نظارت بر ساخت سیستم های آب در پورتوریکو برای جلوگیری از لژيونر بیماری و تب پونتیاک

Category: وب وایر Comments: No comments

به تازگی به عنوان 2018 بهداشت ادارات در ایالات متحده گزارش شده نزدیک به 10 ، 000 مورد از بيماری لژيونر با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC). این سازمان گزارش می دهد که به دلیل لژيونر بیماری است که به احتمال زیاد underdiagnosed این تعداد ممکن است دست کم گرفتن درست بروز.
 
لژيونلا یک نوع باکتری به طور طبیعی در محیط های آب شیرین. آن می تواند تبدیل به یک نگرانی سلامت که در آن رشد می کند و گسترش می یابد و در انسان ساخته شده و ساخت سیستم های آب. اگر مردم در معرض آب حاوی لژيونلا در قطرات کوچک به اندازه کافی برای استنشاق آنها می تواند به توسعه لژيونر بیماری یا تب پونتیاک. لژيونر بیماری است و نرخ مرگ و میر در حدود 10٪.
 
“میزان موارد گزارش شده از لژيونر بیماری رشد کرده است نزدیک به نه بار از سال 2000 گفت:” هری پنا رئیس جمهور Zimmetry محیط زیست. “CDC نشان داده است که بر اساس آژانس تحقیقات در حدود 90 ٪ از همه شیوع بودند ناشی از مشکلات قابل پیشگیری با بیشتر موثر مدیریت آب. این شواهد روشن است که موثر برنامه مدیریت آب ضروری است برای جلوگیری از شیوع بیماری به ویژه در ساختمان های با خطر بالا در جمعیت. این شامل بیمارستان ها و خانه های پرستاری مراقبت دراز مدت امکانات و در هر نقطه با افراد مبتلا به بیماری های ریوی ضعیف و یا سرکوب سیستم ایمنی بدن و یا سالمندان ساکن.”
 
کمک به شناسایی قرار گرفتن در معرض خطرات و نظارت بر آب ساخت و ساز مدیریت برنامه های در پورتوریکو و در سراسر کارائیب هستند لژيونلا کارشناسان در Zimmetry محیط زیست. آنها با ارائه جامع لژيونلا تست و خدمات مشاوره ای است که یک بخش حیاتی از یک فعال طرح است. Zimmetry نیز به تازگی با حمایت های آموزشی تصویری در مورد لژيونلا و نظارت بر آب ساخت و ساز است که می تواند در دیده می شود: https://youtu.be/F_Ggg_uaL_s
 
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Zimmetry آب و هوا و محیط زیست شغلی و انطباق تست و مشاوره لطفا www.zimmetry.com تماس (787) 995.0005 یا ایمیل [email protected] .
 
در مورد Zimmetry محیط زیست
از سال 2002 Zimmetry زیست محیطی ارائه شده است محیط زیست خدمات مشاوره ای به صاحبان ساختمان و مدیران و معماران و مهندسین EHS حرفه ای و شرکت های فورچون 500. این شرکت در پورتوریکو و ارائه خدمات در سراسر کارائیب و آمریکای مرکزی. حرفه ای در Zimmetry پیشنهاد زیست محیطی انطباق کیفیت هوا در محیط داخلی آزبست و سرب و بر اساس رنگ و فاز من ESAs و به طور کلی محیط زیست خدمات مشاوره.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>