MLB تعلیق Marlins’ نجومی از طریق آخر هفته در میان شیوع

میامی — لیگ اصلی بیس بال به طور موقت به حالت تعلیق در میامی مارلینز’ نجومی از طریق پنج شنبه به دلیل بدتر شدن شیوع کروناویروس و این سه بازی باقی مانده در این هفته نیویورک یانکیز-فیلادلفیا فیلیز سری شد و به تعویق افتاد.

در بیانیه روز شنبه, MLB گفت: می خواستم آن را اجازه می دهد تا Marlins زمان به تمرکز بر روی ارائه مراقبت برای بازیکنان خود و برنامه ریزی برای از سرگیری بازی در اوایل هفته آینده.

Marlins باقی مانده سرگردان در فیلادلفیا که در آنها بازی های برگزار شده هفته گذشته. فیلیز-یانکی ها بازی از طریق پنج شنبه شد و به تعویق افتاد “از فراوانی احتیاط” MLB گفت: اگر چه هیچ فیلیز بازیکنان باید آزمایش مثبت است.

Marlins مثبت دریافت نتایج آزمون به صورت چهار بازیکن اضافی آوردن خود را در مجموع به 15 یک فرد آشنا با این وضعیت آسوشیتدپرس گفت. فرد کاهش یافته است شناسایی می شود چرا که نتایج به حال شده است برای عموم منتشر شد.

نه بازیکن در 30 فهرستی دو تاکسی بازیکنان تیم ملی و دو تن از اعضای هیات آزمایش مثبت زودتر.

Marlins برنامه ریزی شده بود به بازی در بالتیمور در روز چهارشنبه و پنج شنبه. به جای یانکی ها در بالتیمور در آن روز.

میامی سه بازی آخر این هفته در برابر واشنگتن شد و به تعویق افتاد. اتباع بازیکنان رای داده بودند در برابر ساخت این سفر مدیر دیو مارتینز گفت.

“همه ما تصمیم گرفت که احتمالا ناامن برای رفتن وجود دارد” مارتینز گفت. “آن را به حال چیزی برای انجام با میامی مارلینز. آن همه چیز در مورد میامی و ایالت فلوریدا این بیماری همه گیر. آنها احساس نمی امن است.”

Marlins قرار گرفتند دور دیگری از آزمون صبح روز سه شنبه به عنوان شیوع مطرح شده دوباره سوال در مورد بیس بال را به تلاش برای انجام یک فصل است.

“این می تواند آن را در معرض خطر,” دکتر گفت: Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص. “من باور نمی کنم آنها نیاز به متوقف کردن اما ما فقط باید به دنبال این و ببینید چه اتفاقی می افتد با تیم های دیگر در یک روز به صورت روز.”

Fauci ساخته شده خود را در نظرات به ABC “Good Morning America” قبل از کلمه Marlins’ آخرین نتایج آزمون.

“لیگ اصلی بیس بال — بازیکنان صاحبان و مدیران — باید تلاش زیادی به گرفتن با هم و قرار دادن پروتکل هایی است که ما احساس می کار” Fauci گفت. “این بسیار مایه تاسف آنچه اتفاق افتاده است با میامی (مارلین).”

Milwaukee Brewers مشت زن Ryan براون گفت: بازیکنان به طور مداوم ارزیابی اینکه آیا آنها باید بازی را نگه دارید.

“وجود دارد ترس واقعی وجود دارد واقعی اضطراب برای من برای همه هم تیمی های من,” براون گفت. “من فکر می کنم ما در بر داشت آن را بسیار دشوار است برای تمرکز بر روی بیس بال در تمام طول روز.”

MLB گفت که در میان بیش از 6400 تست های انجام شده پس از جمعه وجود نداشت جدید مثبت در زمینه پرسنل از هر تیم دیگر از Marlins.

“در این شرایط دشوار از یک باشگاه تقویت حیاتی نیاز به سخت کوش با پروتکل در تمام جهات هر دو در و خارج از میدان” MLB گفت.

در کلیولند شیکاگو وایت ساکس مدیر ریک alexandria pro uk بازگشت به این تیم سهشنبه پس از بیداری با برخی از covid-19 علائم یک روز زودتر و در حال جدا برای 24 ساعت.

و هر کس در بیس بال به نظر می رسید به احساس مضطرب است.

“این مهم است که ما قادر به ارائه یک منبع سرگرمی و یک خروجی برای افرادی که در برخورد با چنین چالش کشیدن زمان در زندگی خود” براون گفت. “اما در همان زمان سلامت و ایمنی باید اولویت همه ما در همه زمان ها است. …

“شما فکر می کنم در مورد تمام کارکنان هتل, رانندگان اتوبوس, خلبانان و خدمه پرواز کسی دیگری تمام Marlins بچه ها ممکن است در تماس با آمده و بدیهی است که ترسناک است.”

Marlins برنامه ریزی برای باقی می ماند در فیلادلفیا حداقل تا پنج شنبه. فیلادلفیا وزارت بهداشت گفت: در آن مشغول به کار بود با Marlins و فیلیز در تماس با ردیابی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

اضافی MLB تغییر زمان در طول هفته از اوت. 3 متعاقبا اعلام خواهد شد این هفته. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو ارائه شده تا دولت خود را به هر تیم نیاز به یک محل برای بازی.

در حالی که بیس بال جنگ آن لجستیکی چالش های NBA و NHL در حال از سرگیری فصل خود را در حباب محیط های با توپ در دریاچه Buena ویستا فلوریدا و هاکی در ادمونتون آلبرتا و تورنتو.

NFL تصمیم گرفتند به ایجاد یک حباب محیط زیست به عنوان اردوگاه های آموزشی باز این هفته است.

“این ممکن است که آنها را مجبور به رفتن در یک حباب” Fauci گفت: “اما من فکر می کنم آنها با وجدان به اندازه کافی و می خواهید برای محافظت از خود بازیکنان و حفاظت از پرسنل که آنها را به انجام کار درست است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید