فرفری ورزشی کالا آماده تشکیل پرونده ورشکستگی مدیر عامل شرکت می گوید

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

فرفری را Sporting Goods, Inc. در حال آماده سازی پرونده ورشکستگی است که می تواند به عنوان به زودی به عنوان یکشنبه پس از خرده فروش موفق به جلب حمایت کافی از آن فروشندگان و مالکان.

هفته بعد از مذاکرات با سهامداران خود را متعلق به خانواده های زنجیره ای خرده فروشی است که به دنبال فایل برای فصل 11 حفاظت و فروش دارایی از طریق یک دادگاه نظارت مناقصه فرآیند اجرایی میچل و زننده گفت: در مصاحبه جمعه.

“هر چیزی می تواند اتفاق می افتد” در این روند است که هنوز در حال مذاکره و زننده گفت. “بهترین سناریو این است که ما حفظ به عنوان بسیاری از مشاغل به عنوان ما می توانیم.”


خروس گفت که تعدادی از خرده فروشان در حال حاضر به ابراز علاقه به خرید همه یا بخش هایی از زنجیره ای در ورشکستگی بدون افشای نام.

و زننده به تازگی استخدام شرکت ببر سرمایه Group LLC به انحلال 17 به سود فروشگاه ها. “ما می دانستیم که هیچ کس می خواهم” مکان “به هر قیمت” و زننده گفت:, و اضافه کرد که آنها بوده ام “غافلگیر” با بهبود ارزش از طریق فرآیند فروش است که او گفت: بیش از انتظارات.


ورزشی-کالاهای امپراتوری عمل حدود 140 فروشگاه در نیویورک, نیوجرسی, پنسیلوانیا, کانکتیکات, رود آیلند, Massachusetts, New Hampshire, دلاور, مریلند ویرجینیا و واشنگتن دی سی

ورزشی merchandisers را تجربه کرده اند درد خرده فروشی تحول که منجر به موجی از ورشکستگی و یک شماره ثبت از بسته شدن فروشگاه. برای زننده است و آمریکا و قدیمی ترین متعلق به خانواده ورزشی-خرده فروش کالاهای مشکل عمیقتر در ماه ژانویه پس از ناامید کننده فصل تعطیلات باریکش جریان نقدی.

فرفری, 65, سرزنش آب و هوای گرم که ترجمه به کمتر outerwear فروش فقیر و نمایش آن توسط تیم های حرفه ای مانند جت و غول که ديگر کالا تقاضا و همچنین رقابت از فروشگاههای جعبه بزرگ مانند Walmart, Inc. و Amazon.com Inc. Modell هنوز در تلاش برای جلوگیری از سرنوشت رقبا مانند Sports Authority, Inc., که منحل در سال 2016.

زننده استخدام برکلی گروه پژوهشی بازارهای سرمایه RBC و حقوقی کول Schotz برای کمک به بازسازی پس از فقیر فصل تعطیلات. BRG باب دافی است که در خدمت به عنوان رئیس بازسازی افسر.

از تشکیل پرونده ورشکستگی “باید به عنوان یک شگفتی به هر کسی” پس از نتیجه ای که از مذاکرات هر چند “این مایه تاسف است” و زننده گفت: در مصاحبه.

زننده را با هدف به فایل با یک وسیله اسب پیشنهاد در جای کسی که می تواند با بالاترین و بهترین پیشنهاد برای شرکت در گفت و زننده. بالاترین و بهترین پیشنهاد” باید برنده بیرون. بدون “وجود ندارد بسیاری از گزینه های سمت چپ” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>