فرماندار می سی سی پی هشدار ‘سوم بدترین سیل در تاریخ ایالتی

جکسون از دست ندهید. — می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز اعلام وضعیت اضطراری روز شنبه در میان پیش بینی های که یک رودخانه در حال اجرا در اطراف پایتخت ایالت جکسون می تواند پشت سر هم خود بانک ها و جرقه گسترده سیل.

پیش بینی بر این باورند که رودخانه مروارید را تاج در 38 پا جمعه شب به سطح دیده نمی شود در دهه, روز پس از بارش باران های سیل در سراسر جنوب شرقی. ریوز گفت: دولت باید به آماده شدن برای “سوم بدترین سیل” در تاریخ آن است.

“این یک تاریخی بی سابقه سیل” ریوز گفت: از طریق توییتر.

قطعات جکسون و حومه Ridgeland, تحت, تخلیه, سفارشات و برخی از مردم در حال حاضر پر کامیون ها با مبلمان و دیگر وسایل به خارج. ریوز گفت: بیش از 2400 خانه ها و سازه های دیگر و در نزدیکی جکسون هم می تواند هولناک و یا جدا شده توسط افزایش آب. که شامل 1,925 سازه در Hinds شهرستان 461 در شهرستان رنکین و 31 در مدیسون کانتی.

“من نمی توانم استرس به شما چقدر مهم بعد از 24 تا 48 ساعت است که برای افرادی که در حال رفتن به تحت تاثیر قرار” ریوز گفت. او امضا اضطراری اعلام به سرعت بالا و هزینه برای سیل پاسخ و بازیابی. بیش از 96,000 می آیند تا بامی در حال حاضر توزیع شده توسط شنبه. گارد ملی بزرگراه گشت و دیگر بالا, آب, تیم های امداد و نجات در آماده به کار ریوز گفت.

“یک برنامه برای محافظت از خودتان و یک برنامه برای محافظت از شما عزیزان” ریوز گفت.

اگر چه خورشید درخشان روز شنبه در مرکزی می سی سی پی ریوز و می سی سی پی, مدیریت اضطراری مدیر آژانس گرگ میشل گفت: مردم در مناطق کم ارتفاع نباید از خود راضی در مورد ترک چون رودخانه شد تاج در شب و بالا باقی می ماند برای روز بارانی در پیش بینی برای روز یکشنبه و دوشنبه.

“آیا منتظر نیست تا زمانی که آب به خانه خود را تخلیه” میشل خواست.

مقامات نیروبخش برای چه چیزی می تواند بدترین سیل در جکسون از سال 1983. نیکلاس فنر یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در جکسون گفت: Pearl River کاکل در 43.2 در مارس 17, 1979 — بالاترین سطح. دوم بالاترین سطح رخ داده است ممکن است در 5 سال 1983 زمانی که رودخانه رو به 39.58 ، او همچنین گفت: بين 500 میلیون دلار و 700 میلیون دلار ارزش آسیب در سال 1979 که دیدم 15000 نفر تخلیه شده است.

“حتی اگر آب و هوا بهبود یافته است, آب خواهد شد افزایش به زودی. نمی توانید آرام به یک احساس امنیت کاذب” فنر گفت.

در ضمن راس بارنت مخزن در حال نزدیک شدن به ظرفیت که منجر به مقامات اعلام کند که آنها آغاز خواهد شد به آرامی آزاد آب در 6 p. m. روز شنبه. WLBT-تلویزیون گزارش حرکت است تلاش برای نگه داشتن سیل به حداقل پایین و اجازه می دهد تا زمان بیشتری برای ساکنان برای رسیدن به زمین بالاتر.

جان Sigman, مدیر مروارید رودخانه تامین آب منطقه به حال یک تلفن کنفرانس ملی خدمات آب و هوا و سپاه مهندسان ارتش در روز جمعه. آنها گفتند که مناطق شمال دریاچه اصلی باید کاکل شدند و شروع به سقوط و توضیح داده شده که به عنوان اخبار خوب است.

تاج در مخزن است و در حال حاضر انتظار می رود صبح روز یکشنبه. مقامات گفت: ایستگاه تلویزیونی آنها در حال برگزاری خروج خود را در حال حاضر در 65,000 متر مکعب در ثانیه و برگزار خواهد شد وجود دارد برای 48 ساعت به مردم پایین دست زمان به خارج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید