سابق AFLW ستاره Moana امید باز کرده است تا در مورد نفرت انگیز ضد همجنس سوء استفاده او دیده می شود به عنوان یک پایی بازیکن و یک AFL فن.

امیدوارم که بازی AFLW برای Collingwood و شمال ملبورن گفت: سوء استفاده طعنه به حال حتی رانده او را به دور از حضور در مسابقات AFL.

تبلیغات

او گفت: هرالد خورشید در طول یک سال 2017 مسابقه او با بازی برای Collingwood در برابر Fremantle تماشاگر او را به نام یک “احمق دایک” از پشت حصار.

“من به طور معمول نمی شنیدن جمعیت چون من تا کشیده به بازی. اما زمانی که من شنیده ام که من دور منفجر شد,” او گفت:.

“و من صدمه دیده بود و کمی می ترسم چون من فکر کردم” چرا شما خواستار من است ؟ من یک فرد.’

“چرا شما با استفاده از چنین منفی مدت? [بازی] بودم کمی ترس مردد به راه رفتن کردن زمینه چون من نگران او می شود وجود دارد به سوء استفاده از من است.”

در حادثه ای دیگر یک فن نشستن در نزدیکی امیدوارم که در ریچموند-Collingwood مسابقه بارها و بارها فریاد زد: “بچه” در داستین مارتین.

“وجود دارد یک مرد با همسر خود را در جمعیت کودکان و نوجوانان, همه در اطراف او,” او گفت:.

“گرد و خاکی لگد این از عجایب هدف بیش از سر خود را. این مرد می ایستد و شروع به فریاد که او یک بچه و تمام این چیز های غیر ضروری.

“شماره 1 رفتن به برای او و همسر خود را به او را یک بچه. شما می توانید ببینید بچه ها در اطراف آنها سوال و به دنبال او و حتی خنده. که هرگز قابل قبول است.”

Moana امید می گوید سوء استفاده او را سوار دور از مسابقات AFL

امید گفت: این حادثه تا به حال دلسرد او را از حضور در مسابقات AFL. با این حال او در ستایش AFL برای “knuckling را در [هوموفوبیا] و لگد زدن به مردم” در سال های اخیر است.

“ما باید با هم آمدن. بله پرشور و تشویق. [با این حال] اگر کسی نتواند یک هدف می گویند ‘ha شما از دست رفته’ نه ‘شما یک بچه هستید گی ارشد’.

“بیشتر جامعه تغییرات راحت تر و با اعتماد به نفس بیشتری دریافت کنم.

“من می خواهم برای رفتن به همه بازی ها. زمانی که من بچه ها من می خواهم برای رفتن اما من نمی خواهم به آنها را اگر من باید توضیح دهد که چرا آن مرد در کنار من است فریاد ‘بچه’.

تبلیغات

“این فقط قابل قبول نیست و شما هرگز می دانم آنچه که مردم در حال رفتن را از طریق.

“که ما در عشق با سقوط است چیزی برای انجام با این نام. این است که چرا بچه ها در مدرسه می ترسند به آنها چه کسانی هستند که آیا آنها همجنسگرا هستند یا نه چرا که شما برداشت اگر شما متفاوت است.”

امید گفت که او و همسر ایزابلا Carlstrom بود “از دست count” از هرزه نظرات آنها می copped زمانی که در کنار هم.

“من تا به حال همه چیز به ما گفت: مانند” یک شب با من را به شما متوجه شما نیاز به یک مرد در زندگی خود را’,” او گفت:.

“من شده است وجود دارد که بچه ها را برداشت بلا الاغ و گفت: ‘شما نیاز به یک واقعی” است. کسانی که همه چیز اتفاق می افتد در همه زمان ها.

“ما راه رفتن پایین خیابان و نگاه به بالا و پایین. من فقط به حال به اندازه کافی.”

Moana امیدوارم که در بازی افتتاحیه AFLW فصل برای Collingwood در سال 2017 قبل از حرکت به شمال ملبورن در سال 2019.

در سال گذشته Moana اعلام خروج از 2020 AFLW پیش نویس نامزدی برای خانواده و بهداشت روانی ، با این حال او امیدوار است برای باز گشت.

امید ازدواج ایزابلا Carlstrom در ماه اوت گذشته. در ماه نوامبر Moana نیز افتتاح شد تا در مورد نوزاد خود برنامه.

AFLW غرور بازی این آخر هفته

آخر این هفته چهار تیم دو بازی غرور بازی به حمایت و جشن LGBTIQ گنجاندن در فوتبال است.

St Kilda Saints بازیکن تیلی Lucas-Rodd خواهد شد و گفت: او معتقد است که افتخار بازی در حال حیاتی برای طرفداران جوان.

“من گی هستم, بنابراین در حال رشد من نقش مدل های من می تواند به آرزوی بود,” او گفت:.

“من فکر می کنم این واقعا مهم است که ما قابل مشاهده است و مردم می توانند از دیدن ما و افراد جوان می تواند آن نقش مدل به نگاه کردن به.”

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im