نقل و انتقال پول به لیتل راک سازمان مسکن در حال حاضر منوط به تصویب هیئت مدیره

Category: آرکانساس Comments: No comments

تمام نقل و انتقالات پولی به لیتل راک عمومی سازمان مسکن از آن ارتباط نه برای سود سازمان خواهد شد قبل از اختیارات هیئت کمیسیون برای تصویب به دنبال تصویب قطعنامه دوشنبه.

پس از اجرایی جلسه به طول انجامید که کمی بیش از یک ساعت طول خاص به نام جلسه دوشنبه از مسکن شهری داد هیئت کمیسیون کمیسر Leta آنتونی نقل مکان کرد که پول از آرکانزاس مرکزی شرکت مسکن نمی خواهد رفتن به مسکن شهری داد بدون تصویب هیئت مدیره.

کمیسیون تایید حرکت به اتفاق آرا.

پرسید: چرا این حرکت ساخته شده بود, رئیس هیئت مدیره Kenyon لاو Sr. کرد که “برخی از چیزهایی که هیئت مدیره می خواهم وضوح بر روی” است که آن را تا به حال انجام با عملکرد یک کارمند است که نگه می دارد آژانس کتاب.

این سازمان دارای یک سیاست است که تنها هیئت مدیره صندلی و مدیر اجرایی ممکن است اظهارات به خبرنگاران گفت.

دیگر از رای گیری در مورد این حرکت در پایان کل ویژه جلسه در محل اجرایی جلسه که لاو گفت نامیده می شد به بحث در مورد استعفای آنتونی اسنل این اتحاد مدیر اجرایی. بعد از آن صندلی گفت: هیئت مدیره مورد بحث و بررسی های متعدد کارکنان در طول اجرایی جلسه.

قانون دولت اجازه می دهد تا بسته جلسات “با هدف توجه به اشتغال انتصاب و ارتقاء و تنزل, انضباط یا استعفای هر مکان افسر یا کارمند.” آن را نیز نیاز به هدف خاص اجرایی جلسه اعلام می شود در قبل از جلسه بسته است.

اسنل را ترک پست خود موثر جولای 7. او روز دوشنبه گفت که آژانس نمی هر گونه مسائل با مسئولیت امانتی که هیچ کس تا به حال ابراز هر گونه نگرانی در مورد عملکرد کارمند که طبیعت به او.

اسنل اضافه شده است که تمام بودجه نقل و انتقالات از آرکانزاس مرکزی شرکت مسکن به مسکن شهری داد در حال حاضر تایید شده توسط هیئت مدیره به عنوان بخشی از 2020 بودجه و که وجود دارد بدون هزینه های غیر مجاز.

اسنل گفت: هیئت مدیره شده است با تمرکز بر رابطه بین آژانس و مرتبط با آن نه برای سود سازمان است.

“من واقعا نمی دانند که ماهیت نگرانی خود را,” او گفت:.

هیئت مدیره پذیرفته اسنل استعفای ژوئن 5.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>