای نگه داشتن خودم شناور است.”

در نامه ای به ناروا و رهبران کنگره آمریکا اتاق بازرگانی به نام swift قانون از جمله سه ماه لغو برخی از مالیات ها و گسترش وام به کسب و کار به “کاهش بالقوه ویرانگر اقتصادی اثر است.”

به عنوان آمریکایی ها تلاش می کند با تغییر عادات روزانه خود را به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری صادر چشمگیر توصیه: در آن گفت: گردهمایی 50 نفر یا بیشتر باید لغو و یا تعویق در سراسر ایالات متحده برای دو ماه آینده.

اما در نشانه ای از دشواری قابل توجه حق تعادل CDC بیانیه همچنین گفت: توصیه نمی شود به “روز به روز بهره برداری از سازمان ها از جمله مدارس و موسسات آموزش عالی و یا کسب و کار است.”

پیدا کردن که تعادل نیز یک چالش برای کسب و کار وابسته به آوردن مردم از طریق درهای خود را.

قمار در حداقل 15 متحده باید تعطیل در چند روز گذشته. اما بسیاری از سالن های قمار باز باقی می ماند که در آن صدها یا حتی هزاران نفر از مردم لمس همان حافظه و تراشه پوکر خطر گسترش ویروس. قمار گفت: آنها در حال انجام بیشتر ،

حتی قبل از هشدار نقاط کشور در حال حاضر شبیه شهر ارواح با مکان های بیشتری به دنبال به عنوان nightspots بسته در یک شهرستان و یا دولت پس از دیگری.

“زمان برای اقناع عمومی و تجدید نظر است” فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر گفت. “این یک شوخی نیست. هیچ کس ایمنی بدن به این.”

شهر نیویورک گفت: از eateries تنها می تواند قبول takeout و تحویل سفارشات. شهردار بیل د Blasio همچنین دستور داد کاباره ها, سینما و دیگر مکانهای تفریحی بسته شده است.

“این مکان بخشی از قلب و روح شهر ما” او در بیانیه ای گفت: یکشنبه شب. “اما شهر ما بی سابقه ای مواجه کند و ما باید پاسخ با زمان جنگ ذهنیت است.”

تصمیم خود را پس از Dr. Anthony Fauci, دولت فدرال را بالا عفونی-بیماری کارشناس گفت که او می خواهم برای دیدن یک 14-روز ملی shutdown اعمال شده برای جلوگیری از این ویروس را گسترش.

“من فکر می کنم آمریکایی ها باید آماده شود که آنها در حال رفتن به مجبور به سر خم کردن به طور قابل توجهی بیشتر از ما به عنوان یک کشور در حال انجام,” او گفت:.

وجود دارد هیچ نشانه ای مغلوب ساختن پیشی جستن است و با توجه به چنین حرکت می کند.

در سراسر جهان شیوع است بیمار حدود 170,000 مردم و چپ بیش از 6,500 مرده با هزاران مورد جدید در هر روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>