MLC ثروت سیستم عامل ارائه ارزش بیشتر برای مشتریان و اعضای

Category: وب وایر Comments: No comments

نکات کلیدی:

  • راه اندازی هسته جدید سرمایه گذاری لیست های MLC را با کیفیت بالا و افق شاخص پلاس و تورم به علاوه اوراق بهادار موجود در مجموعه 2 بسته بندی با رقابتی هزینه های اداری
  • کاهش قیمت برای پرتفوی بیش از $150k در MasterKey فوق العاده & بازنشستگی Fundamentals
  • مشتریان به انتقال از میراث محصولات خود را به بیشتر معاصر MasterKey اصول

MLC ثروت (MLC) امروز اعلام کرد بیشتر مقرون به صرفه برای مشتریان و کاربران برای دسترسی به آن با کیفیت بالا سرمایه گذاری از طریق آن بپیچید و هدایتگر سیستم عامل است.

در دسترس از 20 آوریل سال 2020 جدید هسته فهرست سرمایه گذاری را قادر می سازد مشتریان به دسترسی MLC را با کیفیت بالا و افق شاخص پلاس و تورم به علاوه سرمایه گذاری اوراق بهادار در رقابتی مدیریت هزینه از $260 pa.

MLC گروه اجرایی سیستم عامل دارن استیونس گفت: قیمتگذاری هسته گذاری لیست اجازه می دهد تا استرالیا بیشتر برای دسترسی به MLC قدرتمند فرصت های سرمایه گذاری و چند مدیر تخصص.

“حصول اطمینان از مشتریان می توانید دسترسی نوآورانه ثروت راه حل های سوخت ما تعهد به بهبود مستمر و افزایش ما گزاره” گفت: آقای استیونس.

“هسته اصلی فهرست سرمایه گذاری فراهم می کند ساده و ساختار هزینه در حالی که اعمال نفوذ MLC را مقیاس و قدرت سرمایه گذاری برای ارائه نتایج بهتر برای مشتریان. مشاوران می خواهید برای ارائه به مشتریان راه حل مقرون به صرفه است که نظر خود را نیازهای در حال تغییر در طول زمان و این منعکس شده است در آخرین ما قرار دادن و هدایتگر تغییرات.”

MLC نیز کاهش هزینه های آن MasterKey مبانی محصولات برای کمک به درایو بهبود نتایج برای بیش از 58,000 مشتریان و اعضا.

از 1 آوریل سال 2020 MasterKey فوق العاده و بازنشستگی و اصول را ارائه ارزش بیشتر برای مانده حساب بیشتر از $150k. این حرکت predates برنامه ریزی شده انتقال تمام مشتریان در میراث MasterKey فوق العاده و بازنشستگی محصولات امروزی تر MasterKey, اصول و مجموعه صحنه را برای ارائه ارزش بیشتر به مشتریان صرفه جویی و سرمایه گذاری در بازنشستگی. سرمایه گذاری و هزینه برای تمام خرده فروشی و عمده فروشی MLC شاخص به علاوه گزینه نیز کاهش خواهد یافت به تخت 29 bps از 1 آوریل با بهره گیری برخی از 40,000 خرده فروشی و عمده فروشی از مشتریان.

این تغییرات ساخت در MLC جامع تغییرات قیمت در سراسر آن بپیچید و خرده فروشی MasterKey فوق العاده و بازنشستگی و اصول محصول اعلام کرد در ماه ژانویه 2019 که تحویل هزینه دولت کاهش تا 50 درصد است. پس از این تغییرات MLC را بسته بندی شده شاهد افزایش مشتری و مشاور استفاده کنید.

“ما تصمیم به reprice در ژانویه سال گذشته بود که در نتیجه قصد گوش دادن به مشتریان و مشاوران ما گفت که آنها می خواستند بیشتر راه حل مقرون به صرفه برای مدیریت سرمایه گذاری خود را. اعلام امروز نشان می دهد که ما یک بار دیگر اقدام به اطمینان حاصل شود ما جلسه خود را نیازهای در حال تحول” گفت: آقای استیونس.

“ما اخیر به رسمیت شناختن به عنوان فینالیست در سال 2020 شعار غرب Conexus مالی فوق العاده صندوق جوایز برای MLC MasterKey کسب و کار فوق العاده و MLC قرار دادن عهد به تجربه بزرگ ما در حال ارائه به مشتریان ما. ما کاملا متعهد به ارائه معاصر ثروت راه حل های که در دیدار با نیازهای در حال تحول از مشتریان. این نیاز به تلاش مداوم برای ارائه بهترین راه حل – وظیفه ما باقی می ماند در مورد هیجان زده.

“ما همچنان به توسعه و سرمایه گذاری در سیستم عامل های ما برای حفظ و آینده ما پلت فرم ارائه می کنیم و با های بیشتر طرح های در ماه های آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>