مدرن در مسیر برای بزرگ covid-19 واکسن تست در جولای

Category: آرکانساس Comments: No comments

اولین تجربی covid-19 واکسن در ایالات متحده آمریکا است که در مسیر به شروع یک مطالعه در ماه آینده به اثبات اگر آن را واقعا می تواند به دفع کردن coronavirus سازنده آن اعلام کرد دوشنبه — طولانی-انتظار گام در جهانی واکسن مسابقه.

واکسن تهیه شده توسط ایالات متحده موسسه ملی بهداشت و مدرن, Inc., تست خواهد شد در 30000 داوطلبان — برخی از داده های واقعی به ضرب گلوله و برخی از ساختگی شات.

مدرن آن گفت: در حال حاضر ساخته شده است به اندازه کافی دوز به صورت محوری در اواخر مرحله تست است. هنوز هم مورد نیاز قبل از آن تزریق شروع: نمایش نتایج: از چگونگی شات شانس در کوچکتر زودتر مرحله مطالعات است.

اما مدرن اطلاعیه نشان می دهد کسانی که مطالعات در حال ساخت به اندازه کافی پیشرفت برای شرکت و NIH به آماده شدن برای حرکت به جلو.

مدرن راه اندازی واکسن آزمون در اواسط ماه مارس با یک اولیه 45 داوطلبان. این شرکت گفت: آن را به پایان رسید, ثبت نام 300 بزرگسالان جوانتر در آن مرحله دوم تست و شروع تحصیل چگونه افراد مسن در واکنش به واکسن. این مطالعات اولیه برای بررسی عوارض جانبی و چگونه به خوبی مردم را به سیستم ایمنی بدن در پاسخ به دوزهای مختلف. اما تنها هنوز-به-come بزرگ آزمایش نشان می دهد اگر این واکسن کار می کند.

در سراسر جهان حدود ده covid-19 بالقوه واکسن در مراحل اولیه تست. NIH انتظار دارد که به کمک چندین اضافی عکس های حرکت به کسانی نهایی مقیاس مطالعات در این تابستان از جمله ساخته شده توسط دانشگاه آکسفورد.

هیچ تضمینی وجود ندارد هر یک از آنها را از تابه خارج.

اما اگر همه به خوبی می رود “وجود خواهد داشت بالقوه برای دریافت پاسخ” که در آن واکسن کار تا پایان سال دکتر جان Mascola که هدایت NIH را واکسن مرکز تحقیقات گفت: یک جلسه از آکادمی ملی پزشکی در روز چهارشنبه.

دولت شروع به ذخیره صدها میلیون دز انواع واکسن نامزدها به طوری که آنها می تواند آماده برای شروع واکسیناسیون به عنوان به زودی به عنوان دانشمندان یاد بگیرند که یکی کار می کند. در ایالات متحده برنامه ای به نام “عملیات با سرعت پیچ و تاب” با هدف به 300 میلیون دوز در دست ژانویه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>