مدولار سازنده شیفت به تلاش های امدادی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

زمانی که Covid-19 loomed در آستانه تبدیل شدن به جهانی همه گیر Arnon Rosan بنیانگذار و مدیر عامل شرکت EverBlock سیستم در منهتن می ترسید از آن خواهد بود که پایان پنج ساله و کسب و کار.

“ما تا به حال یک companywide تماس به کشف کردن که در آن به فروش محصولات ما” گفت: Rosan که شرکت تولید کننده در مقیاس بزرگ مانند لگو بلوک دیوار تقسیم کننده و مدولار کف. “ساختمان های اداری و مدارس بسته بودند و هیچ یک از آن حوادث است. این شد که تمام قطعات بزرگ از کسب و کار ما.”

چه Rosan متوجه شدم در اواسط ماه مارس به عنوان EverBlock فروش چشم انداز تاریک و دلگیر به نظر می رسید این بود که وجود دارد یک فرصت در تلاش های امدادی. ملت را به اتاق اورژانس آغاز شده بود به سرریز شد و رفتن به نیاز به صورت موقت بیمارستان. به ذهنم خطور او را که به قطعات مدولار می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تبدیل خام فضاهایی مانند سالن ها و مراکز کنوانسیون به درمان مناطق برای Covid-19 بيمار.


“من تیم فروش تماس هر فرمانداری و وزارت بهداشت و درمان در کشور” Rosan گفت. “خیلی زود گزش آغاز شده در آینده و پس از آن ما اولین ضربه بزرگ از نیواورلئان.”

EverBlock تبدیل نیواورلئان مرکز کنوانسیون به یک بیمارستان با 2000 تخت. همچنین با ارسال 40 پالت به هم پیوسته کف tented سازه در کارولینای جنوبی است. آن را ارائه سازه های موقت برای بیمارستان ها در پاراموس, N. J. و در اواسط ماه مه زمانی که شهردار بیل د Blasio پیشنهاد گسترش coronavirus تست برای 20,000 مراحل پستها در طول روز, شهرستان, نمایندگان رسیده به EverBlock برای کمک به جمع آوری 500 Covid تست اتاق در سراسر نه مکان.

مهندسین ساخته شده است اولین بتا سایت در یک باشگاه بدنسازی در P. S. 17 در جنگل خیابان در برانکس. هنگامی که آنها دریافت مواد و مصالح ساختمانی تیم تکمیل 30 10-با-10-پا غلاف در کمتر از یک روز.

“اگر آنها تا به حال به استفاده سنتی, فریم, Sheetrock و مداخله آن را گرفته اند دو هفته” Rosan گفت.

EverBlock درآمد برای این سال است انتظار می رود به بالای 20 میلیون دلار از سال گذشته $7.5 میلیون. این شرکت رزرو 17 میلیون دلار تا کنون در این سال است.

این شرکت نگهداری می شود تمام 14 کارکنان از طریق همه گیر است و با توجه به استخدام دو بیشتر است. همچنین outsources کار به سه مستقل کارخانجات.


Rosan متکی است قبل از فاجعه-تسکین تجربه به ساخت کسب و کار خود را. به عنوان مدیر اجرایی امضا سیستم های گروه یک کف کسب و کار او متعلق به 20 سال و فروخته شده در سال 2012 او ارائه چادر کف پس از طوفان کاترینا آیک و شنی است. او همان زیر 2010 زلزله در هائیتی.

“هنگامی که ما برای یک بیمارستان در نیواورلئان—که مساوی بیش از یک سال از کسب و کار ما تا به حال به آن را اتفاق می افتد,” او گفت:.

EverBlock تا به حال یک هفته برای دریافت هزاران نفر از پانل های دیواری و بلوک های ساختمان به لوئیزیانا. قبل از زنجیره تامین شد, تاکید, Rosan محفوظ 25 بازگشایی از فایبر گلاس و آتش عقب انداز پلاستیکی. او همچنین خود را پاک از 10 ، 000 فوت مربع انبار در وایتیر خیابان در برانکس برای ذخیره سازی.

هنگامی که او ایجاد EverBlock سیستم او گفت: او فکر کرد که این شرکت چند رنگ, غریب اشکال خواهد بود و صرفا برای مبلمان. این مفهوم به سرعت تکامل یافته است. EverBlock شروع به انجام برندسازی و بازاریابی رویدادها و آن را گرفتار چشم از آموزگار. این شرکت یک بار ساخته شده است یک هرم غول پیکر برای یک درس مطالعه از مصر است. در دو سال گذشته, آمازون, اپل, گوگل و دیگر شرکت های فن آوری کردم در عمل با استفاده از بلوک برای ساخت دفاتر خود را.

“همه محصولات ما هستند به طور کامل مدولار” Rosan گفت. “یک روز آنها ممکن است a 10-پا-با-10-پا Covid اتاق تست با کمی درب و روز بعد آنها می تواند تبدیل به یک کلاس درس.”

در میان همه گیر Rosan است فیلدینگ تماس از سران شرکت های بزرگ با توجه به چگونه آنها را به کارکنان خود را به کار, در علاوه بر این به مطب پزشکی درمانگاه ها و مدارس.

“من دوست دارم برای دیدن رویدادهای دوباره به عنوان به خوبی به عنوان خلاق, مدرسه, برنامه,” او گفت:. “اما واقعیت این است که بسیاری از ما کار—تا زمانی که یک واکسن یا درمان موثر خواهد بود در مورد تقسیم فضاهای اجتماعی و فاصله.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>