Mnuchin می گوید افزایش کسری بودجه به تمرکز بیش از زمان’

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت که “در طول زمان” ایالات متحده نیاز به نگاه به شدت افزایش کسری بودجه ایجاد شده توسط چند تریلیون دلار coronavirus بسته های حمایتی.

در حال حاضر ما در یک جنگ” Mnuchin گفت: “فاکس نیوز یکشنبه.” “ما در حال رفتن به انجام هر آنچه که ما نیاز به” برای حمایت از اقتصاد است.

خبر خوب Mnuchin گفته است که “نرخ بهره بسیار کم هستند و ما در حال قفل کردن در دراز مدت نرخ” در آن سطح است.


و او پیش بینی کرد اقتصاد خواهد “واقعا به گزاف گویی در آگوست و سپتامبر” به عنوان تعطیلی مربوط به توقف گسترش Covid-19 فروکش.

دولت فدرال بسته محرک با هدف حاوی اقتصادی آمار coronavirus است به گسترش کسری بودجه $1.6 تریلیون این سال مالی با توجه به دفتر بودجه کنگره.

به طور کلی که ارسال خواهد کمبود به رکورد $3.7 تریلیون دلار برای این دوره به عنوان اقتصاد قراردادها و هزینه های soars. کسری بودجه خواهد بود که معادل حدود 18 درصد از تولید ناخالص داخلی پس از جنگ جهانی دوم است.

همه گیر مجبور به توقف ناگهانی در اقتصاد ایالات متحده با بی سابقه آمار: تولید ناخالص داخلی این کشور به احتمال زیاد افت 3.9 درصد در سه ماهه اول بر اساس سالانه شدیدترین پس از سال 2009 با توجه به یک نظرسنجی بلومبرگ از اقتصاددانان. و در سه ماهه دوم که بدتر: برخی از اقتصاددانان را به عنوان مقدار به عنوان یک 40 درصد انقباض بیشتر در ثبت اطلاعات است که می رود به 1940s.


در حالی که کسری شاهین نگران بدهی بالا می تواند خطر آمریکا کیفیت اعتباری نرخ بهره پایین باقی می ماند و سرمایه گذار اشتها باقی مانده است. معیار توجه داشته باشید 10 سال همراه داشت 0.6% روز جمعه در مقایسه با 2.5 درصد سال پیش.

کوین Hassett ارشد کاخ سفید, مشاور اقتصادی و رئیس سابق شورای مشاوران اقتصادی همچنین در مورد افزایش سرسام آور بدهی فدرال در یک مصاحبه با ABC “این هفته است.”

“بدهی سطح در ایالات متحده رفت تا به نقطه ای که در اقتصاد ادبیات ما می بینیم که می توان آن را یک نوع بلندمدت منفی برای رشد” Hassett گفت. “همانطور که ما به مرحله بعدی قانون ما نیاز به فکر می کنم طولانی-اجرای چیزهایی که ما می توانید انجام دهید سعی کنید جلوتر از منحنی در بدهی.”

خزانه داری و مدیریت کسب و کار کوچک در حال آماده به رول از tranche دوم از چک حفاظت از برنامه طراحی شده توسط کنگره برای کمک به کسب و کارهای کوچک از طریق Covid-19-مربوط به خاموش شدن ناگهانی.

Mnuchin گفت او مطمئن است که متوسط اندازه وام خواهد بود کوچکتر از در دور اول زمانی که وجوه زد در کمتر از دو هفته و چند بزرگتر عموم معامله شرکت های — از جمله ملی رستوران و هتل های زنجیره ای — به دست آمده وام.

بسیاری از بانک ها و کسب و کار نیز شکایت در مورد مشکلات است که آنها مانع از صدور و یا درخواست برای وام در دور اول.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>