بیشتر پرونده های حقوقی ثبت شده در شهرستان در جنوب کالیفرنیا ادعا قالب رطوبت و مسائل مربوط به سلامت در خصوصی نظامی مسکن

Category: وب وایر Comments: No comments

سه پرونده های حقوقی جدید به تازگی واصل در یک شهرستان در جنوب کالیفرنیا در برابر یک نظامی خصوصی مسکن ارائه دهنده با توجه به مقاله اخیر توسط ستاره و راه راه . خود را گزارش مفصل چند خانواده است که ادعا شده که در قالب رطوبت و دیگر شرایط در خانه های خود منجر به شرایط زندگی ناسالم که باعث مشکلات پزشکی است. پرونده های حقوقی شامل سهل انگاری و دیگر شکایت علیه مسکن ارائه دهنده.

در یک مورد مشابه در سال گذشته دریایی سپاه, خانواده, نیز, واقع در جنوب کالیفرنیا اهدا شد $2 میلیون نفر در طرح دعوی در دادگاه در برابر یک نظامی خصوصی مسکن ارائه دهنده. که طرح دعوی در دادگاه نیز درگیر پزشکی ادعا می کند با این خانواده در ارتباط با قرار گرفتن در معرض قالب و بیش از حد رطوبت در اجاره خود را. یک قاضی در ماه دسامبر حکومت این جایزه بیش از حد بود و در حال بررسی است.

قالب شناخته شده است آلرژن محرک آسم و ماشه برای بسیاری از مردم است. برخی از انواع قالب و همچنین تولید مواد سمی شناخته شده به عنوان مایکوتوکسین. نیز وجود دارد که گونه ای از قالب های مرتبط با آب دیده است که می تواند باعث عفونت های فرصت طلب در افراد با ضعف و یا سرکوب سیستم ایمنی بدن.

“کلید برای جلوگیری از رشد کپک در داخل خانه است که به کنترل سطح رطوبت و به سرعت به مقابله با هر گونه رطوبت است که وارد یک ملک از طریق لوله کشی معیوب ساخت پاکت نشت و یا سیل” گفت: Michael Chapman آزمایشگاهی مدیر LA تست را در هانتینگتون بیچ تسهیلات. “در غیر این صورت قالب می توانید شروع به رشد به عنوان کوتاه به عنوان 48 ساعت و یک مسئله کوچک می تواند به سرعت تبدیل به یک مشکل عمده است که می تواند در معرض ساختمان سرنشینان به شرایط ناسالم و می تواند هزینه را رفع کند.”

دانشمندان و زیست محیطی حرفه ای در لا تست کار برای کمک به صاحبان اموال صاحبخانه و مستاجر شناسایی آسیب آب های قالب و کمک به طیف گسترده ای از محیط داخلی کیفیت محیط زیست (IEQ) نگرانی. خود آزمایشگاه در کالیفرنیا ارائه خدمات تست, نمونه, منابع, آسان برای استفاده از کیت های آزمایش, ساختمان, بازرسی ابزار و هوا نظارت بر ابزار است. تست ابزاری برای محل قالب و دیگر کیفیت هوا در محیط داخلی مسائل به خصوص اگر آن را در حال رشد است در مناطقی که خارج از دید. آن را نیز بسیار مهم ارزیابی محیط های داخلی پس از پاکسازی و بازسازی از هر قالب و رطوبت برای کمک به اطمینان حاصل شود مشکل شده است به طور کامل پرداخته شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قالب و کیفیت هوا در محیط داخلی تست و یا دیگر محیط زیست, ایمنی و بهداشت خدمات مراجعه کنید www.LATesting.com ایمیل [email protected] تماس بگیرید و یا (800) 755-1794. برای دسترسی به IEQ تست کیت بازدید www.EMSLTestKits.com .

در مورد LA تست
لا آزمایش منجر کالیفرنیا آزمایشگاهی برای کیفیت هوا در محیط داخلی تست آزبست قالب سرب VOCs فرمالدئید و دوده و زغال خاکستر و دود آسیب ذرات و دیگر مواد شیمیایی. علاوه بر این, LA تست ارائه می دهد طیف گسترده ای از هوا نمونه برداری و تحقیقی تجهیزات حرفه ای و عموم مردم. لا آزمون حفظ یک لیست گسترده ای از اعتبارنامه از جمله: : AIHA-LAP, LLC (AIHA-LAP, LLC EMLAP, AIHA-LAP, LLC IHLAP, AIHA-LAP, LLC ELLAP) CDC نخبگان NVLAP ایالت کالیفرنیا ایالت هاوایی وزارت بهداشت و کشورهای دیگر. LA تست همراه با EMSL تحلیلی, Inc. شبکه دارای چندین آزمایشگاه در سراسر کالیفرنیا از جمله ساوت پاسادنا هانتینگتون بیچ, San Leandro سن دیگو و انتاریو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>