Misbranding و اعلام نشده آلرژن نتایج در کالیفرنیا شرکت یادآوری Burrito محصولات

Category: وب وایر Comments: No comments

در اوایل سال جاری وزارت کشاورزی ایالات متحده ایمنی مواد غذایی و خدمات بازرسی (FSIS) اعلام کرد که یک شرکت در کالیفرنیا بود یادآوری خاص بسیاری از تخم مرغ burrito محصولات با برچسب مرغ burrito محصولات با توجه به misbranding و اعلام نشده آلرژن. این burritos موجود در تخم مرغ شناخته شده حساسیت زا که اعلام شده در برچسب محصول.

مشکل این بود که گزارش کشف شده پس از FSIS و این شرکت دریافت شکایات مصرف کنندگان گزارش که lime cilantro مرغ burritos شد در واقع تخم مرغ burritos. در حالی که وجود دارد هیچ تایید گزارش عوارض جانبی ناشی از مصرف این burritos در زمان به یاد بیاورید متوجه FSIS نگران است که برخی از محصولات ممکن است در مصرف کنندگان فریزر.

مواد غذایی حساسیت زا برچسب زدن و قانون حمایت از مصرف کننده در سال 2004 (FALCPA) مستلزم آن است که برچسب های مواد غذایی به وضوح شناسایی منبع غذایی نام تمام مواد تشکیل دهنده که یا شامل هر پروتئین مشتق شده از هشت شایع ترین مواد غذایی حساسیت زا. این حساب برای 90 ٪ از واکنش های آلرژیک به مواد غذایی و شامل تخم مرغ و گندم و شیر, سخت پوستان و صدف و ماهی و درخت گردو و بادام زمینی و سویا.

“تخم مرغ آلرژی یکی از شایع ترین مواد غذایی مرتبط با آلرژی در کودکان” گفت: Michael Chapman آزمایشگاهی مدیر LA تست را در هانتینگتون بیچ تسهیلات. “علائم به طور معمول به نظر می رسد ظرف چند دقیقه تا چند ساعت بعد از تخم مرغ ها مصرف می شود. هر کسی با یک تخم مرغ آلرژی که تصادفا مصرف یک محصول شامل آنها نیز می تواند تجربه شدید و تهدید کننده زندگی واکنش های آلرژیک شناخته شده به عنوان آنافیلاکسی.”

این مواد غذایی دانشمندان در LA تست کمک مواد غذایی تولید کنندگان و واردکنندگان و توزیع کنندگان و خرده فروشان و مقامات بهداشت با FALCPA و برچسب زدن و تست مورد نیاز است. آنها ارائه طیف گسترده ای از مواد غذایی تست و شوی خدمات است که می تواند ضروری برای جلوگیری از هزینه محصول به یاد می آورد و محافظت از سهوا مصرف محصولات با آلرژن شناخته شده.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مواد غذایی حساسیت زا برچسب زدن و یا دیگر خدمات تست لطفا www.LATesting.com یا www.FoodTestingLab.com ایمیل [email protected] تماس بگیرید و یا (800) 755-1794.

در مورد LA تست
لا آزمایش منجر کالیفرنیا آزمایشگاهی برای کیفیت هوا در محیط داخلی تست آزبست قالب سرب VOCs فرمالدئید و دوده و زغال خاکستر و دود آسیب ذرات و دیگر مواد شیمیایی. علاوه بر این, LA تست ارائه می دهد طیف گسترده ای از هوا نمونه برداری و تحقیقی تجهیزات حرفه ای و عموم مردم. لا آزمون حفظ یک لیست گسترده ای از اعتبارنامه از جمله: : AIHA-LAP, LLC (AIHA-LAP, LLC EMLAP, AIHA-LAP, LLC IHLAP, AIHA-LAP, LLC ELLAP) CDC نخبگان NVLAP ایالت کالیفرنیا ایالت هاوایی وزارت بهداشت و کشورهای دیگر. LA تست همراه با EMSL تحلیلی, Inc. شبکه دارای چندین آزمایشگاه در سراسر کالیفرنیا از جمله ساوت پاسادنا هانتینگتون بیچ, San Leandro سن دیگو و انتاریو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>