مورگان استنلی ارائه تجارت مزیت هشدار آن را نمی خواهد آخرین

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

مورگان استنلی بهترین عملکرد تجاری در بیش از یک دهه خاموش یک چهارم است که در آن وال استریت با حروف بزرگ بر روی بازار. اما این شرکت شک و تردید در مورد اینکه آیا دستاوردهای آن را می توانید در ادامه.

این بانک در حال حاضر شاهد 20% به 30% کاهش در حجم مارس را افزایش و هشدار داد که یک مستند طولانی می تواند همه منفی سه ماهه اول بدون تجارت بخشش. در حال حاضر 24 درصد جهش در درآمد حاصل از آن سهام و اوراق قرضه کمک مورگان استنلی کوسن کاهش در واحدهای دیگر و افزایش وام writedowns.

“بیش از دو ماه گذشته ما شاهد بیشتر نوسانات بازار عدم اطمینان و اضطراب به عنوان یک نتیجه از ویرانگر Covid-19 بیش از هر زمان پس از بحران مالی” مدیر ارشد اجرایی جیمز گورمن در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.


این بانک ارسال شده حدود 1 میلیارد دلار از مقررات و writedowns وام و همچنین به عنوان مدل های نشانه گذاری از انرژی مربوط به سرمایه گذاری رانندگی 8 درصد کاهش در companywide درآمد. همه گیر و اثر آن بر اقتصاد ممکن است “تاثیر منفی آینده ما را عامل نتایج و دستیابی ما به اهداف مالی” مورگان استنلی در بیانیه ای گفت:.

سهام که از دست داد 26 درصد در سال جاری کاهش یافت و 1.4 درصد به $37.86 در 9:34 صبح در نیویورک است.


شیوع کروناویروس موجب وحشی نوسانات قیمت در سهام و اوراق قرضه بازارهای یک مزیت برای دیوار و خیابان های تجاری که شد یک جزیره از رفاه به عنوان همه گیر حمله به کسب و کارهای دیگر. پنج معاملاتی شرکت های تولید یک ترکیب 27 میلیارد دلار در درآمد rebounding از سال از نوسانات کم است که نگهداری عملیات تجاری عملکرد ضعیفی.

هر شرکت ارسال شده در بیشتر از 20% پرش از یک سال قبل از آن با JPMorgan Chase & Co. تولید رکورد درآمد و Citigroup Inc. ارسال 39 درصد افزایش و حتی به عنوان بسیاری از معامله گران را صرف نهایی هفته از سه ماهه کار از خانه.

سود در مورگان استنلی نشان داد آن معامله گران هنوز هم می تواند در شمارش به کمک به تقویت نتایج حتی به عنوان شرکت تغییرات بیشتر تمرکز خود را و منابع برای مدیریت پول است. که عملیات نظامی به 8% کاهش در درآمد.

هیچ تضمینی وجود ندارد وال استریت را می توانید در ادامه به تکیه بر نوسانات برای حفظ تجارت میز زمزمه از طریق بحران رئیس امور مالی Jonathan Pruzan در مصاحبه ای گفت:.

“تلاش برای پیش بینی نتیجه تجارت کاملا به چالش کشیدن” او گفت:, و اضافه کرد که حتی اگر فعالیت است تا آنجا که 30% این ماه سطح هنوز هم بالاتر از در ژانویه و فوریه.

گورمن ساخته شده و در حال گسترش در مدیریت ثروت خود را اولویت در سال های پس از بحران مالی است. در ماه فوریه این شرکت پرده برداری کرد قصد دارد برای خرید E*Trade مالی پارسیان به عنوان مدیر عامل شرکت تبدیل به ادغام به سرعت مورگان استنلی قبل.

این صنعت بزرگترین تصاحب پس از بحران مالی 2008 و اما زمان به خصوص بد بخت: بعد از اعلام علامت شروع یک تاریخی اسلاید در S&P 500 شاخص که در یک نقطه و پاک شده یک سوم از ارزش خود را.

Pruzan روز پنجشنبه گفت که این شرکت هنوز هم انتظار دارد که این قرارداد به پایان خواهد رسید زمانی در سه ماهه چهارم.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>