MLB انتظار برای اعلام مراحل بعدی امشب

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

کوین Plawecki می تواند بازی به صورت رایگان در این فصل درآمد حقوق و دستمزد پایین تر از آنچه که او در حال حاضر دریافت به عنوان یک پیشرفت.

Mookie بتی, جورج, Springer, J. T. Realmuto, James Paxton and Marcus بود به احتمال زیاد برای پیدا کردن کمتر داوطلبان دلار و قرارداد سال به عنوان رایگان-بازار lurches به یک سقوط آزاد در زمستان.

و همه از لیگ اصلی بیس بال می تواند فرح بخش برای زمستان-آموزش تحریم و کوتاه نجومی سال آینده و پس از coronavirus همه گیر افزایش احتمال این کار توقف از سال 1995.


“برایس هارپر مانی ماچادو مسیحی Yelich—همه این افراد خوش شانس هستند که آنها امضا” سابق میامی مارلینز جمهور David Samson روز یکشنبه گفت. “بزرگترین مردم شما باید این offseason هستند Mookie بتی و J. T. Realmuto چون J. T. فکر می کردم که او می خواهد پیش افتادن جو مور و شکن Posey [به عنوان بالاترین-پرداخت جالب] است و به احتمال زیاد هیچ شانس. و Mookie بتی فکر می کردم که او می تواند بالا برایس هارپر و مشاهده خواهد که به عنوان بسیار کمتر به احتمال زیاد در حال حاضر.”

این بیماری همه گیر است برجسته هر طرف منافع اقتصادی: بازیکنان مراقبت بیشتر در مورد فصل به طور منظم زمانی که آنها تعلق تمامیت حقوق خود را; صاحبان نگران postseason زمانی که $787 میلیون در پخش درآمد است.

MLB صاحبان چپ با تصمیم چه مدت یک فصل به طور منظم به برنامه پس از اتحادیه بازیکنان سر تونی کلارک گفت: شنبه شب که “متاسفانه به نظر می رسد که بیشتر گفت و گو با لیگ بيهوده خواهد بود.”

بروس مایر اتحادیه مذاکره کننده ارشد فرستاده معاون کمیسر دن Halem نامه گفت: “ما خواهان آن است که شما به ما اطلاع از برنامه های خود را توسط نزدیک از کسب و کار در روز دوشنبه.”

یک مارس 26 توافقنامه که بازیکنان برای دریافت سرشکن حقوق این سال محدود طرف به “تکمیل کمال 2020 قهرمانی فصل و postseason که از لحاظ اقتصادی امکان پذیر است” با همخوانی یک سری از مقررات: هیچ محدودیت دولت در تجمع جرم بدون محدودیت های مسافرتی و هیچ سلامتی یا ایمنی خطر “به مرحله بازی در مقابل طرفداران در هر یک از 30 باشگاه’ خانه ballparks.”

آن را نیز به نام برای MLB و اتحادیه برای “بحث در ایمان خوب اقتصادی امکان بازی کردن بازی ها در غیاب تماشاگران و یا در مناسب جایگزین خنثی سایت.”

کمیسر راب مانفرد تهدید کرده است که یک فصل به طور منظم در حدود 50 بازی—که منجر به بازیکنان دریافت حدود 31 درصد از حقوق خود را در مورد $1.23 میلیارد دلار در کل. که کمتر از $1.27 میلیارد آنها تضمین در ارائه آنها تبدیل کردن یک معامله به ارزش $1.45 میلیارد اگر postseason به اتمام است.

MLB به نظر می رسد به احتمال زیاد به اعلام تصمیم پس از مانفرد اعطا با 30 کنترل صاحبان.

محرومیت یک حرکت به سمت یک معامله هر دو طرف احتمالا فایل نارضایتی. اتحادیه ادعا می کنند MLB موفق به برنامه ریزی طولانی ترین فصل ممکن است بخواهید برای پول خسارت.

این اتحادیه می گویند که به بررسی آن نیاز به اسناد جزئیات سهام روابط بین بیس بال صاحبان و منطقه ای شبکه های ورزشی و بین صاحبان و سرمایه گذاری املاک و مستغلات در مجاورت ballparks.

MLB ادعا می کنند این اتحادیه نیست معامله در ایمان خوب است.

بازیکنان می گویند که هیچ الزامی برای کمک به باشگاه های کاهش هزینه های ناشی از بازی در خالی ballparks.

داور علامت Irvings که در برابر حکومت توله شیکاگو استار کریس برایانت در زمان سرویس دستکاری شکایت ثبت شده توسط اتحادیه اروپا, به احتمال زیاد خواهد صرف ماه حکم سند مطالبات قبل از این طرف حتی شروع به شایستگی از این مورد است.

بازیکنان دریافت کرده اند $170 میلیون در حقوق و دستمزد پیشرفت تا $286,500 هر. این بدان معناست که یک بازیکن با حقوق و دستمزد از حدود 925,000 یا کمتر که قرارداد نه شامل یک نرخ پایین تر از پرداخت در حالی که در لیگ های بزرگ—سابق متس گیر Plawecki در میان آنها—در حال حاضر دریافت پول بیشتر که او را بدهکار تحت سرشکنی فرمول.

این بازیکنان نمی خواهد که به بازگشت پول; در عوض پول پرداخت می شود به MLB توسط اتحادیه از مالیات جمع آوری شده از تیم ها برای بیش بین المللی جایزه امضای آستانه.

همه بازیکنان در حال از دست دادن شانس به جمع آوری آمار برای بازی از دست داد که هرگز ساخته شده ،

در حالی که آنها استدلال می کنند و فایل خلاصه بتی, Realmuto و بقیه بعید است که برای رسیدن به 300 میلیون دلار-و-بیشتر معاملات با توجه به مایک ماهی قزل آلا هارپر و یانکی ها به Giancarlo استانتون و Gerrit کول. متوسط حقوق و دستمزد است که حدود 4.4 میلیون از سال 2016 است به احتمال زیاد به سقوط به شدت این زمستان.

و اگر بیماری همه گیر کوروناویروس مردد به سال آینده یک فصل دیگر می تواند نهفته باشد. مگر اینکه دو طرف در رسیدن به توافق دو طرف خواهد استدلال می کنند که آیا MLB حق را به حالت تعلیق یکنواخت بازیکن قرارداد در طول یک اورژانس ملی به عنوان مانفرد تهدید قبل از ماه مارس توافق. تیم نیز احتمالا فشار به صورت یک بیماری همه گیر در ارائه ضمانت زبان جدید قرارداد تضمین شده.

چانه زنی در طول یک عمده شکایت خواهد بود حتی سخت تر از حد معمول به عنوان قرارداد کار انقضا on Dec. 1, 2021. با توجه به تجربه سال 1994 و این اتحادیه را تهدید به اعتصاب در سال 2002 تیم ها ترجیح می دهند که یک رویارویی در بهار آموزش از تابستان است.

و اگر جو بایدن شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و دموکرات ها برنده کنترل هر دو مجلس کنگره بازیکن دستمزد می تواند به پایین بدون توجه به آنچه.

“اگر دموکرات ها برنده من فکر می کنم [بازیکنان] تشخیص دهد که نرخ مالیات [برای غنی] در حال رفتن به رفتن را از طریق سقف” کمیسر سابق پری وینسنت گفت.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>