مینیاپولیس رئیس پلیس در اتحادیه اروپا وعده اصلاحات

Category: آرکانساس Comments: No comments

مینیاپولیس — مینیاپولیس اداره پلیس را برداشت از پلیس اتحادیه قرارداد مذاکرات رئیس Medaria Arradondo گفت: به عنوان او اعلام کرد که اولین گام در آنچه که او گفت می تواند تحول اصلاحات به آژانس در پی جورج فلوید مرگ است.

Arradondo گفت: یک بررسی کامل از این قرارداد برنامه ریزی شده است. او گفت: قرارداد نیاز به بازسازی به ارائه شفافیت بیشتر و انعطاف پذیری برای اصلاحات واقعی. نقد و بررسی خواهد نگاه به مسائل از جمله مهم حادثه پروتکل های استفاده از زور و انضباطی پروتکل از جمله شکایات و داوری.

او گفت: آن را ناتوان کننده برای یک رئیس که یک افسر چیزی است که زمینه را برای فسخ اما اتحادیه با این نسخهها کار به نگه داشتن آن شخص در کار و خیابان.

“این کار باید فرآیندی اما من باید آن را انجام دهید” Arradondo گفت: از تغییرات به بخش.

Arradondo همچنین متعهد به استفاده از سیستم های جدید و “اطلاعات در زمان واقعی” که افسر بررسی داده های عملکرد به سرعت به نقطه مشکل افسران و دخالت کند. او گفت: یک تجزیه و تحلیل شرکت می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری داده است.

“ما یک اداره پلیس است که جوامع ما مشاهده به عنوان مشروع اعتماد و همکاری با بهترین منافع خود را در قلب” او گفت:, و اضافه کرد که این بخش به مسائل نژادپرستی است.

Arradondo sidestepped یک سوال در مورد اینکه آیا او فکر کرد که اتحادیه سر باب Kroll اغلب دیده می شود به عنوان یک مانع به اصلاحات باید در گام پایین. او همچنین نمی به طور مستقیم پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا شهروندان باید نگرانی در مورد کاهش سرعت در پاسخ پلیس زمان به عنوان یک مقاومت مواجه برابر تلاش برای تبدیل این بخش است. برخی از اعضای شورای شهر گفت: در گذشته است که بخش خود را دیدم چنین slowdowns زمانی که آنها در مورد شکایت اقدام پلیس.

پیام های چپ با کرول نمی شد و بلافاصله چهار شنبه.

فلوید درگذشت مارس 25 افسر درک چوین فشرده زانو خود را به Floyd گردن نادیده گرفتن دستبند سیاه و سفید مرد “من نمی توانم نفس بکشم” گریه و اقامت وجود دارد حتی پس از فلوید متوقف شد. چوین — یک افسر سفید پوستی که تا به حال 17 شکایت علیه او بود و تنها منضبط بار است که به اتهام قتل درجه دوم و سوم-قتل عمد و قتل نفس. سه نفر دیگر از ماموران در صحنه هستند به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و قتل نفس به حساب میآید.

Arradondo اخراج چهار افسر حتی قبل از آنها با عنوان جرم جنایی متهم شده در حالی که فعالان در زمان تماس های خود را برای تغییر به خیابان ها در مینیاپولیس و فراتر از آن. اکثریت مینیاپولیس اعضای شورای شهر خواستار برچیدن بخش, اما آنها ارائه شده هیچ برنامه روشن در مورد چگونه است که اتفاق می افتد.

شهردار یعقوب فری گفت که او نمی خواهد حمایت از لغو بخش, اما او را به نفع یک فرهنگی تغییر در نحوه عملکرد آن است. او به جزئیات اما گفت: صبح به خیر امریکا روز دوشنبه در شهر است که مشکل فسخ و انضباط افسران به دلیل پلیس اتحادیه.

رئیس پلیس سابق شهر Janee Harteau گفت که او دریافت پوش بک از اتحادیه هنگامی که او در تلاش بود برای ایجاد تغییرات.

باب بنت یک وکیل است که از وی شکایت کرد بخش: “صدها تن” از بار بیش از پلیس سوء اتهامات گفته است که این اتحادیه بیشتر است نوسان بیش از پلیس انجام از روسای انجام دهد.

Arradondo شهر اولین آمریکایی آفریقایی تبار رئیس پلیس پیوست مینیاپولیس اداره پلیس در سال 1989 به عنوان افسر گشت در نهایت کار راه خود را به حوزه بازرس و رئیس امور داخلی واحد است که به بررسی سوء رفتار افسر اتهامات. در طول راه او و چهار نفر دیگر سیاه افسران با موفقیت شکایت وزارت تبعیض در تبلیغات پرداخت و نظم و انضباط.

او پیشنهاد شد به دستیار ارشد در اوایل سال 2017 شد و سپس رئیس آن سال پس از سلف خود اخراج شد برای راه او به کار گرفته کشنده تیراندازی پلیس از جاستین Ruszczyk Damond یک بومی استرالیا که به نام 911 به گزارش امکان تجاوز جنسی در پشت خانه اش.

بسیاری امیدوار Arradondo می تواند تغییر فرهنگ یک گروه که از منتقدان گفت: اغلب بیش از حد استفاده بیش از حد زور و تبعیض علیه مردم رنگ. Arradondo ساخته شده برخی از تغییرات سریع از جمله سفت بخش سیاست بر استفاده از دوربین های بدن. اما منتقدان همچنان به تماس برای اطلاعات بیشتر تغییر دهید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>