فایت — Abdul Ado نکته در 0.6 ثانیه به سمت چپ برداشته ایالتی می سی سی پی به یک 78-77 برنده بیش از آرکانزاس در بعد از ظهر شنبه.

ماسون جونز که به ثمر رساند بازی-بالا 38 امتیاز داده بود آرکانزاس یک نقطه منجر شود پس از یک جفت از پرتاب آزاد با 59 ثانیه به سمت چپ. در انتهای دیگر تایسون کارتر — که منجر ایالتی می سی سی پی با 26 امتیاز — تلاش یک تعادل لیآپ با دو ثانیه به سمت چپ که rimmed اما بر روی Ado را در نوک انگشتان خود را تنها سبد از این بازی است.

رخی پری اضافه شده 17 امتیاز و هشت ریباند برای ایالتی می سی سی پی (16-9, 7-5 SEC) که تا به حال چهار بازیکن در دو چهره است.

طراحی پنل (15) و Adrio بیلی (10) پیوست جونز با دو رقمی به ثمر رساند بازی برای آرکانزاس (16-9, 4-8) که از دست چهارم آن راست.

می سی سی پی امور خارجه تا به حال ساخته شده است 17-نقطه سرب در نیمه دوم قبل از جونز led آرکانزاس’ رالی.

تصویر بزرگ

می سی سی پی امور خارجه ماند و در حرکت صعودی .500 در کنفرانس بازی تقویت آن NCAA مسابقات شانس با یک جاده پیروزی بیش از یک زمان حباب تیم.

آرکانزاس’ حباب است نشت به عنوان Razorbacks از دست داده اند و چهار مستقیما پس از پیش بینی NBA پیش نویس انتخاب اشعیا جو مصدومیت زانو نگه داشته است او را از هر.

بعدی

می سی سی پی امور خارجه میزبان کارولینای جنوبی در روز چهارشنبه.

آرکانزاس سفر به فلوریدا در روز سه شنبه.

زودتر

نهایی | می سی سی پی امور خارجه 77 آرکانزاس 76

این Razorbacks’ از دست دادن رگه بازدید چهار بازی به لطف آخرین نکته دوم-در از Bulldogs به جلو Abdul Ado.

او putback مانع ایالتی می سی سی پی از نهایت تا 17-نقطه در نیمه دوم منجر شود.

ماسون جونز به پایان رسید و با یک بازی-بالا 38 امتیاز و طراحی پنل اضافه شده 15 همه در نیمه دوم. Ado را نمره خود را تنها سطل از این بازی است.

رخی Perry به پایان رسید و با 17 امتیاز و هشت ریباند اما تایسون کارتر به رهبری راه را با 26 امتیاز در 8 14 تیر اندازی.

ما باید بیشتر از بازی امروز کمی بعد از آن WholeHogSports.com.

0.6 2 ساعت | می سی سی پی امور خارجه 77 آرکانزاس 76

ماسون جونز جلب تماس و زدم دو پرتاب آزاد به Razorbacks منجر شود. زیر دفاعی توقف جونز airballed 3 با 11 ثانیه بازی.

تایسون کارتر از دست رفته یک دونده در نزدیکی خط اما Abdul Ado نوک آن را با .6 چپ. به نظر می رسد مانند Bulldogs در حال رفتن به خارج از فایت با یک پیروزی است.

1:08 2 ساعت | می سی سی پی امور خارجه 76 آرکانزاس 75

آرکانزاس خراب تایسون کارتر که پس از آن ضربه دو پرتاب آزاد. Jalen هریس پایین آمد کف و متعهد وحشتناک گردش مالی که در آن او خود را ترک کرد و چرخید تلاش خود را به میسون جونز در جناح چپ.

کارتر زد دیگر راه را برای غوطه دادن.

1:41, 2H | Arkansas 75, می سی سی پی امور خارجه 72

طراحی پنل دارای 15 به ثمر رساند در نیمه دوم نقاط و گذشته خود را به سطل آرکانزاس منجر شود. او به خاک سپرده شد سمت چپ گوشه ای 3 ساله از ماسون جونز.

خود 15 امتیاز خود را بیشتر در یک بازی پس از اضافه کردن 18 برابر TCU.

2:33 2 ساعت | می سی سی پی امور خارجه 72, آرکانزاس, 70

ماسون جونز خراب و افزود: دو پرتاب آزاد و سپس طراحی پنل چرخید یک مدافع و بوسید یک شناور بالا کردن شیشه. زیر دفاعی توقف آرکانزاس – به نوعی – فرصتی برای کراوات و یا منجر شود.

هک از نیمه دوم تلاش از این دسته است.

3:52, 2H | می سی سی پی امور خارجه 70 آرکانزاس 66

خوب پاسخ از Razorbacks بیش از چند دقیقه. ماسون جونز طریق تلاش برای تک به تک از دست رفته Bulldogs رایگان پرتاب و ضربه زدن هر دو عکس در انتهای دیگر و سپس طراحی آستانه ضرب و شتم یک ایالتی می سی سی پی به جلو گزاف گویی کردن و کاهش یافته و در بلامنازع لیآپ.

جونز بوده است امروز تندرست راه بسیاری از فکر او. او تا 32 امتیاز ششمین بار در این فصل او به ثمر رساند حداقل 30. طراحی پنل و Adrio Bailey هر کدام 10 عنوان به خوبی. آستانه و جونز در ترکیب 23 نیمه دوم امتیاز.

آرکانزاس توپ از نهایی رسانه ایست بعد از ظهر.

6:02 2 ساعت | می سی سی پی امور خارجه 69 آرکانزاس 60

بزرگ 5-0 اجرا از Bulldogs بیش از دو و نیم دقیقه. تایسون کارتر ضربه بزرگ 3 از جناح چپ به می سی سی پی امور خارجه خود را در اولین سطل در حدود سه دقیقه است.

رابرت دارد و سپس در زمان ماسون جونز پایه برای یک لیآپ برای گسترش منجر شود. آن را دارد برای اولین بار سطل نیمه دوم.

جونز در آرکانزاس’ بعدی در اختیار داشتن زمان رقابت 3 از جناح راست و airballed. این Razorbacks می رویم به نیاز به رشته با هم چند بیشتر متوقف می شود به فرصتی برای سرقت این یکی.

رخی پری دارای 17 امتیاز و هشت ریباند. جونز است 28.

8:38, 2H | می سی سی پی امور خارجه 64 آرکانزاس 60

ماسون جونز فقط قطع Razorbacks کسری به چهار در یک واقعا دشوار 3 در صورت رخی پری. جونز در حال حاضر 28 امتیاز 8 از 14 از کف.

نمی توانم بگویم به اندازه کافی در مورد این بازی از طراحی آستانه این نیمه. او در تلاش است که یک دلیل بزرگ آرکانزاس بازگشته است در این بازی. آستانه هشت امتیاز و دو کمک از حاصل کار دو تیم.

11:53, 2H | می سی سی پی امور خارجه 58 آرکانزاس 53

این Razorbacks در 14-2 اجرا و صعود به خوبی فاصله قابل توجه است.

پس از آغاز بازی 0 3 از طبقه هل دادن او به 2 از 17 بیش از دو بازی گذشته انجمن آستانه آمده است زنده است. او به یک جفت رایگان می اندازد و بعد سوار به لبه کردم لیآپ برای قطره به علاوه پرتاب آزاد. در آینده در اختیار داشتن پنل نفوذ درو رخی پری و گود به Adrio بیلی زیر لبه برای لیآپ. آستانه قفل شده است و در حال حاضر و آن را بزرگ برای این تیم است.

ماسون جونز یک بازی-بالا 24 امتیاز و بیلی به 10.

13:16 2 ساعت | می سی سی پی امور خارجه 56 آرکانزاس 46

The Bulldogs رهبری به عنوان بسیاری از 17 امتیاز اما Razorbacks دور می رویم فقط رتبهدهی نشده است.

آرکانزاس در 7-0 اجرا در پشت یک بلوز از جیمی Whitt, Adrio بیلی دوم 3 از این بازی است – او 6 از گذشته خود 9 از 3 راه – و دو پرتاب آزاد از ماسون جونز.

طراحی پنل را در خط زمانی که بازی از سر گرفته است. بیلی آمد تا با سرقت و پیدا آستانه در زیر لبه جایی که او خراب شد. این تیم در نهایت بازی با برخی از انرژی و جمعیت است به آن.

15:41 2 ساعت | می سی سی پی امور خارجه 51 آرکانزاس 36

The Bulldogs در حال بازی شل و تقریبا هر چیزی را که آنها می خواهند در حمله نهایی. آنها برداشت خود را بزرگترین سرب از روز بعد از یک 8-0 اجرای بیش از تاریخ و زمان آخرین دقیقه.

DJ استوارت بوده است Razorback قاتل پس از حاصل کار دو تیم. او به ثمر رساند هشت تیم را به 11 امتیاز در 3 از 3 از کف و 1 از 1 از عمیق است. او می شود سوم Bulldogs بازیکن برای رسیدن به ارقام دو برابر با 10.

می سی سی پی امور خارجه مربی بن هاولند اجازه از یک جشن, داد, پس از استوارت 3 کاهش یافت و از جناح راست.

The Bulldogs در حال تیراندازی 63 درصد برای بازی در حالی که در آرکانزاس نشسته در 38.2 – 2 از 7 در نیمه دوم. ماسون جونز خواهد بود در خط زمانی که بازی از سر گرفته است. او جلب ناپاک بر 2 در جناح راست.

باید او ضربه حداقل 1 از 2 پرتاب آزاد جونز را به ثمر رساند 20-نقاط به علاوه شش بار در ثانیه بازی.

Jamario بل وارد بازی در اطراف 16:30 در محل Adrio بیلی. رخی Chaney همچنین برداشت دو سریع خطا را پس از آن که فرستاده او را به نیمکت.

نیمی | می سی سی پی امور خارجه 40 آرکانزاس 32

آرکانزاس بسته بازی 32-32 تنها با بیش از یک دقیقه به بازی در این نیمه در ماسون جونز’ سوم قدیمی از مد افتاده سه نقطه بازی اما Bulldogs تا به حال تاریخ و زمان آخرین کلمه قبل از حاصل کار دو تیم.

Mississippi State بسته برای اولین بار 20 دقیقه در سریع 8-0 بیش نهایی 62 ثانیه به هشت نقطه منجر به شکستن. تایسون کارتر کمک شش امتیاز در طول اجرا – و-1 و سپس جناح راست 3 به ضرب و شتم نیمه اول زنگ.

جونز آگهی تمام گلزنان با 19 بر 6 از 10 تیر و 2 از 5 از 3 نقطه محدوده. دیگر هیچ Razorbacks بازیکن بیش از پنج امتیاز – Adrio بیلی. جیمی Whitt اضافه شده فقط یک گل در نیمه اول و آن گره خورده است بازی 27-27 با 3:21 سمت چپ.

طراحی پنل نه نمره. او 2 از آخرین 17 از کف.

رخی پری چراغ ایالتی می سی سی پی با 11 امتیاز و هفت ریباند. کارتر اضافه شده و نه نیک Weatherspoon هشت. The Bulldogs شات 62.1 درصد در نیمه اول. بسیاری از خوب به نظر می رسد در اطراف لبه.

آرکانزاس در حال حاضر ازمایش کرده در نیم در هر بازی پس از TCU.

3:44, 1H | می سی سی پی امور خارجه 27 آرکانزاس 24

اساسا همه چیز شده است تلاش برای Razorbacks ادبانه امروز به جز زمانی که میسون جونز کردم دست خود را بر روی توپ در حال گذار.

پس از آرکانزاس, مجبور,,,, دست, دفاعی, Jalen هریس تحت فشار قرار دادند تا توپ روی زمین و داشت جیمی Whitt که آمار جونز با یک دنباله دار عبور کند. جونز رو به لین جلب مخاطب و لیآپ برای رفتن کردن شیشه. او می تواند در خط زمانی که بازی از سر گرفته است. جونز یک بازی-بالا 15 امتیاز 5 از 9 تیر اندازی.

رخی پری منجر the Bulldogs با نه امتیاز و نیک Weatherspoon و Iverson Molinar هر هشت.

آرکانزاس متعهد هشت گردش امروز. رخی Chaney شد و سوت کشید برای سفر در back-to-back اموال. این Razorbacks باید پای مبارک این بعد از ظهر.

7:53, 1H | می سی سی پی امور خارجه 23 آرکانزاس 20

بین می شکند آرکانزاس کردم 3s از Adrio بیلی و ماسون جونز. بیلی در حال حاضر 7 15 از 3 نقطه در محدوده کنفرانس بازی. او از دست رفته دومین تلاش خود را از گوشه سمت راست اساسا همان نقطه او به یکی از. او 2 از 7 در گوشه سمت راست این فصل است.

جونز یک بازی-بالا 11 امتیاز در 4 بازی از 6 از کف. بیلی است که با داشتن یک بیت از یک روز گذشته از پنج امتیاز. او را تبدیل به توپ بیش از چهار برابر و صاف کردن خرابکاری توپ در مناسبت. آرکانزاس شش گردش امروز و به اعتقاد من همه آنها به جز یکی در حال سفر تماس.

ماسون جونز خواهد بود در خط زمانی که بازی از سر گرفته است. او جلب ناپاک در Adbul Ado به ما ارسال به زیر-8 ایست.

Bulldogs گارد Iverson Molinar هشت امتیاز امروز. او تا به حال به ثمر رساند و هشت امتیاز در گذشته این تیم شش بازی ترکیب شده است. او را به قتل آرکانزاس گزاف گویی کردن.

11:46, 1H | می سی سی پی امور خارجه 17 آرکانزاس 14

The Bulldogs در 6-0 اجرا و برداشت خود بزرگترین سرب از روز تا کنون با Adrio بیلی و ماسون جونز بر روی نیمکت برای آرکانزاس است. آنها مجموعه ای به بررسی بازگشت در زمانی که بازی رزومه همراه با Jalen هریس.

رخی Chaney اضافه شده دو پرتاب آزاد خوب زیر و تحت حرکت در لبه و اتان هندرسون یک چپ دست لیآپ برای رها کردن. هندرسون هر چند فقط از دست رفته یک نقطه خالی نگاه بیش از حد.

پس از می سی سی پی امور خارجه نمره جیمی Whitt برداشت و توپ رو به ورودی اما هیچ Razorbacks بازیکن آمد به او برای دریافت رمز عبور. Whitt تا به حال به تماس برای زمان و nest دریافت هشدار از مقامات لحظه بعد.

پری رخی هفت امتیاز و سه ریباند در هفت دقیقه. Iverson Molinar شش امتیاز در 3 از 3 از کف. او شده است تهاجمی گرفتن به لبه.

16:00, 1H | Arkansas 10, می سی سی پی امور خارجه 8

ماسون جونز یک بازی پس از آمدن به زمین برای اولین بار در تاریخ و فصل کردن به یک قوی توهین آمیز شروع به امروز. او از دست رفته خود را اول 3-نقطه تلاش از گوشه سمت راست در آرکانزاس’ باز کردن در اختیار داشتن اما رخی Chaney بازگشت را از دست ندهید.

توپ در نهایت در بر داشت جونز دوباره و او به خاک سپرده شد 3 برای دریافت Razorbacks در هیئت مدیره. او فقط رفت و ساحل به ساحل در حال گذار به یک و-1 اما او خود را برداشت دوم ناپاک قبل از اولین رسانه ایست از روز است. او هشت نقطه را مجبور به نشستن در حالی که برای.

آرکانزاس بازیکنان با دو خطا را بازی کرده اند کمتر از 20 درصد از در دسترس نیمه اول دقیقه در این فصل در هر KenPom.

پری رخی خواهد بود در خط تیراندازی یک پرتاب آزاد که بازی از سر گرفته است. او شش نفر از Bulldogs’ هشت امتیاز.

Pregame

آرکانزاس’ صف شروع: انجمن آستانه جیمی Whitt میسون جونز رخی Chaney و Adrio بیلی.

به دنبال گزاف گویی-بازی برگشت امروز از جونز و آستانه که در ترکیب به شلیک 3 از 24 در فوران چاه نفت در دست تنسی 3 از 13 فراتر از arc.

Chaney ساخت هفتمین متوالی شروع به امروز. او به طور متوسط هشت امتیاز و هفت ریباند در این فصل در بازی های که در آن او شروع می شود و چهار امتیاز و سه ریباند آینده روی نیمکت. Chaney نیز یکی از SEC بهترین تهاجمی rebounders. او برداشت 17 در گذشته خود چهار بازی از جمله شش در میسوری زمانی که او به ثمر رساند حرفه ای-بالا 17 امتیاز به پایان رسید و با 11 پرتاب ریباند.

آرکانزاس با Chaney و بیلی در طبقه هم در ثانیه بازی را outscored مخالفان با 21 امتیاز در هر 100 اموال با توجه به HoopLens. که بهترین علامت هر دو بازیکن جفت شدن پس از کنفرانس بازی آغاز شد.

می سی سی پی امور خارجه استارت: رابرت Woodard (6-7), DJ استوارت (6-6), پری رخی (6-10), نیک Weatherspoon (6-2) و عبد Ado (6-11).

The Bulldogs هستند 1-4 در جاده درست بازی در ثانیه بازی این فصل خود تنها پیروزی در آینده فلوریدا در Jan. 28. پس آنها را از دست داده اند در کنتاکی و اوله از دست آن فرار کرد با یک 83-58 برنده شدن در اوایل این هفته.

پری به ثمر رساند تا 20-به علاوه امتیاز در هفت ایالت می سی سی پی دولت گذشته و نه بازی شامل 27 برابر Gators در باز گشت نفع خود. او می تواند زندگی می کنند در خط پرتاب آزاد بنابراین محدود کردن ارزان خطا را امروز کلید برای آرکانزاس است. او تساوی 6.6 خطا را در هر 40 دقیقه در ثانیه بازی با توجه به KenPom داده و رتبه پنجم در لیگ.

The Bulldogs هستند 10 در کنفرانس دفاعی نرخ بهره وری در بازی های لیگ اجازه می دهد 104.0 امتیاز در هر 100 اموال. آنها را روشن نکنید تیم بیش از نرخ بالا و مخالفان را به ضرب گلوله 52 درصد در داخل قوس وجود می سی سی پی امور خارجه ظهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im