مامان و رایگان از آرکانزاس زندان پس از 34 سال

Category: آرکانساس Comments: No comments

ویلی مای هریس یک زندانی که به حبس ابد برای قتل شوهر سوء استفاده شد موضوع از ستون روزنامه و موفق بخشش درخواست منتشر شد از Wrightsville واحد در صبح روز جمعه پس از 34 سال پشت میله های زندان.

هریس عینک Dallas Cowboys نیوجرسی و ماسک به عنوان او راه می رفت خارج از زندان در حدود ساعت 9 صبح بود و ملاقات با دو دختر سیلویا هریس و Mellowne آرمسترانگ. هریس, 72, که, کور, عینک, عینک آفتابی تیره.

“من یک زن جوان است که یک شانس ایستادن نیست و من قادر … به افزایش بالاتر از بسیاری از موانع در زندگی” هریس به خبرنگاران گفت: چند دقیقه پس از آزادی او. “من فقط می دانستم که من قادر خواهد بود به افزایش بالاتر از این مانع است.”

هریس محکوم شد در سال 1985 از تیراندازی همسرش کلاید هریس در خانه خود در بردلی (آرکانزاس).

هر دو هریس و دخترش, سیلویا باید گفت که کلاید در حال رشد بود بیشتر توهین آمیز نسبت به ویلی مای. در دادگاه ویلی مای هریس گفت که او سعی کرده بود به ضرب و شتم شوهرش با اسلحه برای دفاع از خود زمانی که آن را به طور تصادفی مرخص شد.

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون تایید ویلی مای هریس’ درخواست تخفیف در ماه مارس و درخواست آزادی مشروط تصویب شد در اواخر ماه مه. که در آن نقطه هریس هنوز هم در مواجهه بالقوه 45 روز صبر کنید برای انتشار در حالی که مقامات در تگزاس بررسی درخواست خود را به زندگی می کنند در منطقه دالاس با دخترش.

تگزاس و آرکانزاس مقامات تسریع که درخواست با توجه به هریس’ وکیل لی ایتون و آزادی او رسما اعطا اوایل این هفته.

“من به آنها گفتم که او نابینا بود و 72 و او فقط می خواهد برای رفتن به خانه” ایتون گفت.

سیلویا هریس گفت: او را درایو مادر او به دالاس در روز جمعه بعد از ظهر. یک ماهی سرخ شد و برنامه ریزی شده برای اعضای خانواده امروز است.

ویلی مای هریس گفت: او بیشتر به دنبال به جلو به خواب در یک بزرگتر تخت و ماهیگیری با نوه اش.

“آنها به من گفت من تا به حال اتاق خواب استاد بود و ملکه به اندازه تخت و تمام حمام که من برای به اشتراک گذاشتن با 63 زنان دیگر” هریس گفت: به خنده از او دو دختر.

پس از Harrises ترک زندان در روستایی Pulaski County آنها سوار یک فاصله کوتاه به بی بی (آرکانزاس) کلیسای مسیحی متدیست, کلیسای اسقفی, جایی که آنها ملاقات چند ده خانواده اعضا و هواداران در پارکینگ خود را مدتها در انتظار پستال.

در میان کسانی که با حضور در این جمع بود آن د’Arezzo داوطلب روحانی در Wrightsville واحد, که گفت که او تا به حال بدست بدانید هریس برای “شاد” نگرش به عنوان به خوبی به عنوان او آواز و صفحه کلید بازی.

“او خدایی مثال از یک زن” د’Arezzo گفت.

با وجود این حقایق از او در مورد و شهرت به عنوان یک مشاور از دیگر زنان در زندان هریس’ درخواست برای بخشش تصویب شد بیش از سابق Govs. مایک هاکبی و مایک Beebe ایتون گفت.

در سال 2015 هاچینسون نیز رد درخواست او و او تا به حال به صبر چهار سال دیگر به درخواست مجدد.

در پاییز گذشته درخواست تجدید نظر, یک نشریه آنلاین با تمرکز بر عدالت کیفری مسائل مورد نوشت هریس’ مورد. مدت کوتاهی پس از آن, Mike Masterson نویس برای Arkansas Democrat-Gazette, شروع به نوشتن در حمایت از هریس’ آخرین پیشنهاد برای بخشش.

“او تبدیل جزر و مد” ایتون گفت: از Masterson نوشته.

Masterson روز جمعه گفت که او برای اولین بار شنیده ام در مورد هریس’ مورد از طریق یک گفتگو با یک دوست مشترک. این باعث شد که او شروع به حفر به پرونده قبلی و نوشته ها در مورد او.

“آنچه که من پیدا کردم این بود که یک زن بود که به خوبی گذشته وقت خود را برای آزادی او به نظر من” Masterson گفت.

هاچینسون استناد نامه از کسانی که نزدیک به هریس به عنوان دلیل این تصمیم خود را به رفت و آمد حکم او. پس از این تصمیم هیئت مدیره آزادی مشروط دریافت 50 نامه از مردم حمایت هریس’ انتشار.

“در دهه های پس از او اعتقاد ویلی مای هریس شده است یک مدل اهل بیت حاصل عمده انضباطی نقض و او یک تاثیر مثبت در گروه اصلاح از طریق کار, مشاوره و آموزش, دیگر زندانیان,” فرماندار گفت: در بیانیه ای در روز جمعه. “من خوشحال هستم که امروز ویلی مای هریس است و پیوست با محبت خانواده است.”

به عنوان هریس خانواده و وکلای مدافع او منتظر برنامه های کاربردی برای پردازش از طریق کانال های مناسب و ترس در مورد هریس’ سلامت رشد به عنوان coronavirus سرعت در حال گسترش از طریق دو زندانها آلوده کردن بیش از 1000 زندانی. (این ویروس هرگز تشخیص داده شده در میان اهل بیت جمعیت در Wrightsville واحد.)

در پایان هر دو هریس و دختر سیلویا گفت: آنها معتقدند وجود الهی دلیل برای آزادی او به اتفاق می افتد در طول تهدید یک ویروس مرگبار در سراسر کشور و ناآرامی های پلیس در آوریم.

“من می دانم که [خدا] حذف مادر من برای یک دلیل در حال حاضر او تا به حال یک کار برای انجام در زندان سیستم” سیلویا هریس گفت. “او به ارمغان آورد او را در حال حاضر امروز به یک دلیل برای جهان را ببینید.”

سالمند هریس اضافه شده او افکار خود را بر روی اتفاقاتی که او را نگه داشته بود تا با طی روزهای پایانی او را با خود بردهاند.

“از طریق همه از این بیماری همه گیر و اعتراض” ویلی مای هریس گفت: پیام این است که “زنده نگه داشتن امید.”

مترو در 06/06/2020

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>