نقل قول نابجا در برده داری پنبه می گوید: بعد از دیوانگی

واشنگتن-یک روز پس از انتشار نظرات خود را در برده داری موجب طوفان نقد وزیر بهداشت ، تام پنبه از آرکانزاس را تکذیب کرد دوشنبه او حساس گفت که او تا به حال شده است به بازگویی دیدگاه بنیانگذاران — را — که برده داری بود و یک “شر لازم” به سمت ایجاد اتحادیه.

ظاهر می شود در “فاکس و دوستان” صبح روز دوشنبه لیتل راک جمهوری خواه را متهم به مردم بد نمایش دادن کلمات خود را گفتن شرکت میزبان برایان Kilmeade “این چیزی است که من گفتم.”

پنبه نظرات در مورد اسارت انسان است که برای اولین بار ظاهر شد در روز یکشنبه Arkansas Democrat-Gazette بودند نقل در طول در که روز کاغذ و به زودی به نظر می رسد در دیگر سایت های خبری و همچنین رسانه های اجتماعی.

[صوتی نشان داده نمی شود تا بالا ؟ اینجا کلیک کنید برای گوش دادن ” arkansasonline.com/cottoninterview/]

سناتور است نه دعوا دقت از داستان اصلی خود گفت: بعد شنبه.

در این مقاله که با تمرکز بر روی پنبه در تلاش برای بلوک های جدید درسی مدرسه محور در برده داری و عواقب آن سناتور انتقاد تجسم خود را از تاریخ آمریکا در حالی که اذعان به اهمیت آن موضوع اصلی.

“”ما باید به مطالعه تاریخچه برده داری و آن نقش و تاثیر را در توسعه کشور ما به دلیل در غیر این صورت ما نمی توانند درک کنند که کشور ما,” او گفت:. “به عنوان بنیانگذاران گفت: این شر لازم است که بر اساس آن اتحادیه ساخته شده بود اما این اتحادیه ساخته شده بود در راه به عنوان [رئیس جمهور ابراهیم] لینکلن گفت: برای قرار دادن برده داری در این دوره به آن نهایی انقراض است.”

پس از این مقاله, انتشار, تاریخ سناتور اظهارات در برده داری چپ او روند در توییتر با بیش از 100,000 توییتهایی.

بسیاری از ما حیاتی بود.

“برده داری غیر ضروری بود و بد @TomCottonAR” نوشت: کنگره ایالات متحده آلما S. Adams, D-N. C. “هر دو صحیح بیانیه خود را با صادقانه عذرخواهی و یا ترک سنا. برده داری مدافعان تعلق ندارد در کنگره ایالات متحده.”

سابق وزیر کار ایالات متحده رابرت رایش که در خدمت تحت پرزیدنت بیل کلینتون نیز محکوم پنبه اظهارات.

“سناتور جمهوری خواه تام پنبه تماس برده داری ‘از شر لازم است که بر اساس آن اتحادیه ساخته شده بود.’ این دوستان من امروز ایران,” رایش توییتی. “مطمئن شوید که آنها از دست دادن کنترل مجلس سنا در تاریخ 3 نوامبر. در واقع مطمئن شوید که آنها از دست دادن کنترل همه چیز است. آنها از دست داده ام حق حکومت است.”

در طول پنبه “فاکس و دوستان” ظاهر شرکت میزبان Kilmeade بخوانید پنبه نظر در مورد برده داری بودن “لازم شیطانی که بر اساس آن اتحادیه ساخته شده بود” و اضافه میکند: “برخی می گویند که حساس است.”

“این است که جعلی است, اخبار برایان. این چیزی نیست که من گفتم:” پنبه پاسخ داد. “آنچه من گفتم این است که بسیاری از بنیان گذاران بر این باور بودند که تنها با اتحاد و قانون اساسی می تواند ما را برده داری در مسیر نهایی آن انقراض است. که دقیقا همان چیزی است که لینکلن گفت.”

این نماینده مجلس معتقد است نظرات خود را هر چند با دقت گزارش در ابتدا پس از آن mischaracterized خود را سخنگوی جیمز آرنولد گفت.

“سناتور پنبه نظرات کارگردانی در 1619 پروژه عظیم که ادعا بیانیه خود حساس بود — و نه آرکانزاس دموکرات گازت به گزارش” آرنولد گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “توصیف بنیانگذاران’ انداز است نه تایید و یا توجیه برده داری و یک بار دیگر 1619 پروژه نمی تواند حقایق درست است.”

پنبه که ذکر شده است به عنوان یک امکان 2024 نامزد انتخابات ریاست جمهوری شده است به شدت انتقادی از 1619 پروژه نیویورک تایمز-حمایت تفسیر مجدد تاریخ آمریکا.

راه اندازی در 400th سالگرد ورود بردگان در ویرجینیا مستعمره پروژه “با هدف reframe تاریخ این کشور با قرار دادن عواقب ناشی از برده داری و سهم از آمریکایی های سیاه و سفید در مرکز ملی ما روایت.”

پیشگام نگار قدیمی هانا جونز آن شامل مقالات, اشعار, عکس و کوتاه داستانی توسط انواع مختلفی از همکاران.

یک برنامه درسی مدرسه بر اساس این پروژه منتشر شده و در حال استفاده در تمام 50 ایالت با توجه به زمان و آموزشی خود شریک مرکز پولیتزر.

پنبه در هفته گذشته معرفی قوانین برای جلوگیری از بودجه فدرال از استفاده می شود به آموزش 1619 پروژه درسی.

این سناتور گفته است که این پروژه از نظر تاریخ ایالات متحده است که پیچانده شده.

“البته برده داری بد است نهاد در همه اشکال آن در همه زمان ها در امریکا در گذشته و یا در سراسر جهان امروز” پنبه گفت: Fox & Friends دوشنبه. “اما اساسی اخلاقی اصل امریکا است سمت راست وجود دارد در اعلامیه [از استقلال است.] “همه انسانها برابر خلق شده اند.’ و تاریخچه ی طولانی و گاهی اوقات دشوار مبارزه برای زندگی کردن که به اصل. که سابقه ما باید به آن افتخار کنیم. نه رویزیونیسم تاریخی از 1619 پروژه که می خواهد به تلقین امریکا را کودکان و نوجوانان و آموزش آنها را به نفرت امریکا به این باور است که امریکا تاسیس شد نه بر آزادی انسان است اما در نژاد پرستی به فکر می کنم که برده داری بود و نه یک انحراف اما قلب واقعی آمریکا است.”

در یک طبقه سخنرانی سه شنبه در کنگره ایالات متحده Hakeem Jeffries, D-n. y. گفت: هیچ چیز همیشه می تواند توجیه اسارت است.

“برده داری بود و نه یک شر لازم است. این یک جنایت علیه بشریت که در ربودن و تجاوز به عنف و شکنجه مجازات و نظام ظلم و ستم و بردگی مردم آفریقایی تبار قرن پس از قرن پس از قرن. ما هنوز زندگی با میراث خود را امروز است,” او گفت:.

هانا جونز که برنده جایزه پولیتزر را برای او 1619 پروژه کار نیز وزن در.

“اگر اموال برده داری — ارثی, نسل, دائمی, مسابقه مبتنی بر برده داری بود که در آن قانونی به تجاوز به عنف و شکنجه و فروش انسان برای سود — یک “شر لازم” به عنوان @TomCottonAR می گوید, آن را سخت به تصور کنید چه نمی توان توجیه کرد اگر آن را وسیله ای برای پایان” او در توییتر نوشت یکشنبه.

“دروغ بیشتر از افشا و خنثی 1619 پروژه” پنبه توییتی بازگشت. “توصیف انداز از بنیانگذاران و چگونه آنها را بد نهاد در مسیر انقراض یک نقطه غالبا ساخته شده توسط لینکلن است نه تایید و یا توجیه برده داری. جای تعجب نیست که 1619 پروژه نمی تواند حقایق درست است.”

در یک بیانیه نوشته شده است بعد از ظهر دوشنبه پنبه روشن و گسترده در اظهارات قبلی خود را.

“برده داری بد است نهاد در همه اشکال آن در همه جا چه در گذشته آمریکا و یا در سراسر جهان امروز است. البته برده داری خود را هرگز ‘لازم است.’ بسیاری از بنیانگذاران موافقت با آن است. آنچه لازم بود در خود مشاهده شد یک سازش در قانون اساسی کنوانسیون به خاطر این اتحادیه و قانون اساسی که آنها معتقد بودند قرار داده و برده داری در مسیر نهایی انقراض به عنوان لینکلن اغلب گفته. چرا که بدون این اتحادیه و قانون اساسی وجود دارد که میرم هیچ امریکا” پنبه گفت.

“و بدون امریکا بدون یک ملت به عنوان لینکلن قرار داده و آن را ‘تصور در لیبرتی و اختصاص داده شده به این گزاره که همه انسانها برابر خلق شده اند’ را آزاد بردگان در قرن نوزدهم ؟ که ذخیره کرده اید در جهان از فاشیسم و کمونیسم در قرن بیستم? هیچ کس می خواهم که که که. که تاریخ ما نیاز به آموزش فرزندان ما تاریخ یک ملت بزرگ است که همیشه تلاش, ناقص, اما عاشقانه به زندگی می کنند تا به ما تاسیس عقیده و دفاع از آزادی انسان در خانه و خارج از کشور. امریکا یک ملت شریف و ما باید در آموزش کودکان و نوجوانان ما به آن افتخار” او گفت:.

ریکی دیل Harrington در پاین بلاف آزادیخواه به امید سرنگون کردن پنبه در ماه نوامبر گفت: سناتور نظرات خجالت به آرکانزاس است.

“من در از دست دادن برای کلمات است که در سال 2020 به کسی می گویند که چنین نهاد وحشتناک بود و یک شر لازم است,” او گفت:. “بودن نسل بردگان خودم فکر نمی کنم هیچ برده را در نظر بگیرید زندگی خود را در آن زمان به توان لازم برای موفقیت ایالات متحده آمریکا است.”

پنبه محکومیت 1619 پروژه بی جا Harrington گفت.

“این پروژه یک گام به جلو در تلاش برای آوردن ما همه با هم برای گرفتن یک عکس فولر از آنچه رفت در تاریخ کشور ما,” او گفت:.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=V2ZTWqll3pQ]

“ما نیاز به آن را به سطح چیزهایی که ما را مجاز به باقی می ماند پنهان در زیر این سرویس است. چرا که اگر ما آن را به سطح ما هرگز نمی تواند حرکت رو به جلو” Harrington گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید